Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ima Turska svog Andrea Robersona

    Comment


    • #77
      Dosta smo pogubljeni sada, srećom ovi maše otvorene šuteve

      Comment


      • #78
        Uvedi Guduru da pogodi trojku sa 10m u poslednjoj sekundi napada.

        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

        Comment


        • #79
          Dal ima veće cepanke od ovog Kuzmića...

          Sent from my MI 4S using Tapatalk

          Comment


          • #80
            Je li sigurno da je Bogdanoviću objašnjeno za koga treba da igra? Da nije promašio stranu?
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • #81
              Zašto ne igra BOgdanović?
              Štavi ga ovaj balvan u dzep.

              Mora Jović da uzme ključeve ekipe,Ne vredi.

              I ovo izdrkavanje Đorđevića na Guduri je već za gađenje.
              Ovako je pišao po Kalini ,pa smo popušili od LItvanije.
              Izgleda da ima taj problem šiljenja patke nad Gudurom na ovom prvenstvu.
              A isti odigrao sjajno protiv Letonije,pa ga selektor odmah narednu tekmu ugasio.

              Sere mi se od takvog stava dotičnog.
              sigpic
              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

              Comment


              • #82
                Ono kad je Birca najefikasniji Lagano resavamo u drugom ovo
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Sudije dobre, bojao sam se da će nas opteretiti ličnim greškama, nadam se da neće promjeniti kriterij

                  Comment


                  • #84
                    Da li je moguce da Lucic 5.6 sekundi nije uspeo da uvede loptu u igru posle datog kosa Turaka?

                    Comment


                    • #85
                      Sjajan početak uz ples Jovketa, koji ni Vasa nije sjeba' .. a ondaK mrak! .. e tu mi Sale nejasan oko Gudure.

                      Bar da kaže Tegiju večeras koji Q.

                      Comment


                      • #86
                        To nista ne znaci sto su do sada sudili dobro...nazalost

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #87
                          Turci izvedu 5 malih na teren, Bobija menja Kuzmić [emoji14]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #88
                            Dobro ljudi nije Gudura Klej Tompson, voleo bih i ja da igra, al mi je važnije da pobedimo od toga da li će on igrati.

                            Comment


                            • #89
                              A niko se nije ni potrudio da krene na poslednji sut. Lucica su dva igraca sprecavala da ubaci loptu, ovi nasi zveraju po reketu.

                              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • #90
                                Mir, bre
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X