Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Sto bi rekli neki pametni ljudi..."dobro dosli u zemlju kosarke"...dobri ovi " dragacevski trubaci"...
    Da mi izgazimo ovo, pa da se nadmecemo u pevanju sas Slovenci.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Nisu bitne sudije jer nasi igraju fenomenalno, ali su nas ekstremno ostetili sudjenjem u 2/4....al najbitnije da nastave ovako da igraju, ni sudije ne pomazu onda.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post

        Samo ne prepoznajem Saloa.


        Last edited by kronostime; 15-09-17, 20:29.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Da mi izgazimo ovo, pa da se nadmecemo u pevanju sas Slovenci.
          Ne mere bre jodlovanje da nas nadjaca...kad udarimo jednog Boru Drljacu...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Boru Drljacu [emoji23]

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Ne mere bre jodlovanje da nas nadjaca...kad udarimo jednog Boru Drljacu...
              Jebo te Bora Drljaca - ne vodi nas DV.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • To, bre, Bogdane
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Jebo te Bora Drljaca - ne vodi nas DV.
                    Ovog gospodina ste nasli da omalovazavate...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Sprdaju se nasi, neverovatno kako smo podigli formu posle one lose partije protiv Madjara.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Showtime...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Zbog nekog glupog principa drži Kuza koji je beskoristan i ovi smanjuju razliku. Vraćamo ih sami u život.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ovaj Šved zaštićen ko krme u Teheranu

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Sprdaju se nasi, neverovatno kako smo podigli formu posle one lose partije protiv Madjara.
                              Zasto bice, zasto?

                              Sve je krenulo od onog debilnog skakanja Shvedu koji je bio na NBA trojci.. A i pre toga ko zna koji put faul na suteru
                              Bas se na glulosti vratise jebem ti zivot

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • Bravo Draganeeee
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X