Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Auuu koliko negativnih komentara na igru Srbije. Po meni je bitno da smo lagano prošli, 10-20-30 razlike uopšte nije bitno, nek su svi zdravi i što manje istrošeni.
    Imamo visoke standarde, ovo su navijaci Srbije a ne Islanda

    Comment


    • Originally posted by Hair Canada View Post
      Bogdan mora da igra jer bez njega mi apsolutno nemamo ništa u napadu, ni protiv Mađarske. Bez Bogdana smo na -5 za ovu utakmicu pa vi vidite. Na drugoj strani Lazić je imao +-0.
      Naravno da Bogdan mora da igra, igrao je i danas 32 minuta, njemu Lazic ni po kom osnovu nije konkurencija i ne ulaze u istu recenicu. Stvar je samo u tome da nije narocito umesno da igraca od kojeg toliko ocekujes u napadu trosis na jurcanje kroz blokove i hapsenje najboljih igraca protivnika, umesto da ga ostavis da brani cosak i s onim svojim dugim rukama lovi sa strane pomoci. Videli smo u tri napada zaredom kako izgleda kad Jovic i Lazic pritisnu bekove kod prenosa i pokusaja da postave pik igru, narocito s Kuzmicem iza ledja koji je to s njima navikao da igra prosle sezone. U tih nekoliko minuta bar tri napada zaredom da se secam Madjari nisu uopste sutnuli na kos, dve lopte smo ukrali (obe Jovic) a jednom smo ih oterali u aut. Nisam ja neki preveliki ljubitelj Lazica ali mi na ovom prvenstvu kontinuirano lose branimo perimetar i primamo brdo trojki od svake bogovetne ekipe a nama na klupi sedi defanzivni specijalac koji je reputaciju stekao na nenormalnom pritisku telom na prenos, probijanju blokova i denial odbrani.

      Po mom misljenju ovakav Milosavljevic ne moze imati prednost u odnosu na Lazica u ovom trenutku, narocito kad je Bobi na parketu. Ocigledno je da ekipa nije najbolje uigrana s Bobijem, svaki pik preko njega ostavlja beskonacno mnogo opcija za protivnickog pleja. Ja bih cak probao s Lucicem na cetvorci kad je Bobi u igri, neka varijanta Jovic-Bogdan-Lazic-Lucic-Bobi, ove varijante sa Macvanom nam ne idu od ruke a s Bircevicem je tek Boze pomozi.
      Last edited by taliesin; 10-09-17, 15:54.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Pa i Francuzi su otaljavali i odmarali dok rutinski nisu ispali. Losa igra donosi negativne komentare, obicno tako ide.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Auuu koliko negativnih komentara na igru Srbije. Po meni je bitno da smo lagano prošli, 10-20-30 razlike uopšte nije bitno, nek su svi zdravi i što manje istrošeni.
          Mnogo ih branis brate. Cak i kada ih ne treba braniti.
          Prosli smo i to jeste najbitnije, ali vec je dosta utakmica iza nas a nikakav progres se ne vidi. To je najveci problem.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Činjenica je da mi imamo skroman tim, kakav smo mogli imati......I pored svega toga, guramo po planu, prvi u grupi, raspored dobar - Italijane bi trebali proći a onda šta bude

            Comment


            • Cinjenica je da igramo celo prvenstvo i ispod mogucnosti tog skromnog tima. A nase guranje po planu je jednako zasluga srecnih okolnosti koliko i nasa.

              Comment


              • Originally posted by Chupa View Post
                Cinjenica je da igramo celo prvenstvo i ispod mogucnosti tog skromnog tima. A nase guranje po planu je jednako zasluga srecnih okolnosti koliko i nasa.
                Kojih srecnih okolnosti? Jedino sto nam je islo u prilog je pobeda Letonije nad Turskom ali s obzirom na to kako igraju jedni i drugi na ovom prvenstvu to tesko da je plod srece.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Pa uklopila nam se cela polovina zreba nakon toga, dosta laksa od ove druge strane.

                  Comment


                  • I mene je nerviralo što protiv Mađara nismo mogli nikako prelomiti utakmicu, dođemo lagano na 10-15 razlike i onda isto tako lagano ispustimo. Kao i u preipremnim imam utisak da kad treba stegnemo i dobijamo.

                    Comment


                    • Ne koristimo assete koje imamo, jasno je zašto se izražava nezadovoljstvo, nije da naša "skromna" ekipa, sastavljena od igrača koji je osvojio ove godine EL, NBA centra, jednog od najboljih centara ove godine u EL, istog takvog pleja, najboljeg defanzivnog beka prošle sezone u EL, igrača čiji kvalitet prepoznaje evropski šampion koji može maltene da dovede koga hoće, daje svoj maksimum pa da budemo zadovoljni. Zašto je to tako prilično je očigledno.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Odlično je ovo za sada. Prvenstvo za nas sada pocinje, zna se kad igraju majstori.. Nasa grupa prejaka, prvo mesto sa pola gasa. Nebitno, i da smo drugi bili. Jednostavno, nemamo nakon ovoliko otkaza tu sirinu da resavamo ove nebitne utakmice 20 razlike sa rezervama. Ocekujem razmontiranje Italije. Jedino se Mesine plasim da ne izvuce nesto iz rukava.

                        Comment


                        • Originally posted by taliesin View Post
                          Nemoguce je da je Lazic imao +/- 0, s njim na parketu smo napravili onu seriju na pocetku drugog poluvremena a ni pre ni posle toga nije ulazio.
                          Pa nisam ja to izmislio, tako piše na sajtu. Lazić je ušao na 13 razlike, izašao je na 13 razlike. Imali smo seriju pa su se vratili Mađari trojkom i bacanjima. Nije Lazić kriv što su se vratili ali tako je bilo.

                          Generalno što se tiče naše ekipe, očekivao sam više od ove utakmice pogotovo pošto je krenulo baš kako treba. Sa druge strane kome nije bilo do sad jasno moraće da shvati da mi ovde nemamo suvog kvaliteta da nekog otkinemo. U napadu smo teško mučenje, svaki minut kad Bogdan ne igra mi ne znamo šta hoćemo u napadu. Otprilike je utakmica protiv Letonije blueprint i po meni neki max ovog tima. Znači Bogdan na 25+, doprinos Mačvana i Bobija u napadu pošto nam je igra sa Bobanom u odbrani katastrofa što opet nije isključivo njegova krivica. Mi u napadu još možda i možemo bolje nego do sad ali u odbrani teško da možemo da odigramo bolje od onog što smo igrali protiv Letonije poslednja 3 minuta.
                          Last edited by Hair Canada; 10-09-17, 16:45.

                          Comment


                          • Ajmo braco Turci bar ih namucite prve tri cetvrtine. [emoji3]
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Chupa View Post
                              Pa uklopila nam se cela polovina zreba nakon toga, dosta laksa od ove druge strane.
                              Mi na Madjare pa Italijane, a Spanci na Turke pa na Nemce. Nama je laksa osmina finala, ali je zato njima lakse cetvrtfinale. Mozda bi se menjao sa njima...

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Jel ti pravis ove klipove ili samo za Bogdana navijas? Ako je ovo prvo aj napravi jedan i sa potezima ostalih...
                                Sta se cudis, u Beogradu imas puno ljudi koji navijaju za klub ali ne i za reprezentaciju Srbije vec imaju neku drugu koja im je prirasla srcu.

                                Mozemo mi da dodjemo i do finala ali ostaje gorak ukus da mi na terenu delujemo katastrofalno kao raspustena banda gde pojedini igraci izgledaju da su zalutali na teren,potpuno pasivni,malte ne prvi put igraju kosarku.
                                Last edited by ikaluka; 10-09-17, 17:18.

                                Comment

                                Working...
                                X