Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A vidi ga ovaj Osman..a brisaces ti znoj za koji mesec LBJ

    Comment


    • Saridža je car kako god da se završi
      Last edited by dekkard; 07-09-17, 20:12.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • koraci erdena u zadnjem napadu. Prvo pivot pa tapkanje lopte, cudi me kako ni Sareni nije video.

        Comment


        • Ako Letonci daju 20 plus poena u zadnjoj u zbiru ce imati 90. Neverovatna partija Letonije za sada. Sve pohvale.

          Comment


          • Vratiše se Turci i to sve na gurku neku. Kako njih nosi publika, to nije normalno. Ovakva ekipa bez publike ne bi igrala egal sa Česima.

            Comment


            • Ne bi me cudilo da stignu ovo, zestoko su napaljeni iako ne znaju.

              Comment


              • Kakvo sudjenje čoveče. BLJAKKK

                Comment


                • Ucutase se

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • E sad je valjda gotovo, malo me štrecnulo kad su bili na -2

                    Comment


                    • Letonija je za Turke Golden State. To je to. Voleo bih da vidim Letonija - Slovenija
                      Last edited by suptil; 07-09-17, 20:34.

                      Comment


                      • Jadna je ova Turska. Jad i cemer.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ovi Turci bi bili tako opasni, ali preopasni da im igra Muhamed Ali, Ašik, Ilasova. Preopasni.

                          Comment


                          • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                            Ovi Turci bi bili tako opasni, ali preopasni da im igra Muhamed Ali, Ašik, Ilasova. Preopasni.
                            Svi su desetkovani. Ne mozes tako da gledas. Da smo kompletni mi bi se prosetali...

                            Comment


                            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Svaka cast Letoncima.
                                Uopste njsu podleglli pritisku...a ni sudije im nisu nista mogli...ubedljivo pobedili Ruse... kapa dole...

                                I da..hvala im

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X