Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze li neko da mi objasni zasto je bilo bitno bas 17 razlike?
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Hair Canada View Post
      Pa isplati im se, bolje da igraju sa CG nego sa Hrvatima.

      Rusi ko da su hteli namerno da izgube više od 16

      edit a da ako izgube biće četvrti
      Znači Letonija ako izgubi od Turske, ona je četvrta?

      Comment


      • Da..Letonija ako izgubi od Turske obe ekipe po dva poraza...Letonci cetvrti...ako dobiju onda idu na drugo mesto iza nas...da su dobili Ruse 17 mogli su i do prvog mesta...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Da..Letonija ako izgubi od Turske obe ekipe po dva poraza...Letonci cetvrti...ako dobiju onda idu na drugo mesto iza nas...da su dobili Ruse 17 mogli su i do prvog mesta...
          Aha, ok hvala. Biće to ubijanje na terenu da se izbegnu Španci.

          Comment


          • Naravno..to je sve pod pretpostavkom da ne bude iznenadjenja, da Spanci dobiju danas i da mi dobijemo ove dve...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              Moze li neko da mi objasni zasto je bilo bitno bas 17 razlike?
              Pa ako dođe do kruga Srb/Lat/Rus mi smo bili gotovi sa +7. Rusi su imali +3 a Letonija -10 pre njihove utakmice. Ostalo je matematika.

              Comment


              • Originally posted by Hair Canada View Post
                Pa ako dođe do kruga Srb/Lat/Rus mi smo bili gotovi sa +7. Rusi su imali +3 a Letonija -10 pre njihove utakmice. Ostalo je matematika.
                Da, da, tek sam posle skontao, hvala.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Dobili smo Cesku,prosli smo grupu jeaaaaaa

                  Comment


                  • Nabacite stream za Srbiju ako naletite na nešto kvalitetno

                    Comment


                    • Dajte neki linak nema nigde
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • http://live.robinwidget.org/streamvi...m-4448157.html

                        Comment


                        • Kuzmić nastavlja svoju ofanzivnu dominaciju na ovom prvenstvu. Trebao je Đorđević da odmara Bogdana skroz ovu tekmu.

                          Comment


                          • Kuzmara baš loš u napadu, ni u odbrani nije na nivou iz prošle sezone, ali napadački na nivou Štimca.

                            Comment


                            • Ma ovo je otaljavanje, kao i osmina finala sa Madajarima najverovatnije, nešto ozbiljnije tek u cetvrtfinalu.

                              Comment


                              • Dobijamo ovo.
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X