Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaoo sudijaaa %@$$!%!^!$!

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ovaj bilmez od sudije daje 3 slobodna!?!?!? Isti nam je uzeo i kos u 1. poluvremenu (Kuzmicu)....

      Comment


      • Joviću trojkašu naš

        Comment


        • Ma tako je bre!

          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • Jovic odlican danas, imao nekih gresaka u odbrani ali u napadu super. Daj Branka da stavi ovog Mahmatoglua u dzep, ubi nas covek trojkama.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • O kurcu hvala

              Malo mozga i muda konačno
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jaoo sudijaaa %@$$!%!^!$!

                tt sa A5 u inat Mi6
                Sude sudije ok.

                Comment


                • Jovicu legendo srpske košarke!

                  Sent from my MI 4S using Tapatalk

                  Comment


                  • Ovo u poslednjih 5 minuta i lici na kosarku za razliku od onoga sto smo gledali 30 i kusur minuta

                    Comment


                    • Uvedi Lazica, aman, covece!
                      I mi trojke za trku imamo!

                      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • Hahahah ovaj mahac peskira u Feneru nam ubaci 5 trojki.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Kakva faulcina nad Bogdanom ccc

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Trebao bi Lazića da gura malo ove šutere da zatvori.

                            Siluje nas Šved pre neki dan, on ništa....

                            Evo sad ovaj kamenjar ubaci sto trojki.

                            Comment


                            • Treba ovog Erdena faulirati, covek je ocajan sa bacanja.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Hoce neko da rezimira...kakve su danas zamerke selektoru i igracima...da ne citam bezveze...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X