Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Bajden pobedi, po nas će se sasvim sigurno negativno odraziti. Pošto gde god se Bajden zadesio, po nas se negativno odrazilo.
    sigpic

    Comment




    • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Ako bajden pobedi, neko mu to mora i reći
        Dementan tip skroz

        Ako bajden pobedi, to će biti najsramotnija pobeda u političkoj istoriji

        Ako bajden pobedi, da li je stvarno pobedio...
        Mnogo prljavo bajden igra
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ako Bajden pobedi budi siguran da ce se to malo vise odraziti na nas. Iako ce da bude upereno protiv naseg predsednika ima to da se odrazi i na narod.

          Tovarice Bajden Vucica zato sto je politicka kurva kao sto se i pokazalo. A ima i do toga sto on predstavlja nacionalnu opciju. Mnogo vise bi mu odgovaralo da Tramp pobedi. To je neka osnova u svakoj politici, da postoji demokratska i nacionalna opcija. Demokrate samo po sebi ima vise da pritiskaju, pa mozda i nasa opozicija malo ojaca. Ti izbori uticu na desavanja u svetu u sledece cetiri godine.
          Odlicno, navijam za Bajdena onda
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Pa onda bolje napusti zemlju i posmatraj situaciju sa distance.

            Comment


            • A kad su izbori?
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • 3.11
                Wizard

                Comment


                • Biden nema sanse i to i on zna.

                  Izgubit ce Floridu sa najmanje 3%, ne smijem, picka sam, da kazem da ce biti preko 4%, al eto.

                  Izgubit ce Micigen sa 3%, Ohajo s 12% i Iowu s 11%.

                  Izgubit ce Minesotu koja je zadnji put glasala za republikanca 1970. i predsjednik je bio Richard Nixon.

                  Ovo nece biti ni blizu da moze dementni Joe i njegovi puppet masteri da pokusaju da namjeste.

                  Ovo ce biti blowout.

                  Ofc da ce mediji da spinuju pola noci kako je u blizu, al kad Florida dodje sa +3% znajte da je gotovo. Niko danas ne uzima Floridu sa 3 razlike, a da ne uzima Bijelu Kucu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment



                  • Mozes da nam pusis Donaldeeeeee Donaldeeeee Donaldeeee
                    Alchajmer ga gasi lagano,sto bi mladi rekli rešava ga ka iz pi.ke
                    Last edited by E1_PG; 02-11-20, 00:26.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Biden nema sanse i to i on zna.

                      Izgubit ce Floridu sa najmanje 3%, ne smijem, picka sam, da kazem da ce biti preko 4%, al eto.

                      Izgubit ce Micigen sa 3%, Ohajo s 12% i Iowu s 11%.

                      Izgubit ce Minesotu koja je zadnji put glasala za republikanca 1970. i predsjednik je bio Richard Nixon.

                      Ovo nece biti ni blizu da moze dementni Joe i njegovi puppet masteri da pokusaju da namjeste.

                      Ovo ce biti blowout.

                      Ofc da ce mediji da spinuju pola noci kako je u blizu, al kad Florida dodje sa +3% znajte da je gotovo. Niko danas ne uzima Floridu sa 3 razlike, a da ne uzima Bijelu Kucu.

                      Na čemu baziraš predviđanja? Ono što sam ja ispratio do sada, pobeda Trampa se graniči sa čudom, mnogo većim nego pre 4 godine.

                      Comment


                      • Originally posted by s_hyperion View Post
                        Na čemu baziraš predviđanja? Ono što sam ja ispratio do sada, pobeda Trampa se graniči sa čudom, mnogo većim nego pre 4 godine.
                        Predvidio 2016. ovdje mi se svi smijali kad sam rekao Trump 300+ EV. Imas postove sve u pricaonici od prije 4 godine.

                        Na istim paramterima mogu da predvidim i ovaj put.

                        Vec je 90m ljudi glasalo i mogu se trendovi vidjeti i projekcije.

                        Florida nece biti blizu. Ohajo nece biti blizu. Iowa nece biti blizu.

                        Kandidat koji uzima Floridu s 3 razlike, ne gubi izbore.

                        Republikanac koji uzima Ohajo sa 5 razlike ne gubi izbore.

                        (Tajna prethodne dvije izjave lezi u demografiji tih drzava.)
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sad sam gledao Trampa uzivo, deluje samouvereno, kaze zgazicemo ih (Bajdena)
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Iz ovog dijela svijeta izgleda prosto nemoguće da Tramp može preživjeti na mjestu predsjednika, ali izgledalo je da nikada na to mjesto neće ni doći.
                            To najbolje govori koliko nas objektivno informišu masovni mediji.
                            Često imam osjećaj da je na teritoriji Evrope uzgojena najbolja pasmina ovaca.

                            Comment


                            • Pa sta treba da kaze...bio je 4g glavni baja na svetu,ima miljiarde, ego ono...gori..I treba da kaz, bice klimavo...

                              Nego Sam Hornish Jr, si glasao za sns poslednje izbore?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Pa sta treba da kaze...bio je 4g glavni baja na svetu,ima miljiarde, ego ono...gori..I treba da kaz, bice klimavo...

                                Nego Sam Hornish Jr, si glasao za sns poslednje izbore?


                                ne izlazim na izbore ja




                                nema potrebe
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X