Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slika dana: Patrijah Pavle, mitropolit Amfilohije, vladika Atanasije i grčki plaćenici koji su učestvovali u agresiji na BiH

    https://m.cdm.me/svijet/region/slika...resiji-na-bih/

    Đubrad bradata... ološ... ništa roba.

    ...

    https://m.cdm.me/drustvo/amfilohije-...inove-stihove/

    Hahahahhaa e mater li mu j*bem...
    Last edited by powerslave; 09-10-20, 05:23.

    Comment


    • Ima odje kod mene jedan Best Western hotel... znaci, rupetina klasicna. E, njima je obicaj da istaknu raznorazne zastave... Tako se najcesce na objektima Best Westerna mogu vidjeti zastave Norveske, Australije, Francuske, Italije itd. Danas sam prosao pored tog hotela i vidim zastavu Montenegra Evo, manje-vise, sedam godina zivum u ovom gradu i nikad nisam vidio zastavu Crne Gore na ovom hotelu. Sad, ne znam da li slave poraz Djukanovica, ili su istakli zastavu u znak podrske u borbi protiv Amfilohija i njegovih cetnika


      Poci cu sjutra da slikam zastavu.. da ne bude posle da lazem


      p.s. j*bem ti mater, Amfilohije!

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by powerslave View Post
          Ima odje kod mene jedan Best Western hotel... znaci, rupetina klasicna. E, njima je obicaj da istaknu raznorazne zastave... Tako se najcesce na objektima Best Westerna mogu vidjeti zastave Norveske, Australije, Francuske, Italije itd. Danas sam prosao pored tog hotela i vidim zastavu Montenegra Evo, manje-vise, sedam godina zivum u ovom gradu i nikad nisam vidio zastavu Crne Gore na ovom hotelu. Sad, ne znam da li slave poraz Djukanovica, ili su istakli zastavu u znak podrske u borbi protiv Amfilohija i njegovih cetnika


          Poci cu sjutra da slikam zastavu.. da ne bude posle da lazem


          p.s. j*bem ti mater, Amfilohije!
          Koliko spominješ Amfilohija i četnike, tačno ću pomisliti da si latentni četnik.

          Znaš li šta je meni najjače i čemu se uvek isplačem od smeha? Kad Crnogorci onako ponosni budu što su priznali KiM, a Metohija originalno crnogorska zemlja, i masa Crnogoraca vuče korene iz Metohije.



          Zamisli držimo lokal 50-50, meni ga ukradu Šiptari a ti slaviš. Pa ukrali su ga majstore i tebi A ti kod njih ideš i rugaš se meni.

          Samo neke pojave na balkanskim dolinama i poljanama, uglavnom planinama

          Comment


          • hehe,nema Golda i Chivija da zavrcu usi cdm jastrebu pa se ovi raspistoljio..
            on topix,
            narodna mudrost dana forumsko pcelarske zadruge:
            "deco,nemojte da se drogirate"

            Comment


            • A gde nam Chiwi nestade?[emoji848]

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Poslao ga Karamazov na Goli Otok

                Comment


                • Nadam se ne na višegodišnju robiju [emoji16]

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Pola godine. Jbg kritican je bio, mora malo na rehabilitaciju

                    Comment


                    • Pa taj nam se više neće vraćati nazad.
                      Za pola godine naće neko novo utočište.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • On pola godine, a Zlatko godinu

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Koliko spominješ Amfilohija i četnike, tačno ću pomisliti da si latentni četnik.

                          Znaš li šta je meni najjače i čemu se uvek isplačem od smeha? Kad Crnogorci onako ponosni budu što su priznali KiM, a Metohija originalno crnogorska zemlja, i masa Crnogoraca vuče korene iz Metohije.



                          Zamisli držimo lokal 50-50, meni ga ukradu Šiptari a ti slaviš. Pa ukrali su ga majstore i tebi A ti kod njih ideš i rugaš se meni.

                          Samo neke pojave na balkanskim dolinama i poljanama, uglavnom planinama
                          Nije Crna Gora ponosna sto je priznala Kosovo, nego zna(znala je?) gdje hoce pa je usaglasava svoju politiku sa EU. Znaci cisti interes, nema tu nikakve emocije ni mrznje. Znam da postoji kontraargument da 5 drzava EU nije priznalo Kosovo, ali to ne pije vodu jer se zna stav kljucnih clanica EU I Velike Britanije o tom pitanju( Spaniju ne racunam zbog specificne situacije).

                          Comment


                          • I, kako je u EU?

                            Comment


                            • Comment


                              • Sve je to lepo i u tom delu razumem, za Jevropu i to.

                                Ali onda ne razumem deo u kome se u Crnoj Gori od strane Montenegrina manje ili više uspešno protura glupost da se Srbija meša u unutrašnje stvari Crne Gore, dok je ista Crna Gora pre 12 godina pogazila suverenitet i integritet Srbije odlukom o priznanju terorističke organizacije koja deluje na teritoriji Srbije i njene terorističke tvorevine, eto tako, ni iz čega.
                                Last edited by Crni Đorđe; 13-10-20, 21:54.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X