Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Никакве.
    A Seseljuga?

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      A Seseljuga?
      Никакве.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Никакве.
        Pff,dosadno.

        Comment


        • Kandidati koji ce da predstavljaju na gradskim izborima su slabi i ne bi uopste trebalo da cudi ukoliko obe stranke budu ispod cenzusa. A i imaju ozbiljne protivkandidaze zbog kojih su stavljeni na marginu. SNS, Djilas i Sapic ce da budu top3, dok nema tu nikog koga bih izdvojio da sigurno prelazi cenzus i da ce da budu na cetvrtom mestu po broju glasova.
          Last edited by Ricma; 26-11-17, 20:01. Reason: lapsus

          Comment


          • Sapic?Prije bih glasao kamen za kupus nego njega.
            Last edited by E1_PG; 26-11-17, 20:05.

            Comment


            • Đilas - Janković - Jeremić, ne vidim kako SNS može da ih dobije, jednostavno nemaju koga da im suprostave. Bilo ko od postojećih ministara da bude promovisan u budućeg gradonačelnika podrazumevao bi i parlamentarne izbore jer je rekonstrukcija vlade tako dve hiljade četrnaesta.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Đilas - Janković - Jeremić, ne vidim kako SNS može da ih dobije, jednostavno nemaju koga da im suprostave. Bilo ko od postojećih ministara da bude promovisan u budućeg gradonačelnika podrazumevao bi i parlamentarne izbore jer je rekonstrukcija vlade tako dve hiljade četrnaesta.
                Па излазе с листом АВ тако да није проблем, неће они рећи кандидата за градоначелника пред изборе. А ако победе, то је Весић.

                Иначе ја мислим да ће СНС да узме БГ опет, чујем да већ селе гласаче, мало пропаганде, мало навуку, коалиција с неким и нагураће 50%.

                Comment


                • Bas to sto je napisao pobeda, realno ova trojka i ima najvise glasaca u gradu, ali s obzirom da ce razne manipulacije i prevare vec vidjene iz SNS kuhinje koje ce ponovo da se vrte moguce da ce da imaju malo vise glasova. Smatram da bez Sapica nece moci da formiraju gradsku vlast, mada ne bi trebalo da cudi ako bi se udruzili.

                  Comment


                  • Sto se Belog tice, Vucicev nije. Luka je vise za delovanje na lokalnom nivou, a posto smo mi Mladenovcani Beogradska opstina, mozda i krene na BG, jedino se to mozda ne desi jer ima nekog neslaganja kod njih, ne znam do koje mere, samo sam nacuo.

                    Ovo ostalo, bice klasicno glasanje protiv a ne za.

                    Comment


                    • Čemu onda kandidovanje na predsedničkim izborima ako je za lokalno delovanje?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ja mislim da se vi dzaba nadate i da SNS ne moze da izgubi,oni su sad vrhuncu moci,ocekujem da ih ispratite sa vlasti tek neke 2025 godine.

                        Comment


                        • To je mislio i Sloba '96-te. Sve političke promene kreću iz Beograda.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ma BG gube,sam ukoliko debelo ne pokradu...

                            Comment


                            • Ne znam vi koji zivite tamo ipak bolje poznajete situaciju meni ovako djeluje kada to posmatram sa strane.Koliko sam vidio na predsjednickim izborima Vucic je izdominirao i u Beogradu,pobjedio je u skoro svim djelovima.Ljudi nece glasati na tim izborima za predstavnika SNS-a nego za Vucica,sa tom svijescu ce izlaziti na izbore.Zbog toga mi djeluje nerealan njihov poraz.

                              Comment


                              • Imao je najviše od svih i u Beogradu, s tim što je ta razlika bila najmanja u Beogradu, bio je čini mi se na 44%, i otkako je SNS na vlasti na svakim sledećim izborima su dobijali sve manje u Bg-u. Ako se nastavi taj trend jasno je da ima realnih osnova za optimizam. Eventualni problem nastaje što je onda sasvim izvesna opstrukcija nove gradske vlasti od strane republičke.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X