Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nezavisna

    sigpic

    Comment




    • Catalonia live: Biggest party in Europe on streets of Barcelona as jubilant separatists celebrate
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Jaooo stvarnooo???
          Bas smo iznenadjeni!!!!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • A ne mislite valjda da je samo jedna Srbin u tim đavolskim rabotama

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Najmanje sam iznenadjen sto se tu nalazi gospodin Paul David Hewson, zvani Bono.
              sigpic

              Comment


              • Godinu dana Trampa!!!! Bokte

                Nego... gde je nestalo 2 miliona...stanovnika?

                Slucajno ukacim u 10min prvo vremensku prognozu na RTS gde je jedan od priloga bio o jakom zagadjenju u Nju Delhiju...poput guste magle..bla, bla, a zatim istu vest na HRT ...samo sto su u prvom slucaju rekli da se pati 20 mil. stan. glavnog grada Indije, a u drugom 18 mil.
                Ej 2 mil dusa, pa da su klikeri...

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja kao jedan od ljudi koji ne voli Djilasa kaze da ce najverovatnije glasati za njega na izborima. Ubedjen sam da nece da sklopi koaliciju sa SNS-om(mada i da se desi, nece me puno pogoditi), dok kada bih glasao za Sapica bio bih razocaran kojoj god strani da se prikloni jer bi presao preko svojih principa. Ostali su oko cenzusa ili skroz irelevantni. Pozeljno bi bilo da Ne Davimo Beograd predje cenzus, mada nesto mi govori da ce da flopnu sada na izborima. Beli ako ne izadje znaci da ce njima da poveca sanse. Ovako kada se ljudi vagaju izmedju te dve opcije, izabrace Belog. Smatram da im se glasaci poklapaju.

                      Comment


                      • Meni je taj Beli sumnjiv da je Vučićev trojanac. Doduše, i ludi Radule.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Previse se poteze prica o Vucicevim trojancima. U slucaju Belog ne verujem, pila bi ta prica vodu kada bi izasao na parlamentarnim i skidao opoziciji glasove. Parlamentarni izbori su najbitniji za opoziciju i njhov ''uticaj'' u sledecih par godina. Ovako mislim da je on samo doprineo da Psihova pobeda na predsednickim izborima ne bude veca. Dosta ljudi je izaslo samo zbog njega ili usmerilo glasove ka njemu, njegov izlazak nije doveo da pada izlaznosti. Samo je opozicija vestacki srozana.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Doduše, i ludi Radule.
                            Njega više niko ne uzima za ozbiljno. Ja mislim da je on malo "fijuknuo"...i to poodavno.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Kakve sanse imaju Dveri u BG,onaj Bosko je mnogo simpatican lik,pravi patriota,ljudina.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Kakve sanse imaju Dveri u BG,onaj Bosko je mnogo simpatican lik,pravi patriota,ljudina.
                                Никакве.

                                Comment

                                Working...
                                X