Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije montaza, imate na Blicu video.

    http://www.blic.rs/vesti/politika/su...rmi-un/n4kmld2
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Sta ti je tu crni Ivane drago...lol...


      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Po snimku bi se reklo da je Tramp potpisao peticiju za Akijev povratak.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Sta ti je tu crni Ivane drago...lol...


          tt sa A5 u inat Mi6
          Svidjaju mi se njegovi trileri,ima divne ukrase.Slavuj iz Zitoradja.

          Comment


          • Sta i on iz Zitoradja..ko ona pevaljka?
            Ojhhhh...

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Sta i on iz Zitoradja..ko ona pevaljka?
              Ojhhhh...

              tt sa A5 u inat Mi6
              Eee moja Olja treba ja iz Pg da te ucim odakle dolaze vasi veliki ljudi...

              Comment


              • Velki ljudi...ROFL..
                Pa kad te to ocigledno zanima

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • To je stvar opste kulture i obrazovanja,to je kao da ne znas da je Toma iz Bajcetine.

                  Comment


                  • E moja Olja zasto si tako puna predrasuda, zasto Cecu Srpsku Majku ne mozes ni imenom da oslovis?
                    Nije to lepo sa tvoje strane, nikako ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ma pusti tu opstu kulturu i obrazovanje..samo da ti kazem da spamujemo Akijevu temu.

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Spamovanje ove teme i nije tako lose. Prevashodno jer ne moze posle Aki da dodje i da pise kako je tema zamrla jer njega nije bilo - jer se on odlucio na bojkot.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ovaj marker sto je Trump izvadio, to mu je marker kojim autograme i posvete pise.

                          Dosao Dacic da trazi autogram i posvetu da ima da se hvali po selima kada glasove bude prosio.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • 21617608_1915690345425480_6829979799585973597_n.jpg

                            Comment


                            • Hahahahahaha....os ti otpevam..

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • http://edition.cnn.com/2017/09/19/po...ted/index.html

                                Po Gallupu mu je popularnost medju svim grupama(mladi,stari, sa koledzom, bez koledza) kod republikanaca u blagom porastu u odnosu na pre mesec dana, doduse jos uvek dosta niza nego pocetkom godine. Interesantno najveci skok u poslednjih mesec dana je imao kod ljudi sa zavrsenim koledzom(jan/feb 83%, avg 71% sep77%). Cak 84% republikanaca starijih od 50 godina ga podrzava, a 69% ovih izmedju 18 i 49 godina. Videcemo sta ce biti sledeceg meseca kada udju rezultati posle DACA odluke(mada mozda je do tada promeni).

                                Comment

                                Working...
                                X