Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bush je jedina osoba, koju bi Hillary mogla da pobedi(kad vec Donalda nije), mada bi bilo tesno.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Bush je jedina osoba, koju bi Hillary mogla da pobedi(kad vec Donalda nije), mada bi bilo tesno.
      Veruješ da bi likovi poput Rubia i Cruza mogli da dobiju ovu? Sumnjam.

      Comment


      • Ljudi boziji ukrala je 4 drzave, al 10 boba razlike ne mozes namjestiti

        Jedina greska joj je bila sto nije krala Micigen i Viskonsin.

        Virginu je ukrala.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • A kako je to ukrala? Necemo o neregularnostima i "cudnim" okolnostima, jer ako pocnemo to republikanci su tu bez premca.

          Da, mislim da bi je dobili, ne znam konzervativnu osobu koja bi glasala za Hillary i zbog tradicije i zato sto je establishment predstavnik uz to jos i "lazni demokrata" , a znam progresivne koji ne bi/nisu. Zena je uzela 4 miliona manje glasova nego Obama 2008. a Amerika dobila 20 miliona ljudi u tih 8 godina.
          Last edited by colchonero; 08-09-17, 23:59.

          Comment


          • To je tvoj problem sto gledas sta cika Cenk kaze.

            Hillary Klinton je namjestila primary u NY.

            Glasanje ilegalaca, glasanje mrtvih. Sve se to radi.

            Brovard county ja mislim na Floridi, javna tajna da mrtvi glasaju.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Dobo bre Aki da li ti citas to sto pises, ej pazi NY kradu od Donalda. Evo ako Bog da kad odes u NYC(najveci broj glasa odatle) ispitaj prolaznike za koga glasaju ili indirektno na osnovu price zakljuci sam, pametan si. NY nikada ali NIKADA, nece glasati za republikance, a narocito ne za Donalda, isto kao i CA. U stvari dovoljno je prodjes gradom i uporedis atmosferu sa deep red drzavama.

              Je l' to ona Florida sto je dala Bushu pobedu?
              Last edited by colchonero; 09-09-17, 00:04.

              Comment


              • Jel ti znas sta je primary, a sta general election?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Aaaa nisam procitao dobro, mislio sam zbog prethodnog posta da pises o general election. Moja greska, priznajem, izvini.

                  Comment


                  • Svako može da ukrade izbore u SAD-u...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Madrid, za Akija znamo na koga se ugleda i koji su mu stavovi, a ti mi nisi jasan. Je l' podržavaš Bernia i njegove principe ili te Aki okarakterisao kao njegovog sledbenika?

                      Comment


                      • Iskreno, ne mislim cak ni to da su ukrali, jednostavno takva je kampanja vodjena od pocetka primaries, kako je ona za crnce, za zene, kako je Bernie protiv njih cim ne podrzava Hillary, mislim da je on za razliku od Donalda bio suvise blag, i da ljudi nisu bili ni svesni, nego su pod utiskom u medijima i kompletnoj prikazanoj slici, glasali za nju.

                        Comment


                        • Aki me je okarakterisao, podrzavao sam ga u primaries, i tvrdim i dan danas da je on bolji izbor od Hillary bio za demokrate jedno 1000 puta. Svidja mi se sto je progresivan i dosta stvari, ali mi se ne svidjaju neke ideje sto je i logicno niko nije isti.

                          Comment


                          • Zanimljivo je da je zatvorila Bronx i Kvins ranije da Bernijevi ne stignu glasat, plus 250k glasova odbaceno zbog nepravilnosti, ako se nevaram.

                            Ne moze se lako ukrasti, ali postoje nacini.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Sad me podseti Aki, jeste ukrala mnogo primariesa.

                              Comment


                              • Aki a šta ćemo sa DRE mašinama?
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X