Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma svuda je haos, gledam u Holandiji čovek napravi frku da bi dao ostavku, da bi mogao ponovo da se kandiduje i naravno dobio izbore. Jer kako sam shvatio (Ne pratim politiku previše) ako je na vlasti ne može da mu se produži mandat ili tako nešto.

    A sve dok drže medije, pa bilo koja stranka da je ona će vladati, propaganda čini čuda, a ovaj je imao od koga da uči, Tito, Sloba... Svi su znali koliko televizija utiče na prosečnog građanina Srbije i onda samo šibaj u glavu.
    sigpic
    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

    Comment


    • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Najvise volem ove sto ne prate politiku, i onda dodju ovde da komentarisu. Druze ne pratis politiku, idi pecaj, ne moras iznositi svoje misljenje ako ne pratis politiku. To je kao da ja odem da komentarisem NFL a nisam odgledao mec 20god.
        I onda te stvari koje izneste ovde 90% toga nema veze sa realnoscu.
        Za vreme 'zutih', Vucic je bio cesce na tvu od Tadica, i to moze da se dokaze vrlo lako. A to da je Vucic ucio od Milosevica i ostalih je smejurija, pa Vucic je ministar informisanja, cela njegova politika se svodi na TV i kenjanje 24/7. Bilo bi cudno da im i to ne ide od ruke.

        I da uvek je bolje menjati vlast svake 4god, pa makar bili i gori, na taj nacin ce poceti da rade oni za nas, a ne mi za njih. Tako da ovo nemam za koga da glasam, je najgluplje nesto sto je iko ikada mogao da izjavi.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Brian McShtull View Post
          Najvise volem ove sto ne prate politiku, i onda dodju ovde da komentarisu. Druze ne pratis politiku, idi pecaj, ne moras iznositi svoje misljenje ako ne pratis politiku. To je kao da ja odem da komentarisem NFL a nisam odgledao mec 20god.
          I onda te stvari koje izneste ovde 90% toga nema veze sa realnoscu.
          Za vreme 'zutih', Vucic je bio cesce na tvu od Tadica, i to moze da se dokaze vrlo lako. A to da je Vucic ucio od Milosevica i ostalih je smejurija, pa Vucic je ministar informisanja, cela njegova politika se svodi na TV i kenjanje 24/7. Bilo bi cudno da im i to ne ide od ruke.

          I da uvek je bolje menjati vlast svake 4god, pa makar bili i gori, na taj nacin ce poceti da rade oni za nas, a ne mi za njih. Tako da ovo nemam za koga da glasam, je najgluplje nesto sto je iko ikada mogao da izjavi.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          Pratim povrsno. Sasvim dovoljno. Nema razloga da se preopterecujem. Draze mi je pratiti auto-moto sportove detaljno
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Brian McShtull View Post
            Najvise volem ove sto ne prate politiku, i onda dodju ovde da komentarisu. Druze ne pratis politiku, idi pecaj, ne moras iznositi svoje misljenje ako ne pratis politiku. To je kao da ja odem da komentarisem NFL a nisam odgledao mec 20god.
            I onda te stvari koje izneste ovde 90% toga nema veze sa realnoscu.
            Za vreme 'zutih', Vucic je bio cesce na tvu od Tadica, i to moze da se dokaze vrlo lako. A to da je Vucic ucio od Milosevica i ostalih je smejurija, pa Vucic je ministar informisanja, cela njegova politika se svodi na TV i kenjanje 24/7. Bilo bi cudno da im i to ne ide od ruke.

            I da uvek je bolje menjati vlast svake 4god, pa makar bili i gori, na taj nacin ce poceti da rade oni za nas, a ne mi za njih. Tako da ovo nemam za koga da glasam, je najgluplje nesto sto je iko ikada mogao da izjavi.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            Ako neko ne prati politiku ne znači da ne zna ništa o tome. A i kada sam rekao da je ne pratim mislio sam na Holandsku jer sam govorio o njihovim izborima. Druga stvar Tadić je imao uticaja na medije koliko i ovaj danas. A to da ide Slobinim i Titovim trikovima do što dužeg mandata su govorili njegovi bivši saborci a i ljudi koji su radili za vreme Slobe na RTSu. A pošto sam i sam radio na Prvoj za vreme Tadićeve vlasti dobro se sećam kako su jebali majku nama iz montaže svaki put kada im nešto ne odgovara.

            Vlast da radi za narod u to tek nikada neću poverovati, jer njima su te 4 godine sasvim dovoljne ako rade punim kapacitetima.

            A i nema potrebe da se ljutiš, živeo ti meni.
            Last edited by Busby; 31-03-21, 19:44.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Originally posted by Busby View Post
              Ako neko ne prati politiku ne znači da ne zna ništa o tome. A i kada sam rekao da je ne pratim mislio sam na Holandsku jer sam govorio o njihovim izborima. Druga stvar Tadić je imao uticaja na medije koliko i ovaj danas. A to da ide Slobinim i Titovim trikovima do što dužeg mandata su govorili njegovi bivši saborci a i ljudi koji su radili za vreme Slobe na RTSu. A pošto sam i sam radio na Prvoj za vreme Tadićeve vlasti dobro se sećam kako su jebali majku nama iz montaže svaki put kada im nešto ne odgovara.

              Vlast da radi za narod u to tek nikada neću poverovati, jer njima su te 4 godine sasvim dovoljne ako rade punim kapacitetima.

              A i nema potrebe da se ljutiš, živeo ti meni.

              Ne mislim da li znas ili ne znas, teoretski ti mozes biti doktor Politickih nauka, ali ako ne pratis situaciju ne raspolazes verodostojnim informacijama, samim tim ti to znanje nije upotrebljivo. Post svakako nije bio upucen tebi, sam si se prozvao.
              Nisi morao da se pohvalis da si radio na Prvoj, i da si verovatno cutao i radio sta ti se kaze( odnosno sta ti kazu zuti). Ako si to i radio, to cutis i krijes, ne ides okolo i pricas o svojoj sramoti.
              Da vlast, da radi za narod, ne mislim da radi u korist naroda vec da radi za narod kao kada radis kod poslodavca, kuzis?
              Kako god dovoljno je samo da ih menjamo, makar ce vise ljudi da se obogati, ovako sve jedni te isti uzimaju.

              A kako objasnjavas cinjenicu da su svi najbolji novinari/voditelji pobegli sa svih televizija sa nacionalnom frekvencijom, sto nisu pobegli za vreme zutih? Ako kazes da je i tada sve bilo isto.
              Last edited by Brian McShtull; 31-03-21, 20:39.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Jaka pohvala raditi za 30 000 dinara negde.

                Kapiram da idu zbog veće love, ne znam.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment




                • Da vam je neko rekao da ćete biti na Vesićevoj strani u nekoj raspravi..

                  Comment


                  • Zena je tezak slucaj, nije ni da se komentarise. Sad vrv i Jovana nije bas u vinklu, jer ovaj spoj je zesca debilana, cemu to...
                    Uzas!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Zena je tezak slucaj, nije ni da se komentarise. Sad vrv i Jovana nije bas u vinklu, jer ovaj spoj je zesca debilana, cemu to...
                      Uzas!
                      Meni njeni stavovi ni ne smetaju, ali brate mili ona žena samo melje, bukvalno se ne zaustavlja, nevjerovatno

                      Comment


                      • Vučić okružen sve samim idiotima koji ga miniraju u onome što dotični hoće da sprovede - da bude predobri lider svih Srba ovoga sveta. Kvare mu razni lezetbegovići imidž koji gradi sve ove godine na vlasti.

                        Član njegovog obezbeđenja, bivši koordinator SNS-a za Braničevski okrug, lik sa KiM-a, Zoran Milojević poznat kao Zelja, lišen je slobode u Beču zbog posedovanja 4 kg heroina.

                        Klasičan SNS kadar.

                        PS ova vest/priča neće biti zanimljiva ako se u celoj šemi ne nalazi Čedomorac.
                        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 02-04-21, 18:22.

                        Comment


                        • Ljudi imali smo napad na forum mozda od Kineza po nalogu SNS. Ja vise necu o politici
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Hoćeš, hoćeš.
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Originally posted by Busby View Post
                              Hoćeš, hoćeš.
                              Radije ne bih. Bolje da pricamo o filmu, igricama, muzici, sportu ima tolko tema. Ja ne znam sta je zanimljivo u nasoj politici. Ja malo volim stranu da pratim geopolitika i to a ovi nasi slepci sta tu ima da se gleda.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X