Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kakvu je pobedu Vucic napravio sa vakcinama, za to mu svaka cast. Jos su mu i antivakseri pomogli, sad moze da kaze kako je on vakcinisao Bosnjake, Albance, Makedonce, Hrvate...

    Salu na stranu, za vakcinaciju ih treba pohvaliti, u ovakvom haosu ovo organizovati i nabaviti nije mala stvar. Da ne bude da samo pljujemo. Ali to koliku su oni stetu napravili pre vakcinacije sa ovim stabom nesposobnjakovica i sa Nestorovicem koji salje zene u soping, je ogromna.
    I ona ce se tek pokazati u daljoj borbi protiv Covida, u Srbiji se sve manje i manje ljudi vakcinise, virus polako menja oblik. Nisam uopste optimistican, plasim se da ce doci dan kada ce svi zažaliti zato sto nisu hteli da se vakcinisu.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Nestorovic i dalje pravi nevidjenu stetu, i to zna koliku. Em sto ga i dalje zivkaju da trabunja nesto, em ima grupu na fb gde ljudima preporucuje neki lek za zivotinje (konje valjda) protiv parazita za kovid. Pa ti vidi.
      Posto je antivakserski lobi ovde sve jaci, a ko zna koliko ima tu glasaca ovog ludaka, naravno ne dirati nikog i nista, samo nek se laprda, ebo ludake.

      Danas onaj Stevanovic dramaticno kaze mesta malo po kovid bolnicama ima za jos 24h, dok Kon kasnije rece, pa polako zaravnijujemo krivu, nije mnogo, ali bice sve vise ako se pridrzavamao...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Nestorovic i dalje pravi nevidjenu stetu, i to zna koliku. Em sto ga i dalje zivkaju da trabunja nesto, em ima grupu na fb gde ljudima preporucuje neki lek za zivotinje (konje valjda) protiv parazita za kovid. Pa ti vidi.
        Valjda je to ovaj lek...


        https://www.bitchute.com/video/J41li0kEbn9m/

        Comment


        • Ne bih znala koji, u grupi moze da se sigurno sazna.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment




            • Trifke krsi i placa instant
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Izbor nam je .... ogroman
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Malo pre pustio cirilicu od ponedeljka znam da je Vucko gostovo. i... gledam ja, kaze Vucko prema "nekom" evropskom izvestaju prestigli smo Spaniju i Italiju po zdravstvenom sistemu a "juce" kad je krenula pandemija secam se da je rekao "mi ne mozemo da se merimo sa zdravstvenim sistemima Italije i Spanije". Vrh manipulator

                  Zato ja za nikog ne glasam

                  I dalje kaze nesto u smislu kako se sada zivi bolje nego u Brozovo vreme. E tu sam ugasio TV
                  Last edited by Sam Hornish Jr.; 31-03-21, 10:09.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Ti glasas za njega svojim neglasanjem.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Brian McShtull View Post
                      Ti glasas za njega svojim neglasanjem.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      Kad mi ponudis pravog kandidata onda cu glasati kao i 50% ovog naroda koji ne izlazi na izbore jer su svi prevaranti.
                      Last edited by Sam Hornish Jr.; 31-03-21, 16:26.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Nemam ja sta da ti nudim, imas glavu pa sam misli za koga ces. Opet ponavljam neglasanjem glasas za Vucica, tako da ipak si glasao i ipak glasas.


                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Malo pre pustio cirilicu od ponedeljka znam da je Vucko gostovo. i... gledam ja, kaze Vucko prema "nekom" evropskom izvestaju prestigli smo Spaniju i Italiju po zdravstvenom sistemu a "juce" kad je krenula pandemija secam se da je rekao "mi ne mozemo da se merimo sa zdravstvenim sistemima Italije i Spanije". Vrh manipulator

                          Zato ja za nikog ne glasam

                          I dalje kaze nesto u smislu kako se sada zivi bolje nego u Brozovo vreme. E tu sam ugasio TV
                          Zapravo ti glasas za njega. Zamisli da svi rezonuju kao ti ostade on dozivotno na vlasti. Ako neces promenu vlasti nego status quo znaci da je tebi zapravo dobro pod ovim rezimom tj. nije ti dogorelo do nokata. Pisao sam vise puta da je Sloba pao zbog sankcija i bombardovanja inace bi vladao kao Djukanovic. U Srbiju se inace uvek glasa za manje zlo.

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Zapravo ti glasas za njega. Zamisli da svi rezonuju kao ti ostade on dozivotno na vlasti. Ako neces promenu vlasti nego status quo znaci da je tebi zapravo dobro pod ovim rezimom tj. nije ti dogorelo do nokata. Pisao sam vise puta da je Sloba pao zbog sankcija i bombardovanja inace bi vladao kao Djukanovic. U Srbiju se inace uvek glasa za manje zlo.
                            A prethodni su bili manje zlo
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by Brian McShtull View Post
                              Nemam ja sta da ti nudim, imas glavu pa sam misli za koga ces. Opet ponavljam neglasanjem glasas za Vucica, tako da ipak si glasao i ipak glasas.


                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              Sta su onda demokrate kad su na zadnjim izborima pozvali svoje glasace da ne glasaju
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Kako bi urusili legitimitet izbora i parlamenta, a i zato sto nisu vazila ista pravila za sve.

                                Kad u visestranackom parlamentu imas samo 3 partije koje su u koaliciji plus manjine, svakom normalnom je jasno da taj parlament nije visestranacki i da u Srbiji vlada diktator.

                                Da nije menjan cenzus na tri posto u parlamentu bi imao samo dve stranke koje su u koaliciji plus manjine.
                                Last edited by belgrade_owl; 31-03-21, 17:02.

                                Comment

                                Working...
                                X