Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark !t zer0 View Post
    Kako ovaj narod nije izvukao pouku devedestih, je*em mu sve. Izgleda retko glup narod.

    Kad je to 'Trifke' bio na vlasti? Jebote, izgledaš kao pravi Vučkelin bot, ne znam jesi svestan da ponavljaš dosta njegovih reči?
    Pa jel pao Sloba na kraju

    Ma dobro nije Trifke ali Jeremic, Djilas pa svi su oni u istom kosu
    Last edited by Sam Hornish Jr.; 30-03-21, 15:19.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Kao da nije, obzirom da su opet na vlasti.

      Jedan Vučelić PREDSEDNIK Partizana i UREDNIK Novosti. Treba da se ubijemo kolektivno. Nema, dok ne pocrkaju te proklete komunjare, nema ništa.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Brian McShtull View Post
        Ko je Trifke?
        Aha znaci mislis neka treca, koja ce preko noci imati 50% glasova i onda ces glasati za njih zato sto mogu da pariraju SNSu?
        Svakako ja ti kazem da imas opciju, ali ti nalazis razloge da glasas za SNS, tako da ono glasaj za SNS, niko ti ne brani to je tvoj izbor.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Kako je SNS koji nije postojao pre 15 godina dosao na vlast?

        I ne glasam ja ni za koga, ne idem na izbore.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by mark !t zer0 View Post
          Kao da nije, obzirom da su opet na vlasti.
          Vidi prethodna vlast je imala sansu i prokockala. Nije njima niko (SNS) kriv. Imali su svoje vreme, imali su sve u rukama. Sada je narod izabrao druge i ponavljam izbori su jedino resenje ako ima alternative
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Kako je SNS koji nije postojao pre 15 godina dosao na vlast?

            I ne glasam ja ni za koga, ne idem na izbore.
            Kako nije postojao? To je sve mix SRS/DS/DSS, to su svi ljudi koji su bili u vlasti/opoziciji poslednjih 30+ godina. Nijedno tu novo lice nije postojalo, u pocetku ih je Toma pogurao, zato sto su skontali da ce ljudi pre da glasaju za nekoga ko im je blizi iako je Toma degen, a i Tadic je tome doprineo. Tada kada je Toma dobio izbore, oni su poceli da prave tu masineriju, pre toga su bili na nivou DJBa sada.

            Ti zelis neku opciju koja ce se stvoriti od nekud i imati odmah 50% da bi ti glasao posle za njih, kakva logika.

            Ja svakako nikada ne bih glasao za Djilasa/Jeremica, eventualno bih glasao za Mariniku ako bi se kandidovala za gradonacelnicu.

            Edit: Ako kazes da ne zelis da se bavis politikom, i da ne glasas ne vidim onda potrebu za ovom konverzacijom.
            Last edited by Brian McShtull; 30-03-21, 15:31.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              Vidi prethodna vlast je imala sansu i prokockala. Nije njima niko (SNS) kriv. Imali su svoje vreme, imali su sve u rukama. Sada je narod izabrao druge i ponavljam izbori su jedino resenje ako ima alternative
              Samo još jedno, vrlo konkretno, pitanje: tebi ne smeta ništa kod aktuelne vlasti?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark !t zer0 View Post
                Samo još jedno, vrlo konkretno, pitanje: tebi ne smeta ništa kod aktuelne vlasti?
                Ma reko sam ne slazem se ja u svemu sa njima. Ja sam prethodnoj vlasti zahvalan na nekim odlukama, stvarno sam zahvalan, a ova vlast me nervira po nekim pitanjima, ali sta da radim, na izbore ne idem, i kazem onako kako jeste, oni sto su vladali nikad vise nece treba treca opcija, ne preko noci naravno nije ni SNS dosao preko noci.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Samo treba sam sebe da izopstis iz bilo kakve politicke diskusije zauvek i da se ne podsmevas ljudima (kao meni sinoc). Sam kazes da ne glasas sto je JEDNAKO sa ovima koji glasaju za sektu, brkas ljude, funkcije koje su imali, ne znas mnoge stvari, ali zato psihova retorika te bas dobro drma i ponavljas li je ponavljas, sto znaci da na tebe mediji i te kako imaju uticaja, ili nesto drugo, da si recimo njegov prikriveni simpatizer.

                  Jedna pametna zena je bas danas rekla:

                  "Dok su ljudi "apolitični", "nemaju za koga da glasaju", Kebare i Langure, Pilje i Đuke vladaju.
                  Oni koji govore "svi su isti" rade za ovu vlast. Svesno ili nesvesno."

                  A ja mogu samo OPET da dodam, da mi mladost prodje dok se vi opametite, dodjete sebi, nadjete idealnog i naucite sta je politika. Nemam ja vremena.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Seme, poprilično si politički nepismen, samo ću to reći. Živeće Vučić na vlasti s takvim kao što si ti do kraja života.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Samo treba sam sebe da izopstis iz bilo kakve politicke diskusije zauvek i da se ne podsmevas ljudima (kao meni sinoc).
                      Zato sto si ti rekla da je bolje bez vakcina nego sa vakcinama. Suludo. Okej mrzi coveka ali neke stvari mu ne mozes osporiti. Jer to onda prelazi da ne kazem u sta...
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Seme, poprilično si politički nepismen, samo ću to reći. Živeće Vučić na vlasti s takvim kao što si ti do kraja života.
                        Cekaj ti mislis da ja ne zelim da bude bolje. Naravno da zelim ali daj mi alternativu! Pa ne moze glumac ulicar biti precednik. Ne moze vaterpolista. Ne moze Obradovic koji ide testerama u zgradu RTS-a
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Zato može ko...? Šta je radio Vučić II gde pre nego što je zaseo na političke funkcije..zanosio muda Šešelju na krivini...

                          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Jel bi pre na to da se fokusiraju ili na obnovu institucija npr?
                            Ne može jedno bez drugog. Ove štetočine SNS-ovske so toliko urušile sve institucije da se to svakako mora obnoviti. Pogledaj na šta liči Parlament. Kvalitetnije polemike imaš ispred svake zadruge u bilo kojoj vukojebini u Srbiji od naklapanja Rističevića i Atlagića....do lokala gde su životi ljudi i život grada povereni Jutkama i Cvetanovićima....eto malopre, koji post unazad, kolega kaže nema za koga da glasa i neće valjda za glumca uličara, vaterpolistu, ali zato je ok da BIA bude u rukama keramičara, koji uzgred nema dokaza ni za završenu srednju školu, da šoferi budu ministri....sve to treba izopštiti iz javnog života. Ove klenove što stoje pored biračkih mesta i štikliraju ko je glasao, zajedno sa onima iz Lučana npr. koji aplaudiraju direktoru Namenske, a pljuju roditelje poginulog radnika kao i one što navijaju za Jutke i da ne nabrajam više, zatvoriti u Kolhoze na jedno dvajes godina...užinu da im sprema Hrkalovićka....

                            Mora brate tako, kad kancer napadne deo organizma samo odstranjivanje pomaže. Nikakav kompromis. Kao gangrena....ako hoćeš da spasiš telo, sečeš mogu, nema druge.

                            Za pamet nek nam bude kompromis sa krmetom iz Žitorađa...umesto lustracije dobismo pevača po stranim rezidencijama, a koferče se zaboravilo..


                            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Zato može ko...?
                              Pa nema nikog to i kazem. Ja celo vreme pricam da mi nemamo alternativu.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                Zato sto si ti rekla da je bolje bez vakcina nego sa vakcinama. Suludo. Okej mrzi coveka ali neke stvari mu ne mozes osporiti. Jer to onda prelazi da ne kazem u sta...
                                U jbt!!! Ti bas ne razumes napisano, bez ljutnje, ali coveceee, nemoj vise, nemoj!!!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X