Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Daj mi alternativu i odmah cu glasati!
    Ne znam odakle si, ali ako si u BGu, imas NDMBGD, koji ima plan za sve probleme grada Beograda. Od metroa do regulisanja saobracaja, za sve velike probleme imaju dobre planove. Pritom su najcistija opcija u smislu da su mladi, obrazovani i bez uprljanih ruku, ujedno su i najaktivniji pokret, pa kad god treba neka akcija da se organizuje oni su tu, da li odbrana reka na Staroj planini, ili Kalemegdanska tvrdjava, Kosutnjak, Zvezdara...Jedina politicka opcija koja se bavi realnim problemima, i na neki nacin utice da se oni poprave. Jeste Reri izborio da se prekine izgradnja gondole, ali oni blisko saradjuju.
    Jos jedna vrlo dobra opcija za Kraljevcane je Lokalni front. Ima opcija, samo ljudi moraju da se aktiviraju u lokalu, sto ove opcije pruzaju kao mogucnost.
    Evo prijavite se da budete kontrolori na izborima, nista vas ne kosta izdvojite malo vremena, u kojoj god da ste opciji. Najveci problem opozicije je sto nema dovoljno ljudi, i kad dodju izbori obicno nema dovoljno kontrolora.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Naravno da ima, samo su im svi mediji zatvoreni i Pink i N1 i Informer i Danas.

      DJB, jedina normalna opcija.
      DJB ko je to?

      Ma sta je zatvoreno nek organizuju mitinge po gradovima
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • DJB sacuvaj boze i sakloni. Vucic je sigurno bolja opcija od DJB, tu nema dileme.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ja bi onu Jovanu Joksimovic u politiku gurnuo,čelična lejdi.
          Kakav je on mač od zene.

          Comment


          • Originally posted by Brian McShtull View Post
            Ne znam odakle si, ali ako si u BGu, imas NDMBGD, koji ima plan za sve probleme grada Beograda. Od metroa do regulisanja saobracaja, za sve velike probleme imaju dobre planove. Pritom su najcistija opcija u smislu da su mladi, obrazovani i bez uprljanih ruku, ujedno su i najaktivniji pokret, pa kad god treba neka akcija da se organizuje oni su tu, da li odbrana reka na Staroj planini, ili Kalemegdanska tvrdjava, Kosutnjak, Zvezdara...Jedina politicka opcija koja se bavi realnim problemima, i na neki nacin utice da se oni poprave. Jeste Reri izborio da se prekine izgradnja gondole, ali oni blisko saradjuju.
            Jos jedna vrlo dobra opcija za Kraljevcane je Lokalni front. Ima opcija, samo ljudi moraju da se aktiviraju u lokalu, sto ove opcije pruzaju kao mogucnost.
            Evo prijavite se da budete kontrolori na izborima, nista vas ne kosta izdvojite malo vremena, u kojoj god da ste opciji. Najveci problem opozicije je sto nema dovoljno ljudi, i kad dodju izbori obicno nema dovoljno kontrolora.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            I kolko su oni skupili glasova na izborima?
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Brian McShtull View Post
              DJB sacuvaj boze i sakloni. Vucic je sigurno bolja opcija od DJB, tu nema dileme.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              E, svašta.
              Verovatno ti se ne svidja njihova politika oko korone, maske i vakcina, ali gledaj širu sliku.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                I kolko su oni skupili glasova na izborima?
                Imali su na BG izborima prosli put oko 4% cini mi se. Ali svakako od tada se povecao broj ljudi, i oformili su za svaku opstinu posebnu organizaciju koja zivi po tim opstinama, cijim sastancima moze da prisustvuje i ucestvije ko god zeli.

                Procenat glasova ne bi trebalo da ima nikakvu ulogu pri odabiru pokreta/partije za koji ces da glasas, tako da je ovo pitanje svakako malo glupo...

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Brian McShtull View Post
                  Imali su na BG izborima prosli put oko 4% cini mi se. Ali svakako od tada se povecao broj ljudi, i oformili su za svaku opstinu posebnu organizaciju koja zivi po tim opstinama, cijim sastancima moze da prisustvuje i ucestvije ko god zeli.

                  Procenat glasova ne bi trebalo da ima nikakvu ulogu pri odabiru pokreta/partije za koji ces da glasas, tako da je ovo pitanje svakako malo glupo...

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  To je sve na lokalu.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Brian McShtull View Post
                    Imali su na BG izborima prosli put oko 4% cini mi se. Ali svakako od tada se povecao broj ljudi, i oformili su za svaku opstinu posebnu organizaciju koja zivi po tim opstinama, cijim sastancima moze da prisustvuje i ucestvije ko god zeli.

                    Procenat glasova ne bi trebalo da ima nikakvu ulogu pri odabiru pokreta/partije za koji ces da glasas, tako da je ovo pitanje svakako malo glupo...

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    BG izborima. A republickim?

                    Pa normalno da pitam za procente jer je to odraz kolko su ozbiljni. Ja se ne bavim politikom i ne znam sve stranke te male ima ih beskonacno ni jedna nije ozbiljna. To je sve DOS podeljen i onda posle izbora ako bi imali vecinu formirali bi vladu i tako su se godinama provlacili. Narod kad je to shvatio glasao je za SNS
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Last edited by Mr. Wolf; 30-03-21, 14:48.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        BG izborima. A republickim?

                        Pa normalno da pitam za procente jer je to odraz kolko su ozbiljni. Ja se ne bavim politikom i ne znam sve stranke te male ima ih beskonacno ni jedna nije ozbiljna. To je sve DOS podeljen i onda posle izbora ako bi imali vecinu formirali bi vladu i tako su se godinama provlacili. Narod kad je to shvatio glasao je za SNS
                        BG izbori dolaze za manje od godinu dana, a za republicke cemo se nacekati.
                        Nidje veze sa DoSom, jedina partija koja ima veze sa Dosom je SNS, prodji malo kroz ljude u SNSu pa procackaj, vise od 50% visoko rangiranih u SNSu su bivsi DSovci ili DSSovci. Tako da to sto pricas nema veze sa zivotom.

                        Last edited by Brian McShtull; 30-03-21, 15:03.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • DJB je sekta a sam Radulovic je sadista. Secam se kad je Radulovic bio neki ministar stalno je maltretirao svoje vozice, valjda funkcija to nesto uradi od coveka.

                          Desavalo se da udje vozacu u kola a ovaj i ne zna gde treba da vozi, ni koliko ce se zadrzati tamo gde ide itd... Tezak smrad.

                          Nadjoh i deo teksta. Zamisli ode u kafanu i ne kaze vozacu "Slobodan si narednih sat vremena" na primer.

                          - Naravno da nije u opisu posla ministra da bilo šta ikome od nas učini, ali ipak potreban je jedan ljudski, korektan odnos. On ode u kafanu i mi sedimo ispred posle celog dana na poslu, a da nismo jeli, niti znamo dokle će on da se zadrži makar otprilike. Ne treba on bilo kome od nas da plati, nije o tome reč, ali nijedan ministar nije tako postupao. Sa crvenima nikada niko od nas nije gladan ostao, žuti su mahom uvek pitali ako nešto treba, ponašali su se prema nama kao prema ljudskim bićima, a ovo kao što je Radulović još niko od nas nije doživeo. Mi smo za njega kao stoka - kaže vozač.
                          Last edited by belgrade_owl; 30-03-21, 15:08.

                          Comment


                          • Originally posted by Brian McShtull View Post
                            BG izbori dolaze za manje od godinu dana, a za republicke cemo se nacekati.
                            Nidje veze sa DoSom, jedina partija koja ima veze sa Dosom je SNS, prodji malo kroz ljude u SNSu pa procackaj, vise od 50% visoko rangiranih u SNSu su bivsi DSovci ili DSSovci. Tako da to sto pricas nema veze sa zivotom.

                            Vidi poenta je da bi se svi oni udruzili i Djilas i Trifke i svi ti koji su pre vladali. To je poenta. I to nikad nece biti jer je ovaj narod izvuko pouku. Zato dok se ne pojavi neka treca strana koja samostalno moze da parira naprednjacima od promena nema nista
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Kako ovaj narod nije izvukao pouku devedestih, je*em mu sve. Izgleda retko glup narod.

                              Kad je to 'Trifke' bio na vlasti? Jebote, izgledaš kao pravi Vučkelin bot, ne znam jesi svestan da ponavljaš dosta njegovih reči?
                              Last edited by mark !t zer0; 30-03-21, 15:18.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                Vidi poenta je da bi se svi oni udruzili i Djilas i Trifke i svi ti koji su pre vladali. To je poenta. I to nikad nece biti jer je ovaj narod izvuko pouku. Zato dok se ne pojavi neka treca strana koja samostalno moze da parira naprednjacima od promena nema nista
                                Ko je Trifke?
                                Aha znaci mislis neka treca, koja ce preko noci imati 50% glasova i onda ces glasati za njih zato sto mogu da pariraju SNSu?
                                Svakako ja ti kazem da imas opciju, ali ti nalazis razloge da glasas za SNS, tako da ono glasaj za SNS, niko ti ne brani to je tvoj izbor.

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X