Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je onaj Marko Vidojkovic ok lik,i Kulačin.
    Sto se ne aktiviraju politicki,bas su pozitivni nekako.
    Moram tnjiter da napravim,ovamo u CG je haos na toj mrezi,ne zna se ko koga je.e,ko je vlast,ko je opozicija,kakvo srecno vrijeme za mene.
    Last edited by E1_PG; 30-03-21, 11:21.

    Comment


    • Originally posted by mark !t zer0 View Post
      Što bi rekao Marchelo 'vidim razloge bez buntovnika', ili 'psihoze obučene u lica, bauljaju to posla i nazad, savile se šipke i kičma, i koji ću ja kurac da ih smaram?'.

      Ako nekome posle ovoliko vremena i ovoga što živimo treba da objašnjavam bilo šta oko Vucica i kakav je, onda taj za mene nije dovoljno inteligentan ili ga jednostavno ne zanimaju iste stvari kao i mene. A to je čudno jer su te stvari bukvalno minimum dostojanstva i kulture, neki osnov za život. Čovek ti svaki dan pisa u usta i vredja inteligenciju i sad kao ja treba da pricam nekome zašto je psihopata los. Biće vas sramota jednog dana, ne sto ste podržavali, nego što ste i relativizovali bilo šta vezano za ovog bolesnika. Kultura ponašanja nam je na nivou rijalitija i sve se prelilo na običan narod i svakodnevno ponašanje u javnosti, nad nama se vrši eksperiment manipulacije masom, i veoma je uspešan. Podeljeni smo toliko da samo sto ne krenemo da se bijemo na ulici.

      Jebo vas Vucic i bilo koja pozitivna rečenica vezana za njegovo ime.

      I da, ostrascen sam, svako bi trebalo da bude.
      Možda ti što ga brane imaju interes da to rade? Znaju koje je zlo, ali ih ne zanima to preterano sve dok je njima dobro, zbog njega na vlasti.
      Nikad ne potcenjuj kapacitet Srbina da bude govno od čoveka.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Glasaću za bilo koga ko mi obeća pun revanšizam, bez izuzetaka...

        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Stvar je u tome da su je oni predstavili kao bolju da bi se što pre održali izbori. Mi ne treba da gledamo druge, moramo gledati sebe.

          Raditi ono što je najbolje za nas, jer ako sami sebi ne pomognemo neće nam drugi niko pomoći.

          Ja ga ne volim, ne samo njega nego sve ove koji su na političkoj pozornici poslednjih 30 godina.
          Pa ja ne znam sta si se uhvatio za te izbore kad su se ljudi posle toga opet masovno okupljali i to na svoju ruku

          A izbori su morali biti odrzani (kao i u Americi na koju se svi ugledamo) i bolje tada nego kasnije kad je bila mnogo gora epidemioloska situacija

          Evo da te podsetim https://www.google.com/search?q=serb...hrome&ie=UTF-8
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Glasaću za bilo koga ko mi obeća pun revanšizam, bez izuzetaka...

            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
            Jel bi pre na to da se fokusiraju ili na obnovu institucija npr?

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              E, nek ima jos neko ostrascen, a ne samo Olji ovde drobe o tome godinama kako zinem protiv ovog [emoji58]

              Stvar je izuzetno prosta, posto pretpostavljam da vise ne moze da se zivi ispod staklenog zvona sve i da covek to silno zeli, s obzirom na to kako je snazan i histerican napad na sva nasa cula sa svih strana... samo treba ukljuciti mozak i iskljuciti medije, naravno. I nista vise. Samo razum i mozak.
              Pa sto se onda DOS zali da su mediji u mraku

              A oni kad su bili na vlasti isto su drzali sve medije pod svoje. A onaj ko nije bio poslusan ugasili su ga (BK)

              Ja ne znam kako pojedinci ne shvataju da nisu mediji u pitanju nece neko drugi pobediti zato sto se vise pojavljuje u medijima. Narod kad vidi da im je stvarno lose a ima alternative izabrace tog drugog, ne trabaju nikakvi mediji. Tako je bilo i sa Slobom i sa DOS-om.
              Last edited by Sam Hornish Jr.; 30-03-21, 11:49.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Pa ja ne znam sta si se uhvatio za te izbore kad su se ljudi posle toga opet masovno okupljali i to na svoju ruku

                A izbori su morali biti odrzani (kao i u Americi na koju se svi ugledamo) i bolje tada nego kasnije kad je bila mnogo gora epidemioloska situacija

                Evo da te podsetim https://www.google.com/search?q=serb...hrome&ie=UTF-8
                Izbora si se ti uhvatio, ne ja.

                Očigledno se ne razumemo.

                Izbore sam pomenuo samo da se vidi o kakvom čoveku se radi, o čoveku kome nisu bitni životi ljudi već samo njegov interes.

                Ništa se nije moralo, nemoj da te lažu. Inače, ja se ne ugledam na Ameriku, meni Amerika ne treba da kaže šta je dobro a šta loše.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Izbora si se ti uhvatio, ne ja.

                  Očigledno se ne razumemo.

                  Izbore sam pomenuo samo da se vidi o kakvom čoveku se radi, o čoveku kome nisu bitni životi ljudi već samo njegov interes.

                  Ništa se nije moralo, nemoj da te lažu. Inače, ja se ne ugledam na Ameriku, meni Amerika ne treba da kaže šta je dobro a šta loše.
                  Kako ja se uhvatio kad si ti prvi spomenuo izbore i krivis ih za smrtnost a posle toga ljudi se jos vise okupljali na svoju ruku. Daj malo razuma Karamazov. Izbori su se morali odrzati kao i u Americi, Francuskoj. Pokazo sam ti grafiku gde je bolje bilo tada nego kasnije. Daj budi fer
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post

                    Ja ne znam kako pojedinci ne shvataju da nisu mediji u pitanju nece neko drugi pobediti zato sto se vise pojavljuje u medijima. Narod kad vidi da im je stvarno lose a ima alternative izabrace tog drugog, ne trabaju nikakvi mediji. Tako je bilo i sa Slobom i sa DOS-om.
                    Da, da, biće da pojedinci ne shvataju, a da si ti shvatio i svestan si svega. Ok, ako je tebi dovoljno što imas posao i hranu i ne zanima te nista dalje od toga. Nismo iz istog sveta.

                    Najgore što je ovaj narod već sve ovo proživeo i izgleda da mu nije bilo dosta, baš tužno, mozda smo i stvarno takvi. Možda ne zaslužujemo bolje.

                    @dekkard Postoje takvi, ali ne može njih biti baš previše, ja pričam o ovima 'ćuti, bar imas posao', 'čuti, bar nisi gladan' i slično, o onima koji su izmanipulisani da im je dovoljno da jedu, ćute i smrde dok se ovi govnari bogate i srozavaju nas na nivo crva.
                    Last edited by mark !t zer0; 30-03-21, 11:58.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Au, Losmi, kakvu diskusiju propustas, taman ono sto obozavas.

                      Btw, je l' Losmi bas zasro kad je banovan na mesec dana ili je u pitanju ponavljanje prekrsaja?
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by mark !t zer0 View Post
                        Da, da biće da pojedinci ne shvataju, a da si ti shvatio i svestan si svega. Ok, ako je tebi dovoljno što imas posao i hranu i ne zanima te nista dalje od toga. Nismo iz istog sveta.

                        Najgore što je ovaj narod već sve ovo proživeo i izgleda da mu nije bilo dosta, baš tužno, mozda smo i stvarno takvi. Možda ne zaslužujemo bolje.
                        Daj mi alternativu i odmah cu glasati!
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Kako ja se uhvatio kad si ti prvi spomenuo izbore i krivis ih za smrtnost a posle toga ljudi se jos vise okupljali na svoju ruku. Daj malo razuma Karamazov. Izbori su se morali odrzati kao i u Americi, Francuskoj. Pokazo sam ti grafiku gde je bolje bilo tada nego kasnije. Daj budi fer
                          Pa pomenuo sam izbore iz razloga koji sam objasnio u prethodnom komentaru.

                          Ono što ti ne shvataš jeste da su održavanje izbora, puštanje publike na stadion, ublažavanje mera, uticalo da se stanje kasnije pogorša.

                          Mene Francuska i Amerika ne zanimaju, mene zanima Srbija.

                          Kod mene razuma ima i hvala Bogu dobre me služi. Problem je što mnogi nemaju razuma, a ja takvima da objašnjavam neke očigledne stvari ne vredi, izgubiću deo svog života.
                          Last edited by Karamazov; 30-03-21, 12:02.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Au, Losmi, kakvu diskusiju propustas, taman ono sto obozavas.

                            Btw, je l' Losmi bas zasro kad je banovan na mesec dana ili je u pitanju ponavljanje prekrsaja?
                            Ponavljanje prekršaja.

                            Trebao je višemesečni ban al sam progledao kroz prste ovaj put.

                            Ima takav dosije da je i sitnica dovoljna za ban od 6 meseci.

                            Comment


                            • Dobro, taman ce na zavrsnicu ABA da se vrati
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Pa pomenuo sam izbore iz razloga koji sam objasnio u prethodnom komentaru.

                                Ono što ti ne shvataš jeste da su održavanje izbora, puštanje publike na stadion, ublažavanje mera, uticalo da se stanje kasnije pogorša.

                                Mene Francuska i Amerika ne zanima, mene zanima Srbija.

                                Kod mene razuma ima i hvala Bogu dobre me služi. Problem je što mnogi nemaju razuma, a ja takvima da objašnjavam neke oligledne stvari ne vredi, izgubiću deo svog života.
                                Pa dobro zasto ja nisam isao na fudbalske utakmice? To je ono sto sam ti rekao ako ti neko kaze skoci u bunar jel ces ti skociti?
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X