Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otisli smo u politiku skroz, nije za temu virusa. Suština je pomoć Srbije komšijama u teškim trenucima, to ostaje, nebitno vlast, političari i ostalo. Tražimo dobre i pozitivne stvari, negative je dovoljno.

    Comment


    • слажем се са Ољом, водите га ако вам је добар. Човек је доказано зло и последице његове владавине ћемо тешко залечити, ако га се икако и ослободимо. Невероватно је какав су систем направили, заснован на извртању истине и пребукирању мозгова информација.

      Донео нам је увид у једно, колико је лако манипулисати овим народом, даш им посао и они задовољни.

      да додам, Орвела у лектире, прочитајте 1984 јбм му матер
      Last edited by Nerealan; 30-03-21, 05:36.
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Mnogo života je izgubljeno zbog njegove bahatosti i želje da vlada 100 godina.

        O životima nije razmišljao kad su održani izbori a posle toga se stanje pogoršalo.

        Mnogo života je uništeno zbog njega i njegovih poslušnih kerova.

        Ništa pohvalno o njemu ne mogu napisati. Jedan od idiota koji su progutali budućnost ovom narodu.
        Last edited by Karamazov; 30-03-21, 08:48.

        Comment


        • Jbt jel moguce da se ovde pocelo pricati da je usrani psihopata, covek oboleo od gadnog narcisoidnog poremecaja, koji je sa burazerom oteo dvadeset firmi, dobar?

          Vucic je dobar?? Sva ta njegova korumpirana svita, nesposobni skorojevici, nadobudne starlete I fanatici koji se pojavljuju u medijima su dobri.

          Mona nemojte da me jebete sa sijalicama?
          Ona moroncina sto ubije zenu na rampi pa se snimak kao izgubi.
          Darija sto sklanja venac.
          Strucnjak za radijaciju I osvedocena lopovcina Maja Gojkovic.
          Dr Smrt?
          Mali za kojeg cela javnost zna da je lazirao diplomu?
          Vesic, sitni kriminalac koji ni ne zna kako je dosao tu gde jeste?
          Vacic hahahahahahahaha ne znam sta da napisem uopste.
          Djuka Bizon?
          Vulinova tetka, kuce, kola, stanovi od 200k eura.
          Djordjevic sofer.

          Sve ih uzmite. A te vakcine ko zna kakvo su smece namenili zemljama treceg sveta. Da li ste vi ljudi realni da jedna drzava poput Srbije sa takvim javnim dugom moze da nabavi vise vakcina od jedne Finske hahahahahaha.

          Jbt Ariel koji kupis u Madjarskoj je deset klasa iznad ovog kojeg kupis u Srbiji. Prasak za ves a ne ovo eksperimentalno smece koje daju narodu.

          Cistog da napomene da nisam antivax nastrojen, moje dete jednog dana ce primiti sve potrebne vakcine ali ovo bez neophodnih klinickih ispitivanja da primim necu.

          Jedan od razloga je I ovo kopile koje je pristalo da uzme te vakcine dobivsi verovatno novac koji su on I bata podelili.

          Izdrzi Andrej hahahahaha, jebote Gasica sam zaboravio.hahajaj
          Last edited by Indigo; 30-03-21, 09:01.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ja Vucica nesto posebno ne volim,ali sinoc je briljirao kod Marica.
            Fantasticno gostovanje,prevazisao je sebe.
            Usao je u 50 te godine a tada politicari i ljudi generalno ulaze u doba najvece intelektualne produktivnosti i zrelosti uopste.
            Last edited by E1_PG; 30-03-21, 09:13.

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              слажем се са Ољом, водите га ако вам је добар. Човек је доказано зло и последице његове владавине ћемо тешко залечити, ако га се икако и ослободимо. Невероватно је какав су систем направили, заснован на извртању истине и пребукирању мозгова информација.

              Донео нам је увид у једно, колико је лако манипулисати овим народом, даш им посао и они задовољни.

              да додам, Орвела у лектире, прочитајте 1984 јбм му матер
              Koja je alternativa?
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Mnogo života je izgubljeno zbog njegove bahatosti i želje da vlada 100 godina.

                O životima nije razmišljao kad su održani izbori a posle toga se stanje pogoršalo.

                Mnogo života je uništeno zbog njega i njegovih poslušnih kerova.

                Ništa pohvalno o njemu ne mogu napisati. Jedan od idiota koji su progutali budućnost ovom narodu.
                Joj pobogu Karamazov pa izbori su bili i u Francuskoj i ko zna gde jos. Sta ste se uhvatili za izbore kad je posle toga svako bio odgovoran za sebe. Tebi ako neko kaze nemoj skakati u bunar i ti skocis ko je kriv?
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • E da pa i u Americi su bili izbori kako sam to mogao zaboraviti. Kolevci demokratije
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    Joj pobogu Karamazov pa izbori su bili i u Francuskoj i ko zna gde jos. Sta ste se uhvatili za izbore kad je posle toga svako bio odgovoran za sebe. Tebi ako neko kaze nemoj skakati u bunar i ti skocis ko je kriv?
                    Aman čoveče, on je predsendik države koji je slagao narod da se situacija popravila kako bi se održali izbori.

                    Nemamo svi isti mozak, nečiji mozak je prijemčiv na njegove lažolovke pa vidi u njemu novog mesiju.

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Aman čoveče, on je predsendik države koji je slagao narod da se situacija popravila kako bi se održali izbori.

                      Nemamo svi isti mozak, nečiji mozak je prijemčiv na njegove lažolovke pa vidi u njemu novog mesiju.
                      Pa situacija je tada bila bolja nego sada. U mnogim drugim zemljama su se isto odrzali izbori i to u mnogo goroj epidemioloskoj situaciji

                      Ja razumem da ne volite coveka (ne slazem se ni ja u svemu sa njim) ali brate bas ga preteraste u nekim stvarima.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        Pa situacija je tada bila bolja nego sada. U mnogim drugim zemljama su se isto odrzali izbori i to u mnogo goroj epidemioloskoj situaciji

                        Ja razumem da ne volite coveka (ne slazem se ni ja u svemu sa njim) ali brate bas ga preteraste u nekim stvarima.
                        Stvar je u tome da su je oni predstavili kao bolju da bi se što pre održali izbori. Mi ne treba da gledamo druge, moramo gledati sebe.

                        Raditi ono što je najbolje za nas, jer ako sami sebi ne pomognemo neće nam drugi niko pomoći.

                        Ja ga ne volim, ne samo njega nego sve ove koji su na političkoj pozornici poslednjih 30 godina.

                        Comment


                        • Što bi rekao Marchelo 'vidim razloge bez buntovnika', ili 'psihoze obučene u lica, bauljaju to posla i nazad, savile se šipke i kičma, i koji ću ja kurac da ih smaram?'.

                          Ako nekome posle ovoliko vremena i ovoga što živimo treba da objašnjavam bilo šta oko Vucica i kakav je, onda taj za mene nije dovoljno inteligentan ili ga jednostavno ne zanimaju iste stvari kao i mene. A to je čudno jer su te stvari bukvalno minimum dostojanstva i kulture, neki osnov za život. Čovek ti svaki dan pisa u usta i vredja inteligenciju i sad kao ja treba da pricam nekome zašto je psihopata los. Biće vas sramota jednog dana, ne sto ste podržavali, nego što ste i relativizovali bilo šta vezano za ovog bolesnika. Kultura ponašanja nam je na nivou rijalitija i sve se prelilo na običan narod i svakodnevno ponašanje u javnosti, nad nama se vrši eksperiment manipulacije masom, i veoma je uspešan. Podeljeni smo toliko da samo sto ne krenemo da se bijemo na ulici.

                          Jebo vas Vucic i bilo koja pozitivna rečenica vezana za njegovo ime.

                          I da, ostrascen sam, svako bi trebalo da bude.
                          Last edited by mark !t zer0; 30-03-21, 10:11.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • E, nek ima jos neko ostrascen, a ne samo Olji ovde drobe o tome godinama kako zinem protiv ovog [emoji58]

                            Stvar je izuzetno prosta, posto pretpostavljam da vise ne moze da se zivi ispod staklenog zvona sve i da covek to silno zeli, s obzirom na to kako je snazan i histerican napad na sva nasa cula sa svih strana... samo treba ukljuciti mozak i iskljuciti medije, naravno. I nista vise. Samo razum i mozak.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Za koga cete glasati na narednim izborima?

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Za koga cete glasati na narednim izborima?
                                Verovatno Saša Radulović, ali videćemo.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X