Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najzad! #gotovje

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Najzad! #gotovje

        Znaci na sledecim izborima ce imati samo 65%

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          To ga je jos proslog leta pitala Zaklina ili Jelena Zoric na jednoj konferenciji, da li je jer se suska, kada je odlepio mada njemu ne treba mnogo da na njih odlepi
          Oni su sad u toj lagodnoj poziciji da mogu da mešaju istinu sa tračevima i lažima, ali kod javnog mnjenja kome je N1 glavni izvor informisanja će sve to proći kao real deal.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Oni su sad u toj lagodnoj poziciji da mogu da mešaju istinu sa tračevima i lažima, ali kod javnog mnjenja kome je N1 glavni izvor informisanja će sve to proći kao real deal.
            Ne mesaju oni traceve, otkud ti to?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja znam da uvijek može bolje ali kakav je smisao konstantno prozivanje Vučića oko ove korone. Daj malo pogledajte kako je u susjednim državama. Pa ni u americi se nije lakše vakcinisati nego u Srbiji - prijateljica u Hjustonu je morala volontirati da bi se ona i muž vakcinisali.Ja sam otišao 750 km da bi se vakcinisao. Šta misliš o tome. Taj čovjek meni nije nikad bio drag ali mu moram skinuti kapu za ono što radi.

              Comment


              • Joj nemoj molim te
                Da li ti stvarno verujes da on ovo radi za dobrobit ovog naroda?? Nikad! On nas prezire i to ne krije. A sve je kod njega marketing. Covek je 24 sata, 365 dana u godini u kampanji, on je u ogromnom strahu da ce da izgubi vlast i ne bira sredstva da tamo ostane.

                Da je i malo istina to sto pricas, bila bi ozbiljna kampanja za vakcinisanje, vakcinisalo bi se do.sada bar duplo ili bar vise za tih nekolilo desetina hiljada umesto ljudi iz regiona, a ne ova sarena laza gde toliko kontradikcija da vise niko ziv i normalan ne moze pohvata sta je sta.
                Nemoj molim te.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma grešiš, on se ne boji da će izgubiti vlast - kad god budu izbori uzeće 70-80 % glasova i to regularno.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne mesaju oni traceve, otkud ti to?
                    Nova S je tabloidni medij, pokušaj da se približe više srpskom mentalitetu i većinskoj Srbiji, pa neka shvati to ko kako hoće.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ne bih se ja više zadržavao na ovoj temi

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Ja znam da uvijek može bolje ali kakav je smisao konstantno prozivanje Vučića oko ove korone. Daj malo pogledajte kako je u susjednim državama. Pa ni u americi se nije lakše vakcinisati nego u Srbiji - prijateljica u Hjustonu je morala volontirati da bi se ona i muž vakcinisali.Ja sam otišao 750 km da bi se vakcinisao. Šta misliš o tome. Taj čovjek meni nije nikad bio drag ali mu moram skinuti kapu za ono što radi.
                        Gledaj to ovako, tim vakcinama je verovatno isticao rok trajanja, umesto da ih baci on je odlucio da napravi kampanju... neki su odsedali u hotelima na jedan/dva dana, mnogo srecnih ljudi tako da je sve ustvari kampanja.

                        A ti za tri meseca moras opet da dodjes, uzmes hotel ili platis putarinu itd itd...

                        Nemoj pogresno da me razumes, meni je drago sto su ljudi mogli da se vakcinisu ovde kad vec ne mogu u svojim drzavama, samo nemojte da nasedate na price kako je to uradjeno zbog vas.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Gledaj to ovako, tim vakcinama je verovatno isticao rok trajanja, umesto da ih baci on je odlucio da napravi kampanju... neki su odsedali u hotelima na jedan/dva dana, mnogo srecnih ljudi tako da je sve ustvari kampanja.

                          A ti za tri meseca moras opet da dodjes, uzmes hotel ili platis putarinu itd itd...

                          Nemoj pogresno da me razumes, meni je drago sto su ljudi mogli da se vakcinisu ovde kad vec ne mogu u svojim drzavama, samo nemojte da nasedate na price kako je to uradjeno zbog vas.
                          A moram odgovoriti... to sam juče pročitao kao izjavu iz Sarajeva. To je tako šupački i bijedno reći da je Srbija profitirala finansijski jer su ljudi dolazili vakcinisati. U odrazu vlastite nemoći da nabave vakcine i pomognu svom narodu ne mogu gledati kako njihovi građani idu mrskom neprijatelju srbočetniku. To je istina. Kao i izjave kad je donio vakcine u Sarajevo one debele krmače Turković da to može svako nabaviti jer ništa ne valja...ili onog Izetbegovića kako Srbija pomaže jer su oni njima pomogli i poslali doktore u "Sandžak"

                          p.s. A to napravio kampanju...kad bi se našao u situaciji da izvuče čovjeka iz zapaljenog vozila to bi vjerovatno bilo okarakterisano kao kampanja a ne spašavanje života.
                          Last edited by torpedo; 29-03-21, 23:48.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Ma grešiš, on se ne boji da će izgubiti vlast - kad god budu izbori uzeće 70-80 % glasova i to regularno.
                            Nece biti. U Zajecaru juce na lokalnim nije osvojio, iako su logorovali svi komplet tamo danima od njega preko vlade, do crnih dzipova. Tek oko 40% uzeo i to po njima (sns). Znavi i mnogo manje realno.

                            Da se ne boji ne bi povlacio on neke poteze bio toliko histerican i nervozan, kao sto je u poslednje vreme. Ne, ne

                            Naravno daleko je od toga da ce izgubi, samo iz razloga jer ima ozbiljnu masineriju uz sebe, ali nije isto kao pre 2-3 godine, plus su piceli iz EU da mu udaraju packe, sto mu se posebno ne doapda.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Nova S je tabloidni medij, pokušaj da se približe više srpskom mentalitetu i većinskoj Srbiji, pa neka shvati to ko kako hoće.
                              Dve pomenute novinarke rade na N1.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Nece biti. U Zajecaru juce na lokalnim nije osvojio, iako su logorovali svi komplet tamo danima od njega preko vlade, do crnih dzipova. Tek oko 40% uzeo i to po njima (sns). Znavi i mnogo manje realno.

                                Da se ne boji ne bi povlacio on neke poteze bio toliko histerican i nervozan, kao sto je u poslednje vreme. Ne, ne

                                Naravno daleko je od toga da ce izgubi, samo iz razloga jer ima ozbiljnu masineriju uz sebe, ali nije isto kao pre 2-3 godine, plus su piceli iz EU da mu udaraju packe, sto mu se posebno ne doapda.
                                Da nije bilo korone Tramp bi se prošetao do pobjede.

                                Comment

                                Working...
                                X