Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da se evropska unija nece nikada raspasti,ima svuda korupcije ali je minimalizovana,ovde je na svakom koraku. Ljudi vole ovde ovakav nacin zivota jer za bolje i ne znaju. Vratli smo na vlast one koji su nas zakopali, EU je verovatno mislila ako pripitomi njih da ce ovde bolje krenuti ali znaju oni bolje stanje ovde nego vecina gradjana Srbije.

    Treba se okrenuti EU i Americi, vladavini prava i zakona...nma drzave na svetu kja moze da sedi na vise stolica...sa tim da u realnom zivotu jedino EU daje a ne uzima....

    Put Srbije je samo jedan jer smo mi evropska zemlja...ali Vuku ce to biti jasno 2035g....
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ionako dzabe pricamo o ovoj temi.

      Jebiga, Losmi, oni nas nece
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ne zelimo ni mi njih, poslednji dokaz je Telenor+Telekom, siguran sam da bi na referendumu desnicari odbacili lagano.

        Comment


        • nova.rs = informer, neverovatno na sta lice
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Mi ne znamo jadni ni gde cemo, ni sta cemo, ni kuda cemo, a mnogi ni ko smo.
            ja ne znam ni ko je ovaj stefan nemanja sto mu dizu spomenik

            davno sam zavrsio skolu zaboravio sam
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              ja ne znam ni ko je ovaj stefan nemanja sto mu dizu spomenik

              davno sam zavrsio skolu zaboravio sam
              Kako ne znas?
              Pa Mladen Nelevic.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Ionako dzabe pricamo o ovoj temi.

                Jebiga, Losmi, oni nas nece
                Naravno da nas neće, nemaju nikakve koristi od nas, samo štetu. Šta bi dobili od nas ? Prljavu tehnologiju, zagađenu oblast...i vazduh i zemlja, i koštao bi ih "đavo ipo" dok to dovedu u red. Glavni igrači u EU Nemačka, Francuska su po prirodi stvari osvajači i kroz svoju istoriju su večito živeli na grbači drugih, pre svega pljačkom, što kroz ratna dejstva, što kasnije kao kolonijalne sile. Francuzi i dan-danas ubiru "reket" od afričkih država, koje rentiraju svoju "nezavisnost". Na taj način, zaštićena debelo međudržavnim ugovorima, inkasiraju u svoj budžet godišnje preko 500 milijardi dolara. Španija, Portugalija, Holandija.....i dok su srbi viljuškom "boc"....neko je pravio brodove i osvajao teritorije.

                Vučić igra na kartu da će nas politički ubaciti u EU kao Rumuniju, Hrvatsku, Bugarsku ili eventualno da članstvo trampi za neke privremeno okupirane teritorije ili neko koje tek planiraju za okupaciju, ali svejedno neće moći da otvori poglavlja o pristupu, pr svega o pravosuđu. Ne isplati mu se....jer ako učini sudstvo nezavisnim, ulazak Srbije u EU može da posmatra kroz rešetke, eventualno, ako se dobro vlada, sa nekog polja krompira...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Kako ne znas?
                  Pa Mladen Nelevic.
                  ko ti je taj u pm
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    ...Naravno da nas neće, nemaju nikakve koristi od nas, ...
                    imaju-treba im jedna veeeeeeeeeeeeel'ka deponija za djubre
                    Wizard

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        ko ti je taj u pm
                        Potrudi se nekada malo, zaista nije teško..

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Potrudi se nekada malo, zaista nije teško..
                          daj mi jedan razlog
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            daj mi jedan razlog
                            Nelevic je glumio Nemanju u onoj po meni lose odradjenoj seriji prikazivanoj prije godinu ili dvije.
                            Nemojte se oko toga svadjat kumim ve kapom.

                            Comment


                            • Originally posted by E1_PG View Post
                              Nelevic je glumio Nemanju u onoj po meni lose odradjenoj seriji prikazivanoj prije godinu ili dvije.
                              Nemojte se oko toga svadjat kumim ve kapom.
                              bas sam ja gledao tu seriju

                              sad sam kreno da pi*im serije posle 20 godina: juzni vetar, klan, 12 reci, vikend sa caletom. ne znam sta cu dalje
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment




                              • "pa naravno da necu zbog tebe da napustim emisiju"


                                Posle 5 minuta napustio emisiju
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X