Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Pa....skoro da je uspeo. Malo je promašio godinu...ili dvadesetak-tridesetak godina...tu negde.

    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
    Šta, pa vadiće se na koronu... Aauvek i za Sve DA NIJE BILO KORONE
    Wizard

    Comment


    • Jedina dobra stvar je sto nas nije uveo u EU.

      Mada ajde, to se svakako znalo i nadajmo se da ce tako ostati.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Jedina dobra stvar je sto nas nije uveo u EU.

        Mada ajde, to se svakako znalo i nadajmo se da ce tako ostati.
        Imasnekih razloga zasto ne bi bili u EU? Ziv nisam da cujem ...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sta ce nam?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Sta ce nam?
            hahahaha..majko mila...koji odgovor...na pitanje odgovaras pitanjem. Da nema te EU Srbija ne bi imala dinara..dobili su tonu para,pomoci...otvaraju ti se nove stvari koje mogu doneti boljitak ..mozes raditi preko bez problema itd...pa tebi je prosecna plata 500e...dobro nam je ovako xD
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • A sta ce biti kad udjemo u EU? Skinuce ovog sa vlasti? Omoguciti fer izbore? Eventualno pogurati nekog ko stvarno voli Srbiju i zeli joj dobro? A onda nas pusititi da se razvijamo na najbolji moguci nacin, da postanemo ekonomski jaka zemlja? Omoguciti nam reforme svega i svacega? Toliko su humani da ce se truditi bas sve naj naj naj da nam bude, sto je brze moguce?
              Jer....jebiga, bez njih su drzave nesposobne, a oni vole takvima da pomazu jer eto......iz nekog razloga gaje tu ljubav prema svima itd itd?

              Takav utisak sticem kod svakog ko cvili toliko za EU. To sto Srbijom ne upravljaju ljudi koji je vole i koji joj stvarno zele dobro, to je neka druga prica, nece se to ulaskom u EU promeniti. Pa bas toj tvojoj EU se zahvali sto imas priliku vec godinama da gledas Vucica na celu drzave I sam znas da trce da mu cestitaju pobede i hvale ga, nekad se desi cak i nekoliko sati pre zavrsetka glasanja da to urade, jbg, omakne se i njima. Naravno, bude tu i....uh....ostra kritika oko slobode medija ili neceg slicno....uh....bas se vidi tada da su ljuti na njega.....uh....toliko su ljuti tada da moraju da se pocesu za jaje da im pritisak ne ode u kurac zbog zabrinutosti oko nase zemlje.

              Ako ikad na celo drzave dodju ljudi koji je vole i koji joj zele dobro, video bi koliko ne mozemo nista bez te tvoje EU haha. A ovako ti slobodno kukaj za njom i misli o njoj kao o nekoj dobroj vili koja eto jedva ceka da svima ucini da im bude bolje, kako se bez njih sigurno propada i kako se ne moze napred ici.

              Lepo ti mastaj o tome, ima vremena, necemo mi skoro tamo ahahhahahah. A ako se, nazalost, to jednog dana desi, verujem da cemo stici taman na kraj te njihove odvratne zurke, taman pred njihovo raspadanje.

              A mozda i najbolja vest je da su mladi i dalje vecinom protiv EU. Nista lepse nego videti te rezultate anketa, pa onda kukanje ovih drugih koji se godinama trude da ljudima usade kako nam je EU jedini spas haha.

              EDIT: Vec sam rekao kad je bilo ono oko USA, imas ti tu crtu podanika

              EDIT 2: Mozda proslavis ulazak u EU tamo neke 2035. samo je pitanje da l' ce opstati to do tada.

              EDIT 3: Bugarska vrh zemlja postala, sve procvetalo.
              Last edited by Mr. Wolf; 01-02-21, 21:29.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Jedini spas na duze staze za nas je ovo sto Vucic trenutno radi, a to je dobro balansiranje izmedju EU, SAD, Kine i Rusije.
                Ne mozemo mi da se odlucimo za samo jednu stranu jer previse zavisimo od svih

                Comment


                • Malo vam je tri rata,bombardovanja,sankcija,kriminala,degradiranje diploma itd..sa ovima na vlasti. Do totalnog ludila...pa ti si Vuce prvi pricao kako bi glasao za Djilasa a on je za EU.

                  Osnovni problem Vuce je sto ocigledno ne znas sta je normalan zivot,mi koji znamo..nama tesko ovo pada...jbga bolje ziveti u neznanju...sit,ponekad pijan..roditelji tu da pomognu..Paralija kraj sveta..

                  Limune,sta tacno mi dobijamo sa tim balansiranjem..sem sto smo rasprodali sve sto se moze rasprodati.. ti treba da skontas da te zemlje misle o nama kao o otpadu..i dok god je jeftine radne snage, kupaca za njihove olupine i dobiti jeftino nesto za neki kao uticaj...je smesno..

                  Mi od tih zemalja sem EU nemamo nista..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Hahahahahahha ali tacno sam znao da ce odmah ove nebuloze biti prve u odgovoru

                    Pih, vec sam rekao, tad sam bio bas mlad i glup, sad sam za toliko manje glup (valjda), a to sto je on za EU je najmanji problem.............jer nas oni svakako nece hahahaha

                    Znaci ti stvarno verujes u tu "EU dobra vila" pricu? Lepo, lepo, samo napred, vole nas oni i zele nam sve najbolje. Tako bar kazu.

                    2035...........mozda.
                    Last edited by Mr. Wolf; 01-02-21, 22:06.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Nije dobra vila, ali je svakako bolje od ovog sranja u kom se sad nalazimo...malo putuj, edukuj se pa ce ti biti jasnije...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dzaba ti Vuce osmeh kad cekas nekog koga nema, a ubice, palikuce, rusitelji, krimosi ti vladaju zemljom..cak i Limun zarad reklame voli sotonu...prodsli smo se za par grosha..Vojvodina je urnisana..

                          Vi koji ste protiv svih, a ujedino za nikog ste kamen spoticanja ove, nekada prelepe zemlje..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Zarad kakve reklame? xD

                            Comment


                            • E moj Limune... ,-(
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Mi ne znamo jadni ni gde cemo, ni sta cemo, ni kuda cemo, a mnogi ni ko smo.
                                Nije EU nikakav spas, gledaj malo sta se desava u clanicama, i te kako vlada korupcija, bezakonje i ludilo. I pored svih zakona, para, privilegija, mada to uglavnom vazi za ove novije clanice. Nikakvi med i mleko tamo ne teku.
                                Mada opet milion puta bolje nego ovde.

                                No, ne teba ici ni mimo sveta, mi niti imamo sta da damo, osim da rasprodajemo u bescenje jos ono malo sto je ostalo, niti smo neko mudo, niti imamo kvalitet u ljudstvu, gro se odselio, ostali tavore depresivni i bez nade i volje (mislim na visoke strucnjake).
                                E sad najgore od svega sto te vode diletanti, lopurde i ne kriminalci, vec opasna mafija. Tako da smo ebali jeza kako god. Ovaj mis-mes, podele, malo istok - malo zapad kod bande nece da moze, mislim nece doneti nama bas nista, osim jos vece bede i jarma oko vrata, izuzev njima i njihovoj deci, jer se ugradjuju SVUDA, u najbesmislenijem poslicu.
                                To malo istok-malo zapad bi mozda imalo smisla sa i kod nekog mudrog i vizionarskog vodje ili ekipe, al takvi se ili kriju ili jos verovatnije, nisu ni rodili

                                Kakav retard u pm.
                                https://twitter.com/PredragVostinic/...854201856?s=19
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X