Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sta se smejete vikinzima oni su pre Kolumba otkrili Ameriku
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Dritan, gospodin Bajden i N1 su jedina nada za ova region!! Bice to dobro moj dragi Ivane!!!
        Biden nada? Biden koji za heroja 21.veka kaze "high-tech terrorist".
        I ovo ostalo je diskutabilno, ali Biden nada je bas smejurija.

        A sto se tice N1, uopste ne gledam N1 zbog toga sto se zovu N1. Vec zbog novinara koji tu rade, i kojima verujem i koji su svojim radom stekli moje poverenje. Tu je pre svih Brankica. Njoj verujem zato sto sam upoznat sa njenim radom, i znam kako i na koji nacin rade. Brankica je udarala i za vreme prosle vlasti, udara i sada, i uvek ce udarati dokle god je olos na vlasti. Uporedjivati Brankicu sa Pinkovim/Hepi/RTS "novinarima" je zlocin.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Last edited by Brian McShtull; 07-01-21, 16:00.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Sve mi se vise cini da bezbednjaci namerno pustaju da se neko sranje desi, globalno gledano.

          Nikada ne reaguju preventivno, a dobar deo ljudi zna sta moze da se desi.
          Bilo je Trampovih pristalaca ali covek-bizon i dva lika pored njega su clanovi ANTIFE i BLM, imas slike na na tviteru. Duboka drzava ne miruje.

          Comment


          • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Van Strike View Post
              Biden nada? Biden koji za heroja 21.veka kaze "high-tech terrorist".
              I ovo ostalo je diskutabilno, ali Biden nada je bas smejurija.

              A sto se tice N1, uopste ne gledam N1 zbog toga sto se zovu N1. Vec zbog novinara koji tu rade, i kojima verujem i koji su svojim radom stekli moje poverenje. Tu je pre svih Brankica. Njoj verujem zato sto sam upoznat sa njenim radom, i znam kako i na koji nacin rade. Brankica je udarala i za vreme prosle vlasti, udara i sada, i uvek ce udarati dokle god je olos na vlasti. Uporedjivati Brankicu sa Pinkovim/Hepi/RTS "novinarima" je zlocin.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              Brankica je ok..al dosta N1 novinara je iz NS i znam da su kvalitetni i neiskvareni ljudi i takvi ce i ostati.

              Bajden je demokrata, svakako za pocetak dobar korak nasuprot orandzade :-) koji je totalni idiot i dao Kini i Rusima da preuzmu palicu.

              Na nama je da smanjimo broj ljudi koji su napredno/ republikanskog razmisljanja..patriJota..da se ljudi obrazuju, putuju...druze..i da budemo pravo sekularno drustvo.
              Last edited by LosmiSK; 07-01-21, 16:50.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Brankica je ok..al dosta N1 novinara je iz NS i znam da su kvalitetni i neiskvareni ljudi i takvi ce i ostati.

                Bajden je demokrata, svakako za pocetak dobar korak nasuprot orandzade :-) koji je totalni idiot i dao Kini i Rusima da preuzmu palicu.

                Na nama je da smanjimo broj ljudi koji su napredno/ republikanskog razmisljanja..patriJota..da se ljudi obrazuju, putuju...druze..i da budemo pravo sekularno drustvo.
                Pa obrazuj se, šta te koči..
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by ЧШ. View Post
                  Pa obrazuj se, šta te koči..
                  U duhu danasnjeg dana, necu se nastavljati. Mir Boziji, Hristos se rodi!! Pozdrav za Valjevo!! :-)
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Moje vidjenje je,

                    Trump je populista i totalno nebitan lik, koji nije sposoban ni za sta.
                    Biden je ozbiljan zlikovac, koji ce uspeti u svojim namerama i nece birati sredstva.

                    Generalo oba kandidata su poraz, poraz za normalan svet.


                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Samo neka Bajden pocne da cisti ove budale sto zavladase evropom,Orbana i kompaniju.Mora se stati tome ludilu na kraj.
                      A Ruse s noge na nogu nazad u stepe i nek se bave azijskim satrapijama i nek medju njima mute.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        U duhu danasnjeg dana, necu se nastavljati. Mir Boziji, Hristos se rodi!! Pozdrav za Valjevo!! :-)
                        Tako je Lošmi, bolji si čovek od mene, mada sam više šaljivo napisao.

                        Srećan Božić i tebi, i tako svakog dana, ne samo danas!

                        P.S. nikako Valjevo ne dolazi u obzir, samo Ar!!
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by E1_PG View Post
                          Samo neka Bajden pocne da cisti ove budale sto zavladase evropom,Orbana i kompaniju.Mora se stati tome ludilu na kraj.
                          A Ruse s noge na nogu nazad u stepe i nek se bave azijskim satrapijama i nek medju njima mute.
                          Kljucna stvar. Mnogo malih diktatora ima u svetu...put do slobode nije lak i uspeh se nece videti neko vreme, ali ce doci i narod ce biti srecan.

                          Tramp je populista koji nije radio za opste interese....tip glasaca kao ovde za sns, radikale, obraz i slicne...

                          Bajden nije mozda idealan, najvise zbog godina, ali je put kojim ce ici Amerika i svet dobar i ne treba skretati sa njega.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by ЧШ. View Post
                            Tako je Lošmi, bolji si čovek od mene, mada sam više šaljivo napisao.

                            Srećan Božić i tebi, i tako svakog dana, ne samo danas!

                            P.S. nikako Valjevo ne dolazi u obzir, samo Ar!!
                            Arilje ili Arandjelovac, nije ni bitno. Pozdrav veliki za tebe, Losmi se od danas menja!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ajoj.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Brankica je ok..al dosta N1 novinara je iz NS i znam da su kvalitetni i neiskvareni ljudi i takvi ce i ostati.

                                Bajden je demokrata, svakako za pocetak dobar korak nasuprot orandzade :-) koji je totalni idiot i dao Kini i Rusima da preuzmu palicu.

                                Na nama je da smanjimo broj ljudi koji su napredno/ republikanskog razmisljanja..patriJota..da se ljudi obrazuju, putuju...druze..i da budemo pravo sekularno drustvo.
                                Milošević je pao jer mu je protivkandidat bio Koštunica, nacionalista. Teško je kad je većina ljudi konzervativna, neki miks nacionalizma i socijalizma u ekonomskom smislu najbolje radi kod nas izgleda, sve ostalo teško prolazi. I Draško bi većini bio peder, isfeminiziran ili šta već da ne srbuje.

                                Comment

                                Working...
                                X