Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    cekaj a sta ti ocekujes na televiziji koja je 90% rijaliti?
    Da izgubi nacionalnu frekvenciju.

    Comment


    • Originally posted by Prince View Post
      Da izgubi nacionalnu frekvenciju.
      out of context

      a i sam znas da se to nece desiti
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        out of context

        a i sam znas da se to nece desiti
        Sa takvim stavovima sigurno nece i zbog takvih stavova smo ovde i dospeli kao drustvo.

        Comment


        • Sad sam izguglao da vidim šta se desilo. Žaklina je njega prvo na tviteru nešto provocirala, on nije ni znao već mu neki prijatelj posalo u emisiji uživo, a onda je ovaj valjda u afektu reagovao na neprimeren način. Inače danas se izvinio. Koga zanima kako je to izgledalo ima u spojleru.

          Spoiler

          Comment


          • Originally posted by Prince View Post
            Sa takvim stavovima sigurno nece i zbog takvih stavova smo ovde i dospeli kao drustvo.
            Ko smo mi? Sta ja i ti mozemo promeniti?

            Da li ti shvatas da Zadrugu gleda 2 miliona srba?

            Meni iskreno ja imam zamerke na svaki kanal zato je tu daljinski upravljac

            i volim sve da mi je dostupno jer nije sve crno-belo

            Mnogo bitno neki pevac koga je uvredio a ona sva nevina. toga imas na svakom koraku. jedino sto je pusteno u etar. ali kad vidim kakve sve grozote sve televizje pustaju ovo je limunada
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Kakve gadosti pisete...
              Ona sva nevina.
              Jedino sto otislo u etar.
              Ovo je limunada u odnosu na ostalo....

              E zato i jesmo u ovom mulju. I nikada necemo izaci iz njega.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Даљински јесте опција, али неко би морао да спријечи да такав садржај уопште дође на екране, посебно на националне фреквенције.
                Једнако даљинском сутра ти можда једина заштита буде да купиш панцир и шљем, јер... свако има демократско право да пуца куда жели, а ти увијек имаш могућност да се заштитиш. Истина, понеки метак ће и да прође, али тако се дешава и са риалити садржајима. И поред даљинског понешто (сада Лукас) те закачи.

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  Ko smo mi? Sta ja i ti mozemo promeniti?

                  Da li ti shvatas da Zadrugu gleda 2 miliona srba?

                  Meni iskreno ja imam zamerke na svaki kanal zato je tu daljinski upravljac

                  i volim sve da mi je dostupno jer nije sve crno-belo

                  Mnogo bitno neki pevac koga je uvredio a ona sva nevina. toga imas na svakom koraku. jedino sto je pusteno u etar. ali kad vidim kakve sve grozote sve televizje pustaju ovo je limunada
                  Njih je 2 miliona , Srbija ima bar 5-6 miliona stanovnika koji zive u Srbiji. Jer su ta dva milona vecina? Nisu.

                  Za pocetak mozes da ne pises kako nista ne moze da se promeni.

                  Pa nije rekao tvojoj cerci, zeni, sestri, majci i sad je nebitno?

                  To je problem u ovoj zemlji. Jer vecina spusta glave. I ne samo kada je u pitanju neka opsta stvar, neke vrednosti civilizacijske, vec i generalno u licnom zivotu. Ovde ljudi umiru sa 24,25 godina i onda cekaju da ih pokopaju samo. Sistem je urezao mediokritetske stavove kod ljudi i nista nije moguce , nikakve promene, ogranicavajuca uverenja na svakom cosku, a cim neko iskoci iz mase odmah krece trovanje. Zato je obrazovanje kljuc. Svakom klincu mora da se ureze u mozgu da je ziv, da se rodio i da uradi nesto sa svojim zivotom i onda krece preokret u ovom drustvu.

                  Comment


                  • Odmah se setim onog bilmeza iz Brusa i one hajke protiv one zene sto se usprotivila da ima nesto sa tom bitangom. Cak i njen muz cutao ko pizda, jer ce da ostane bez posla i nekome ce da se zameri. Fujcina!

                    Odavno je ovo drustvo poremeceno postalo, a iskreno upitne su nam i te moralne norme, da li smo ih i imali ikada uopste. Cisto sumnjam, a i sve je isplivalo sa ovim internetom i drustvenim mrezama, samo zlo, neznanje i primitivizam do koske.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • ja da budem iskren,sam i iznenađen jačinom reakcije i isto tako njegovim izvinjenjem...

                      on jeste sve najgore i ponavljam po stoti put da treba da ga tuži,ali ne,nije potpuno nevina...


                      čućemo je u nedelju u utisku...
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by Prince View Post
                        Njih je 2 miliona , Srbija ima bar 5-6 miliona stanovnika koji zive u Srbiji. Jer su ta dva milona vecina? Nisu.

                        Za pocetak mozes da ne pises kako nista ne moze da se promeni.

                        Pa nije rekao tvojoj cerci, zeni, sestri, majci i sad je nebitno?

                        To je problem u ovoj zemlji. Jer vecina spusta glave. I ne samo kada je u pitanju neka opsta stvar, neke vrednosti civilizacijske, vec i generalno u licnom zivotu. Ovde ljudi umiru sa 24,25 godina i onda cekaju da ih pokopaju samo. Sistem je urezao mediokritetske stavove kod ljudi i nista nije moguce , nikakve promene, ogranicavajuca uverenja na svakom cosku, a cim neko iskoci iz mase odmah krece trovanje. Zato je obrazovanje kljuc. Svakom klincu mora da se ureze u mozgu da je ziv, da se rodio i da uradi nesto sa svojim zivotom i onda krece preokret u ovom drustvu.
                        Samo ako se baviš sobom, a ne ispravljanjem krivih Drina. To rade ovi što ih mrzi da rade na sebi.

                        U ovakvim školama sigurno neće dobiti takva znanja.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Samo ako se baviš sobom, a ne ispravljanjem krivih Drina. To rade ovi što ih mrzi da rade na sebi.

                          U ovakvim školama sigurno neće dobiti takva znanja.
                          Nisam sigurno mislio na trenutno obrazovanje koje nude skole, moj dobri Gorance . U Srbiji je odavno jedini vid obrazovanja samoobrazovanje. Zato se odavno zalazem za potpunu transformaciju obrazovnog sistema. On mora iz korena da se menja i da se deca osposobljavaju za zivot u 21. veku

                          I sto je najtuznije, ova vlast ima sve mogucnosti da to sprovede i ulozi u obrazovanje, ali nece jer to nije nista opiljivo za sta bi mogli svaki dan da se hvataju i vrlo brzo bi pali sa vlasti.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Sad sam izguglao da vidim šta se desilo. Žaklina je njega prvo na tviteru nešto provocirala, on nije ni znao već mu neki prijatelj posalo u emisiji uživo, a onda je ovaj valjda u afektu reagovao na neprimeren način. Inače danas se izvinio. Koga zanima kako je to izgledalo ima u spojleru.

                            Spoiler
                            Da je Sapic iole musko kakvim se predstavlja - on bi raspalom okrenuo samarom na potiljak.
                            Stoka samo batine razume.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              Ko smo mi? Sta ja i ti mozemo promeniti?

                              Da li ti shvatas da Zadrugu gleda 2 miliona srba?

                              Meni iskreno ja imam zamerke na svaki kanal zato je tu daljinski upravljac

                              i volim sve da mi je dostupno jer nije sve crno-belo

                              Mnogo bitno neki pevac koga je uvredio a ona sva nevina. toga imas na svakom koraku. jedino sto je pusteno u etar. ali kad vidim kakve sve grozote sve televizje pustaju ovo je limunada
                              Izvini, ali kad bi u mom prisustvu izrekao nesto tako - sledecih par meseci bi se hranio na slamcicu.
                              To sto je nacionalna televizija oca ubice koji je kaznu odlezao kuci me ne bi sprecilo!
                              Postoji granica za neke stvari.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Da je Sapic iole musko kakvim se predstavlja - on bi raspalom okrenuo samarom na potiljak.
                                Stoka samo batine razume.
                                Učlani se u žene u crnom, rado će te prihvatiti.

                                Imamo ženski radikalizam koji promoviše muškarac.

                                Lukas je šljam to stoji, al šta ona provocira. Nisu cveće ni jedno ni drugo.
                                Last edited by goku; 12-11-20, 19:45.

                                Comment

                                Working...
                                X