Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indigo nemoj da me mrzis sto volim Bajdena.
    Ostanimo prijatelji.
    Politika razdvaja ljude.

    Comment


    • Originally posted by E1_PG View Post
      Indigo nemoj da me mrzis sto volim Bajdena.
      Ostanimo prijatelji.
      Politika razdvaja ljude.
      Tebi sam oprostio moj mali zeleni prijatelju
      Ovom Ljosmiju necu
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Meni je neverovatno da još uvek pokušavate Lošmiju bilo šta da objasnite. Pričate sa zidom, pustite ga da bude u krivu.
        Last edited by Karamazov; 11-11-20, 17:43.

        Comment


        • Znam ja Losmi gde to ide. Ali u tim politickim igrama niko nije cist, tako da posledice pogadjaju sve strane. Jednostavno ne vidis siru sliku i ne vodis timeline svih desavanja. Sve sto se desava je po zasluzi.

          Koliko je sama Evropa umesana? Svaka akcija ima svoju posledicu. Kada ugrozavas tudje stanovnistvo, to ti se vraca na razne nacine. Logicno je da ce ugrozeno stanovnistvo da ide u prosperitetnije krajeve kada mu ugrozavas egzistenciju.

          A mi najvise placamo cenu sto smo politicke kurve i sto pokusavamo da sedimo na dve stolice. Da slusamo Zapad, bilo bi duplo manje migranata kod nas i izasli bi nam malo u susret. Ovako su nam samo potapsali na ramenu i na finjaka rekli FU.

          Ne vidim nikakav problem da se na ovakav nacin distanciraju od svojih prethodnika iako i kod te odluke na drugi nacin su platili cenu distanciranja. Uhvatio si se tog jednog dogadjaja, a zanemarujes sta je sve tome prethodilo. Koliko je ratova Obama otvorio? Kako prosto da ocekujes kada je toliko strana umesano da im se to ne vraca?
          Last edited by Ricma; 11-11-20, 17:43.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            A mi najvise placamo cenu sto smo politicke kurve i sto pokusavamo da sedimo na dve stolice. Da slusamo Zapad, bilo bi duplo manje migranata kod nas i izasli bi nam malo u susret. Ovako su nam samo potapsali na ramenu i na finjaka rekli FU.
            Ja ne znam da li postoji evropska zemlja u kojoj se više sluša šta priča tzv. Zapad nego Srbija.
            sigpic

            Comment


            • U Dzordziji odluceno da se ponovo prebroje glasovi

              a Pensilvanija najverovatnije ide pred vrhovni sud

              Trump uzo i Alasku

              idemooooooooooo Trump 2020!!!
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                Ja ne znam da li postoji evropska zemlja u kojoj se više sluša šta priča tzv. Zapad nego Srbija.
                Bez ikakvog dodvoravanja Rusiji.

                Edit: Necemo zaboraviti gde je pre dve godine stajao u Parizu na obelezavanje 100godisnjice.
                Last edited by Ricma; 11-11-20, 20:47.

                Comment


                • D0naLd tRumP jE RasiSTa!

                  Comment


                  • sta sam ja propustio kad je dj zeks pise otvorena pisma zaklini tatalovic?

                    gledao sam mariniku ispred pinka i njoj svaka cast,sve sto je kazala je istina,ali zasto je lukas opljuvao onako zaklinu?

                    sta je njega ponukalo da to uradi,kakve veze ona ima sa njim-osim ako je biio nadrogiran
                    Wizard

                    Comment


                    • Druženje sa zelenašima i nedostatak gaža, pa mu iz vlasti nabacili da odradi nastup u studiju Pinka uživo [emoji6]

                      Comment


                      • ali sta je naveo kao povod,nije valjda poceo da laje odjednom?
                        Wizard

                        Comment


                        • no,sconto sam...

                          sto je najgore,on je u pravu sto se tice same sustine...



                          ali uvrede su odvratne i trebalo bi da ga tuzi
                          Wizard

                          Comment


                          • Mene ne bi cudilo da je ovaj izvredjao novinarku samo da bi dosao u centar paznje i najavio novi cd. Nesto poput one pevaljke sto je bila svalerka nekom generalu, pa nakon sto je saznala da mu nije jedina svalerka, izlupala mu kola, privukla svu paznju medija i posle par dana objavila novu pesmu.

                            To je paradigma stanja u nasem drustvu i rezultat visegodisnjeg zaglupljivanja, gde klince zabavljaju bake prasici, starije zabavljaju prostitutke i klosari, a onda krene informativni deo gde se slusa lik koji se non stop hvali kako nam je silne puteve on izgradio i otvorio brojne fabrike motanja kablova sto je ujedno i cela njegova politicka ideologija, a ujedno i jedno od elementarnih manipulativnih nacela, daj ljudima ono sto je opipljivo. Sta ga kosta da deo budzeta izdvoji za puteve i subvencije za strane fabrike, kada za to moze da se uhvati svaki dan.

                            Slusao sam u jednoj emisiji Bozu Prelevica i imao je genijalno poredjenje tog njegovog hvaljenja u vezi izgradnje puteva. Kaze da je to kao da angazujete molera da vam okreci kucu, on to okreci i vi mu platite, a onda vam taj moler svaki dan dolazi na vrata i hvali vam se da vam je on taj koji vam je krecio kucu

                            Comment


                            • Ma Lukas je pukao.

                              Večito dužan nekome, uglavnom kriminalcima.

                              Jadnik, postao je rob SNS-a. Posle onog skupa na kojem je bio sa Čorbom dali mu lovu, al i to je profućkao.

                              Sad ga ponižavaju, sprdaju se sa njim. Šetaju ga ko kera da laje kad zatreba da bi mu dali kosku.

                              Comment


                              • Ne kapiram ovoliko pisanje o Lukasu. Potpuno nebitan lik. Nesto poput Sime Spasica.
                                Last edited by skeptik; 12-11-20, 10:51.

                                Comment

                                Working...
                                X