Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Kameron Manter: Tramp nije baš mario za Kosovo - Politika - Dnevni list Danas
    https://www.danas.rs/politika/kamero...rio-za-kosovo/
    Ko bi mu dos`o u Trump Tower u Pristini?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by colchonero View Post
      Ma brate to sto je on budala je druga stvar, nego ja volim da slusam rants hahah. I Trump je ludak pa volim kad krene da luduje ahhaha, iako se ne slazem sa nekim stvarima ofc, iako bi i za njega mnogi rekli da je toksican. Ja volim iz razonode to da gledam, ne da mi on bude drug lol.

      Bio bi dosadan YT da nemas takve likove haha. Kod andjusa u emisiji pre kad krenu on, bard i ludovan hahah
      Nije on budala, on je bolestan čovek.

      Svako se zabavlja kako hoće, samo kažem da mi nisi delovao kao čovek koji prati to, za razliku od tvog sagovornika koji je i postavio link. On baš deluje kao lik kome je to hrana i nešto čime se bavi, ti ne.

      Andjus je gospodin za Pantića i ima neku harizmu, iako je i on debil. I meni nedostaje.
      Last edited by mark !t zer0; 09-11-20, 17:48.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Meni je tu bard Ziva najjaci. Kad prica svoje anegdote, pa se frlja glupostima ili kad Andjus krene da psuje Van Gala i Murinja i kaze prevare od trenera od njih je Zivadinovic 3x bolji, a bard skromno potvrdi sa "takoe"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Jel Sam jos broji glasove??


          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by colchonero View Post
            Meni je tu bard Ziva najjaci. Kad prica svoje anegdote, pa se frlja glupostima ili kad Andjus krene da psuje Van Gala i Murinja i kaze prevare od trenera od njih je Zivadinovic 3x bolji, a bard skromno potvrdi sa "takoe"
            Bardovo zitije ovi nece imati ni kroz 5 narednih reinkarnacija.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment




            • "WE HAVE THE EVIDENCE" Rudy Giuliani Says Dead People Voted Big Time In Election 2020


              Opa! Show must go on. Tek sledi raskrinkavanje prevare Bajdena
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                "WE HAVE THE EVIDENCE" Rudy Giuliani Says Dead People Voted Big Time In Election 2020


                Opa! Show must go on. Tek sledi raskrinkavanje prevare Bajdena
                Odakle ovolika ljubav prema Trampu a animozitet prema Bajdenu?

                Comment


                • Originally posted by Overlord View Post
                  Odakle ovolika ljubav prema Trampu a animozitet prema Bajdenu?
                  Mozda zato sto je pedofil? Srbomrzac? Matora dzukela koja za 50 godina politicke karijere nista korisno nije uradila...

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Spoiler


                    Dobro moj Vuce....sto tako. Nisam ja kriv sto je cela Srbija poludela za peasant Trampom, najvecom brukom Amerike u poslednjih xxxx godina. Navikli ste na vucice,nikolice,milosevice, kostunice pa vas i razumem...Volite te autokrate,na sve to lik je teski rasista i sexista... moralni odron i klovn.

                    Bitno da je pobedjen i da Amerika opet bude suvereni svetski lider. Da Tramp valja ne bi ga podrzao Putin ) pa i onja nesretni Belorus sto kaze da su izbori pokradeni )))))

                    Ako je bilo ko krao to je bio Tramp...i meni nije uopste jasno sto ste odusevljni tom seljacinom. Njegov nivo je Nesterovic...taj oblik klovna sa tim da ste se i njemu divili onda, ali i sada.

                    Generalno ljudi misle da su pametni, talentovani, nadareni, da znaju ali bez ikakvog pokrica iz zivota i jos manje karijere...u Srbiji je to vbas velik broj ljudi.


                    Cak sam negde ubedjen i da Chiwi navijao sa Bajdena,mozda ne...ne znam..Svako ko zeli dobro ovoj zemlji, tu mislim na planetu....zna da je bitno da demokratija bude na nivou.


                    Nesretni Tramp je Evropi dozvolio te izbeglice za koje si ti protiv...za koronu nista nije uradio..nazivao je sprdnjom i ukinuo pare ljudima da traze lek, pa posle kad je video gde ide...

                    Amerika je uvek bila poznata po tome sto brzo zavrsi neke sukobe, sad i bez zlih demokrata bukti rat na bliskom istoku u svakoj zemlji na mesec dana....a nema zlih Amerikanaca...vec Rusi i Turci valjaju oruzje..

                    Zamisljam Rusiju i Kinu i zbore gde ce se dva kandidata boriti za mesto predsednika i gde ce biti tesno...to se nije desilo u Kini nikad a u Rusiji skoro pa nikad...

                    Naravno USA nema svuda dobru spoljnu politiku, ali nemam neku nadu da u Srbiji trenutno vide partnere, prosto idioti su svuda, ali opet bolje da postoji mala sansa za promenom, nego nikakva...
                    Ajoj
                    Last edited by Mr. Wolf; 09-11-20, 22:50.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Sad vec pomalo zabrinjava sto na svaki Losmijev post Wolf odgovara sa "Ajoj".

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Jel Sam jos broji glasove?? Tramp je krao prosle i ove izbore...Tramp je urado velika cuda...zato je i izgubio od penzionera Bidona

                        Evo komsija Crni Djordje, Sam Jr, Ricma i Vuk su pozvani na ponovno brojanje glasova...
                        Nisam ti ja kriv sto si povrsan i ne ides dalje od njegovih izjava.

                        Comment






                        • To je taj nivo ))
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment





                          • rce :

                            Razvalo Seselj kao sto je i Hag

                            E,ovo nema nigde...i zena mi cak za Trampa...hahaha...pa ovo je muzika zamoje ushi....pa sam sebe moram castiti sa nekim poklonom....
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ako mozes Losmi da nam objasnis kako je Trump krao izbore.

                              Je l to zato sto je imao vlast u rukama, ne posto je Obama bio predsednik, a demokrate jedno vreme u prvom mandatu imale i super majority, a senat sve do 2014.

                              Je l' zato sto je imao mediji na svojoj strani, ipak ne posto je objektivno izracunato, da je 95% coveragea bilo negativno. I od same kandidature su krenuli prvo nipodastavanja, pa satanizovanje

                              Je l zato sto su ga voleli u DC-u. Ne jer su i Obama i Hillary osvajali preko 90% glasova u dc-u.

                              Je l zato sto ga je volela medjunarodna zajednica i birokrate iz EU pre svega. Oh wait ne treba ni komentarisati

                              Je l zato sto su ankete i pred 2016 i 2020 precenile njegove procente za uzasnih 7-10%. A ne, potcenili su.

                              Je l zato sto su 4 godine pokusali da ga impeach, cak i preko ljudi iz FBI (Peter Strzok i ostali) i pljuvali svaki potez?

                              Msm pitam na osnovu cega si ti zakljucio da je Trump krao izbore.




                              A ne budi siguran da 20og januara neces videti narandzostog opet.

                              Ovo je cinjenica,
                              photo_2020-11-10_00-11-09.jpg

                              kao sto je i cinjenica da nije ok da ti ne znas koliko ima mail ina, koji ne spadaju u tih 6%, nego nalazis po potrebi, drzavu za drzavom. I da ne das da se to istrazi, ignorisuci cak i preporuku jednog od vrhovnih sudija. I da se onda ljudi cude sto ce biti postupak, recount i tuzbe.


                              Iskreno Losmi mozes ti da gajis simpatije prema nekom ili odbojnost, i da se ne slazes sa manirima politikom itd. Ali i sam znas da je ova pobeda, ako je bude, mutna kao dunav, i da je eventualni presedan. Sta mislis koliko ce od ovih 70mil Trump izgubiti za 4g, a koliko ce videti da ne zive mnogo bolje pod Bidenom i da je bila histerija medija. Za 4g Biden nece braniti sigurno, i sam je rekao. Mislis da ce neko drugi biti favorit tada?
                              Last edited by colchonero; 09-11-20, 23:17.

                              Comment


                              • Meni uopste nije jasno sta ti pises. Berni je sve lepo objasnio kako ce biti i postavio sam ovde. Tramp cim je dobio 70m glasova, radio je neke dobre stvari. Ipak uzmi u obzir da je USA bila no1 sila i ne prilici joj takav pajac na celu drzave.

                                Previse lidera u svetu je tesko skinuti sa stolice i ocigledno postoji jedan lobi koji se drzi zajedno i ne jebu zivu silu i bilo kakav privid demokratije.

                                Ako mislis da u nekoj selendri sa 15k stanovnika, Trsmp uzme 13k i tu bude sve cisto, onda ti imas ozbiljan problem sa percepcijom. Naravno da je krao i tu je kraj price. Mator je i Biden sa 77g a Tramp sa 78g ti nece biti mator.

                                Covek je izgubio izbore i kraj. Ovo sto on radi su potezi ocajnika i svakako ne pravog lidera. Da se kandidovala kartinska kutija, pobediila bi ga.

                                Lik je rasista i sexista, ma cirkuzant. USA ne sme da skrece sa puta svetskog policajca. Broj ratova se nije bas smanjio poslednje cetiri godine, ali nekima vise odgovara da pravdu dele Turci i Rusi.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X