Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Flipnula Georgia!
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment




    • Obracanje Precednika!
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Ako brojite legalne glasove, glatko sam pobedio, ako brojite nelegalne, onda gubim - rekao je Donald Tramp

        On je rekao da su predviđali Bajdenovu pobedu u mnogim državama, ali bilo je obrnuto.

        - Zadržali smo Senat što je odlično i to u težim državama. Napravili smo odličan posao. Stotine miliona dolara je bilo protiv nas. Na nacionalnom nivou su nam protivnici bili donatori s Vol strita, a naši donatori bili su mali ljudi - rekao je Tramp.

        Dodao je da je više žena republikanki izabrano u Kongres nego ikada ranije.

        - Osvojio sam svaki legali glas i samo to se računa. Nije bilo glasova za mene nakon izbornog dana. Mi smo pobedili u izbornoj trci. Lako smo pobedili u Floridi. Takođe, vrlo lako smo dobili i Ohajo. U Viskonsinu smo prošli fantastično. Osvojio sam veliki, najveći broj glasova u istoriji, Hispanoamerikanaca, Afroamerikanaca i američkih starosedelaca. Ovo su lažni izbori, moram tako da kažem. Dobijali smo u mnogim zemljama, a onda, nekim čudom, stvari su počele da se okreću u Bajdenovu korist. Ali, predvideo sam da će glasanje poštom biti prevara - rekao je Tramp.

        On je instirao na "izbornoj krađi" za koju je i ranije na Tviteru optuživao svog

        protivkandidata. Rekao je da su izračunali tačno koliko im glasova treba i onda su poslali poštom.

        - Oni čekaju da vide koliko će im glasova trebati, pa se onda trude da ih pronađu. Neverovatno je kako su svi listići koji su poslati poštom doprineli samo jednoj strani. Da ne pričam o prekidu brojanja glasova. Ljudi su mi slali poruke, nikada nisam video takvu ljubav, takvu podršku od građana, ali protivnici hoće da ukradu izbore, a mi ne smemo da im dozvolimo. Ne mogu da se računaju glasovi koji su pristigli po zatvaranju biračkih mesta, tri dana nakon izbora. Demokrate su znale da ne mogu da dobiju ove izbore legalno, zato su insistirali na glasovima iz pošte - rekao je Tramp.

        Tramp je dodao da na poštanskim kovertama nije bilo markica, pečata, ničega.

        - Glasanje putem pošte se pretvorilo u katastrofu, ali kao što sam rekao, to nije iznenađenje. Ne smemo da dozvolimo da se to desi našoj državi. Da ne pričam da su blokirali mesta za glasanje, nisu nam dali na prisustvujemo na mnogim mestima. Ccekali smo satima i satima. Želimo transparentnost, pravdu, a ne tajne sastanke i skrivanje. Naša država će pobediti, mi ćemo pobediti na izborima. Očekujem dug postupak na putu do pravde, ali smo strpljivi - zaključio je Tramp.
        __________________________________________________ _________________________________________

        TRUMP 2020!!!
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • T R U M P
          P E N C E
          - 2 0 2 0 -

          Comment


          • Jbg, realno ako se gleda ukupan broj glasova kako je svuda u svetu Bajden, a pre toga i Hilari, bi bili vec presednici. Pricao sam vec o tome da republikancima slede crni dani jer je samo jednom u zadnjih 30 godina popular votes klackalica pretegla nas njihovu stranu.
            U svako slucaju Tramp se vraca 2024 i dobija izbore ako bude ziv i van zatvora.

            Comment


            • Jedno je sigurno: Bajden neće vezati 2 mandata [emoji3]

              Comment


              • Nece ni Tramp.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Skiknuće obadvojica još malo, i ovi Amerikanci đedove biraju za predsjednike, prađedove još malo.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Pucao je sebi u nogu još prvo veče sa onom konferencijom. Ne vjerujem da će ga i republikanci uopšte podržati u priči o krađi.

                      Comment


                      • nenenene...ima tu nesto mnogo dublje od nekakvih konferencija i zadjevica sa novinarima...pa ni sansu mu nisu dali,odmah su poceli da ga miniraju...

                        samo sto ja naravno ne kontam sta je TO dublje
                        Wizard

                        Comment


                        • u Americi su vec neredi na ulicama...
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Na kraju ubedljiva pobeda Baydena...klasika..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Na kraju ubedljiva pobeda Baydena...klasika..
                                Izgurali smo ovo Losmi sami protiv svih.

                                Comment

                                Working...
                                X