Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Zato generalno narod i lose prolazi, zato sto glasa protiv.
    Tek će Ameri da pište kada im matori senilko cepne nove poreze (ako, naravno, pobedi).
    Last edited by Crni Đorđe; 04-11-20, 19:56.
    sigpic

    Comment


    • Od toga sto ga sada mrze i sto su glasali protiv njega doci ce do tacke kada ce pricati da ga Amerika ne zasluzuju.

      Nije ni bio los taj Tramp.

      Comment


      • To uvek tako biva kada se glasa "protiv". Matematički precizno.
        sigpic

        Comment


        • kako sporo broje glasove

          ja opet necu spavati

          a sutra me ceka izvrsni odbor
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            kako sporo broje glasove

            ja opet necu spavati

            a sutra me ceka izvrsni odbor
            Razumece psiho i on prati isto... )

            Vi se jos nadate...evo zena i ja vec popili flashu vina i vecerali u cast novog predsednika.

            Uopste ne znam sto vam covek smeta i u cemuje vas problem. Smeta vam demokratija na max nivou, ali ne smeta vam Putin, i XI i njihovi izbori ...a najmanje nasi...


            Udruzite se i idite na strajk u Micigen...

            Sta se ovde desava, ovo je neverovatno
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ajoj.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                kako sporo broje glasove

                ja opet necu spavati

                a sutra me ceka izvrsni odbor
                Odloži odbor tamo negde za kraj januara.
                sigpic

                Comment


                • Kako ce sad da nam se j*be majka sa koronom. Cim uzjase ovaj olos bice da se nosi maska i kad si u svojoj kuci. Da je Trump pobijedio, kroz 2 mjeseca se ne bi vise ni pricalo o toj krcini od virusa... Ali ovima je u interesu da potpuno paralisu naciju. Ali ok, sad kad su dobili sta su htjeli(i ako su vjerovatno pokrali izbore) makar nas vise nece plasiti sa crncima.

                  Kukala majka svim malim preduzecima kad ovaj dodje na vlast. Ma svi ce da najebu...

                  Comment


                  • Vise me fascinira da je Tramp dobio 67 miliona glasova a da je u 4 godine bio izlozen apsolutnom sikaniranju svih medija, pljuvan od 99% poznatih licnosti, predstavljen kao utjelovljenje svega najgoreg (sto nije naravno) i opet je uspio ovo postic. Na kraju ce mu malo faliti jer se bagra maksimalno mobilisala nikad veca izlaznost u historiji

                    I razumijem da nece tako olako predati vlast, mora im vratit za maltetiranja
                    Last edited by DinoFC; 04-11-20, 20:28.

                    Comment


                    • Nikad veća, nikad veća. Negdje i više od 100% [emoji23][emoji23]

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post

                        Vi se jos nadate...evo zena i ja vec popili flashu vina i vecerali u cast novog predsednika.
                        Iz koje godine je vino? Biden je srbima preporucio 1999.

                        Comment


                        • Meni je taj njihov način izbora totalno nerazumljiv, prekomplikovan i sklon manipulacijama....ako sam dobro pročitao čak se u nekim državama broj elektora može i dijeliti a u ostalima idu svi mandati jednoj strani...nije me to nikad interesovalo i totalni sam tukac ali mislim da ni prosječni amer o tome nema pojma. Ne vidim razlog da se ne saberu svi glasovi i vidi ko ima više.

                          Comment


                          • Trumpova jedina sansa je da uzme Nevadu. Nevada ima 16 okruga i u 14 vodi Tramp, Bajden samo u 2 ali u pitanju su okruzi gde su veliki gradovi Las Vegas i Reno. U okrugu Klark gde je Las Vegas Tramp ima vise od 40.000 glasova nego sto je dobio na proslim izborima, Bajden svega 20.000. Razlika je trenutno manja od 8000 glasova. Prema mojim procenama u ovih 14 okruga ce dobiti bar 20000 vise glasova nego Bajden tako da nije bez sansi. Uzasno ide brojanje a i procenti koliko je izbrojano glasova se ne slazu kod Foxa i CNNa.

                            Comment


                            • pada i micigen

                              ostaje Nevada slamka spasa
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Trumpova jedina sansa je da uzme Nevadu. Nevada ima 16 okruga i u 14 vodi Tramp, Bajden samo u 2 ali u pitanju su okruzi gde su veliki gradovi Las Vegas i Reno. U okrugu Klark gde je Las Vegas Tramp ima vise od 40.000 glasova nego sto je dobio na proslim izborima, Bajden svega 20.000. Razlika je trenutno manja od 8000 glasova. Prema mojim procenama u ovih 14 okruga ce dobiti bar 20000 vise glasova nego Bajden tako da nije bez sansi. Uzasno ide brojanje a i procenti koliko je izbrojano glasova se ne slazu kod Foxa i CNNa.
                                Arizona je realnija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X