Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ceracemo se jos, ovo je bila prva runda
    I tebi Eliot kao da je odradio jedan mec suspenzije

    Comment


    • #92
      Prodajem Eli-a za kutiju Marlboroa...

      Ne znam ni koji moj sam ga pokupio...

      Comment


      • #93
        Treba mi rezervni TE. Voljan sam da udelim Sprolesa ili Joe Mixona.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Ala polivam ovo kolo. Howard, Gronk i OBJ maestralni. A i KC poceo ekstra. Smith za Hilla i td. Tipa 14 poena ocas posla.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Preko 100 poena sa igracem manje.. A po projekcijama je bila moja pobeda

            Comment


            • #96
              Napokon i ja da dodjem do pobjede a da ne strijepim do zadnjeg minuta. Fino su ovi moji odigrali ovo kolo.

              Prosle nedelje startujem Cooks-a i ostavim Crabtree-a na klupi, on imao 26.00 a Cooks 4.30. Ovo kolo uradim obratno... Crabtree se sjebao i imao 0.70.. Cooks razbio, imao 27.10...

              Comment


              • #97
                Ima li zainteresovanih za nekog od mojih RB?

                Comment


                • #98
                  Na kraju je ispalo da je Alex Smith bas bombona! Sta zelis da trejdujes Marko i sta trazis nazad? Treba mi RB s obzirom da Crowell bas underperformuje.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Dao bih pika prve runde
                    McCoy za WR

                    Otvoren sam za svaki dogovor, ubacio bih u paket i nekog mog WR, osim Nelsona..

                    Comment


                    • Originally posted by Mark0 View Post
                      Dao bih pika prve runde
                      McCoy za WR

                      Otvoren sam za svaki dogovor, ubacio bih u paket i nekog mog WR, osim Nelsona..
                      Cobb/Sanders i Mixon za McCoya. Hilla i OBJa ne mogu da dam nazalost.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije to to, McCoy moze da bude samo bolji od ovoga tako da guramo dalje.
                        Pik prve runde, projektovani prvi RB tima, ustvari treci RB u timu

                        Comment


                        • Originally posted by Mark0 View Post
                          Nije to to, McCoy moze da bude samo bolji od ovoga tako da guramo dalje.
                          Pik prve runde, projektovani prvi RB tima, ustvari treci RB u timu
                          Ne bih ja trejdovao nista da sam na tvom mestu. Imas 3 top RBa, pa i 2 top WRa. Da izbunaris preko FA jos nekog ko bi mogao da iskoci u ostatku sezone i to je to. Cak su i kicker i DEF sasvim dobri. Bas fino popunjenu ekipu imas. Jedan od 2 poraza ti je bio na 2 poena, a drugi ti je protivnik imao 118 poena jbg. Ali ako ostanes zdrav, ekipa za PO reklo bi se.
                          sigpic

                          Comment


                          • Stvarno sam mislio da ćeš uzeti Cobba i Mixona, mislim da bi to bio fer trejd, čak mislim da bi ti Marko bio na dobitku, pošto je bilo očito da želiš da trejduješ McCoya. Ali što colke imaš bombona ekipu, najjači si što se tiče RB-ova, jak si i na WR, imaš dva QB-a od kojih ne znaš kojeg da startuješ Iskopao si Lionse preko waivera, sjećam se jer si imao prednost u odnosu na mene i ukrao ih, pa meni dopali Eaglesi, to ti je bio dobar find. Ja bih na tvom mjestu prije tražio nekog TD-a...

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Stvarno sam mislio da ćeš uzeti Cobba i Mixona, mislim da bi to bio fer trejd, čak mislim da bi ti Marko bio na dobitku, pošto je bilo očito da želiš da trejduješ McCoya. Ali što colke imaš bombona ekipu, najjači si što se tiče RB-ova, jak si i na WR, imaš dva QB-a od kojih ne znaš kojeg da startuješ Iskopao si Lionse preko waivera, sjećam se jer si imao prednost u odnosu na mene i ukrao ih, pa meni dopali Eaglesi, to ti je bio dobar find. Ja bih na tvom mjestu prije tražio nekog TD-a...
                              Mislis Marko ima bombona ekipu?

                              Poenterski gledano, Cobb je stabilnih ~8 peona, a Mixon moze samo da ide na vise. Na kraju ispade Coleman druga opcija, dok Crowell ni ne dobija lopte, s obzirom da Brownsi jako malo trce, a zasto, to sam njihov trener zna. Uzeo sam Smallwooda iz Eaglesa, on bi trebao da bude stabilan, s obzirom da Sprolesa nema do kraja sezone, a Blount iako je prva opcija, nece dobijati mnogo vise lopti od njega.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne mogu da se zalim..
                                Jedino sto sad vidim a nisam znao, da se gleda i koliko si poena dobio u duelu, tj koliko su protivnici imali u kolu.. A u ova 4 kola protivnici protiv mene prosecno 100p

                                Comment

                                Working...
                                X