Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je najveći problem što se niko nije bunio. Evo nisam u istoj ligi da neko ne pomisli da mi je krivo zbog nečega ali poenta trejda je da ni jedna strana ne bude oslabljena a u ovom slučaju jeste.

    Neću nastavljati dalje jer ne vredi..

    Comment


    • Pazi on igra protiv Ravensa, Titansa, pa Coltsa. Koji će mi to kurac u životu. Posle idu Steelersi, Brownsi. Jedino gde će se pokazati i to možda je WFT i Giantsi. Ja da ga držim zbog 2 utakmice neću. Niko se nije javio sa ponudama samo za Mixona a ja da se cenkam neću.

      Slali su mi ljudi ponude i za Fullera i njega ali jasno sam rekao da Fullera dajem samo za igrače GB ili Seahawska.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Evo ih sada gavrani, dosli da baksuziraju Mixona, alo dajte bar ovo kolo nek odigra[emoji3][emoji3], Aaron Jones mi ima bye, sa Titansima ne znam sta je, Henrya nisam imao proslo kolo, ne baksuzirajte, nemam 2 glavna RB, ne mogu 2 jarda trcanjem da uzmem ove nedelje, kako je krenulo. Jos ovi gavrani hahaha

        pu pu[emoji3]
        Kako radiš tako ti se vrati ende

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post
          Ne treba mi TE upravo sam digao Ebrona iz Pit. Hvala ljudi što ne pratite

          Najbolji tim na svetu nastupa u sljedećem sustavu

          ....

          Dajem Mixona i Fullera za bilo koje igrače Seattle/GB koji startaju
          Napisao sam ovo pre nudjenja samo Mixona. Ne znam je l treba da popušim celoj ligi da bih škartirao Mixona ili?

          Pa ja se ne osećam kao oštećena strana. Uvalio sam mu Mixona koji će izduvati. On će ga stavljati u startnu posle ove epizode sa Jaxom, Mixon će podbaciti. Baš sam ga oslabio.
          Last edited by Cassius Clay; 07-10-20, 11:24.

          Comment


          • Staviš na klupu i gotova stvar..

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Kako radiš tako ti se vrati ende
              Dace Bog,

              Posto smo i ja i on ispali maks korektni, on je mogao i da me mozda odere, jer sam bas zaglibio sa RB, ili bih bacio bar 1 nedelju niz vodu, a ija sto sam mu izasao u susret sa ponudom, a na kraju mu dao igraca kog bi uzeo iz FA.

              A ti bi mogao da budes malo manje pakostan, vec neko vreme, pre nisi takav bio, znas to i sam. Jedva cekas da se svadjas i zameras sve.

              Krivo ti sto nije bacio igraca u FA, nego odradio trejd. Samo drugima da crkne krava, i onda dodjes sa tim, kako radis tako ti se vrati. A ako cemo po toj simbolici, da ne spominjem CMC.... zao mi sove
              Last edited by colchonero; 07-10-20, 11:27.

              Comment


              • Pa neću, na klupi su mi TD RB, koji su RedZone opasnost i low risk high reward igrači NEP, koji imaju najbolje trčanje u ligi. Hoću izmedju trojice da nadjem novog startera.

                Jebote ne možeš ni strategiju da imaš. Čujemo se za 3 sedmice kad Mixon bude imao 0 TD u 3 utakmice i kad ga isprskaju Ravensi Coltsi i Titansi.

                Burkhead, Harris i White su mi na klupi. NEP će trčati dosta. Hoću u odsustvu Sony Michela da nadjem novog startera. Da vidim ko će najviše trčati protiv Broncosa. Tu je Harris jer je sada imao 100 i nešto jardi, a Whiteu je umro otac. Vagam izmedju njih i čekam da vidim ulogu Rexa.
                Last edited by Cassius Clay; 07-10-20, 11:29.

                Comment


                • Uopšte nisam pakostan a ti ne uvlači lične stvari sa drugih mesta zamolio bih te.

                  Ovde ste vi najmanje krivi za ovo, komesar nije smeo uopšte da dozvoli da se glasa a kamoli nešto dalje.

                  Još je i analitičar, predvidja budućnost

                  Comment


                  • Ma njihov komesar je budala. Njega tacno boli kurac za fantasy



                    ...pazi sad kad Mixon obori sve rekorde za RB-a

                    Comment


                    • Ma ne nego ću da igram ko botina, da se uhvatim predikcija stručnjaka i da izduvam kurac. Normalno da gledam i protivnike, i ko ima kakvu igru. Nije ovo botovska igra da nakrcaš one sa najjačim predikcijama za sezonu. Mixon se ionako troši dosta, jedini je tu. Ne bi me čudilo u ovoj sezoni i povredu da fasuje.

                      Nisam znao da se ovo igra botovski, nakrcaš najjače na papiru i čekaš Godoa.

                      Pa neka, ali svesno sam preuzeo rizik. Ja mogu da se kladim da neće postići nijedan TD sl 4 sedmice, isto kao što nije prve 3.
                      Last edited by Cassius Clay; 07-10-20, 11:33.

                      Comment


                      • Cekajuci Komesara...

                        Comment


                        • Ok moja greska. Povlacim to, jbg triggerovan sam bio, pukoh i ja, ali necu o tim stvarima, nije tome mesto slazem se. Nego se nerviram sto ne zelis da vidis ocito stvar, jer je tebi u glavi to nefer trejd i ne uzimas vise nijedan faktor u racunicu, a pisemo ti 20x.

                          Ali te pitam, je l bi ti bilo vise fer da ga je bacio u FA, pa da ga pokupi neko za pika 1323.runde, kad nije ni birao, jer nije hteo nista da ponudi, ili neko (bilo ko) ko mu je dao ponudu, i u krajnju ruku igraca koga je zeleo da uzme za tog istog Mixona. JE l treba sad ubiti Urosa sto misli da ce Johnson biti bolji? Navedi mi samo zbog cega je to vise fer, i ja cu Lamara i Hilla da drzim na klupi svaki mec bez problema.

                          Msm smesna prica. Thompson je na NBA leteo za Turnera indijanca, pa niko ne sikanira, jednostavno su obe strane mislile da ce profitirati, nije niko sebe namerno slabio.


                          Plus videce se, da i ja i Uros ako sve bude ok, ulazimo u PO.
                          Last edited by colchonero; 07-10-20, 11:37.

                          Comment


                          • Ja ne volim da izgubim na pikadu, pobacam one kurčeve strelice, pobio bih sve. Najjače da bih ojačao Madrida. Najjače.

                            Ja baš mislim da sam ga oslabio jer će ponesen Mixonovom partijom protiv Jaxa istog startovati i izduvati.

                            Alo ljudi, Titansi, Ravensi, Coltsi, Steelersi, Brownsi. Pa protiv prvih 4 oni lance moći da pomere neće. Kakav red zone. Da trče protiv Coltsa koii su prvi u ligi po odbranu u skoro svemu. Ili protiv Titansa i Steelersa koji su maksimalni. Brownsi imaju jaku DL. Stvarno ne znam, što moram da držim Mixona na klupi kad na klupi hoću neki x faktor.
                            Last edited by Cassius Clay; 07-10-20, 11:38.

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Ja ne volim da izgubim na pikadu, pobacam one kurčeve strelice, pobio bih sve. Najjače da bih ojačao Madrida. Najjače.

                              Ja baš mislim da sam ga oslabio jer će ponesen Mixonovom partijom protiv Jaxa istog startovati i izduvati.

                              Alo ljudi, Titansi, Ravensi, Coltsi, Steelersi, Brownsi. Pa protiv prvih 4 oni lance moći da pomere neće. Kakav red zone. Da trče protiv Coltsa koii su prvi u ligi po odbranu u skoro svemu. Ili protiv Titansa i Steelersa koji su maksimalni. Brownsi imaju jaku DL. Stvarno ne znam, što moram da držim Mixona na klupi kad na klupi hoću neki x faktor.
                              Ili njega ili Kelleya i nije mi neki izbor, tako da ajmo Joe

                              Comment


                              • Ja uopšte nisam naseo na Mixonovu partiju protiv Jaxa koji ima top 3 najgora rostera lige. Ako ne i najgori uz Jetse i WFT.

                                Nego su ljudi naseli i sad kao wow, kako si ga dao. Prvo trade sam zakazao pre ovog kola, drugo, posle ovog kola bi stigle sigurno bolje ponude pa bih drugačije uradio. Nisam ja kriv ljudima što ga niko nije hteo kao da je od govana. 2-3 dana sam ga nudio.

                                Prvo Fuller Mixon paket za igrače Gb/Seattle, posle samog Mixona

                                Comment

                                Working...
                                X