Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaš li što sam hteo da ga se ratosiljam? Igraju sa Titansima, Coltsima protiv kojih ne može niko da poentira, igraće sa monstrumima iz Pit-a sa bolesnom defanzivom, protiv Ravensa sa isto tako bolesnom defanzivom koja će biti sve bolja.

    Od slabijih utakmica imaju Dolphinse koji su ih jači i koji će tek biti jači, imaju Giantse i WFT. Ovo ostalo sve krcanje protivnici.

    Mixon prve 3 sedmice ništa. Usralo ga jednu protiv Jaxa i odmah se tu kuka. Trade je zakazan pre ovog kola i Mixon je bio po rejtinzima 40 i neki ili tako nešto. Baš nisam imao nameru da ga forsiram jer mislim da neće imati neku sezonu.

    Da ne ispadje da je on dao 3 TD a ja ga dao u bescenje jer imamo kombinatoriku. Ne, igra 2 puta sa odbranom Ravensa i Steelersa, igra sa Titansima, sa Coltsima. To je 6 utakmica gde neće videti TD.

    A ovaj stakleni David iz Houstona, sve kontam da se povredio bio na duže i onda sam hteo Duke-a da igra jer Texansi jure pobede sada svuda.

    Nikakva teorija zavere.

    Comment


    • Oko Mixona

      Do trehda je doalo na sledeci nacin, da objasnim, tako da se ne cudite svi.

      Uros je ovde danima nudio Mixona javno niko nije hteo. Ja sam video poruku javio se na pp. Rekao mu henry mi ne igra, voleo bih da imam jos nekog RB, mixon mi je ok, sta zelis za trejd biraj. On je rekao aj ti ponudi, meni mixon bas ne treba, izbacicu ga u FA uzecu Johnsona. Ja mu u tom trenutku ponudim igrace koji su u prvih nekoliko kola doneli slicno ili vise bodova od Mixona ne secam se tqcno, i koji bi igrali korektno po projekcijama. Onda mu i posaljem direktnu ponudu za Swifta dal koji je 3x bio dvocifren, ali on meni kaze necu njega/njih, uzmi Dukea u FA, za tog nekog pa cemo se trejdovati, da ne bi dzabe slao Mixona u FA pa da ga neko pokupi pre mene kad se vec niko danima nije javio. I tako da se to ne bi desilo da Mixon odleti u FA, pa da ga neko pokupi, ja odlucim da izbacim nekog svog za igraca koga je Uros hteo da uzme, i bukvalno smo napravili trejd preko FA, gde on dobija ono sto je hteo, i ono sto je trazio od mene. Ja sam se zbog Johnsona resio Swifta, mozda bolje da sam ovog Kelleya bacio ili nekog WR, ali jbg
      Last edited by colchonero; 07-10-20, 10:18.

      Comment


      • Bukvalno, imamo i prepiske. Slao mi je dečko jače ponude ja sam nekom mojom logikom hteo Duke-a jer sam mislio da je David Johnson fasovao dužu povredu. Znači nikakve teorije zavere.

        Nego videli da je Mixon dao 3 TD pa sad kukumaču. Pre toga brata Mixonaru niko nije hteo kao da je od govana. Trade je zakazan pre toga.

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post
          Ako nekome treba Mixon neka se javi. Startuje svaku u Bengalsima i prvi je rb. Meni nije neophodan.
          Javno, jasno i glasno.

          Comment


          • Ma džaba se vadite sad, ti si poklonio Madridu igrača i tu završava sve. Ti Madrid barem znaš u NBA kako trade treba da izgleda.

            Da nisam slučajno juče gledao drugu ligu ovo bi prošlo neopaženo.

            Comment


            • Dobro evo neću više igrati i rešeno.

              Comment


              • Nemoj da prestaneš da igraš, ne želim to samo nemoj da mi tražiš neke izgovore za ovaj trejd, završeno je i gotovo..

                Comment


                • Leksa ae ne lupaj svega ti kad moram tako da ti kazem. Sto si bre tako tezak brt? Je l si slep? Dao sam mu da bira sta ce za Mixona, ok da je Lamara Hilla i Henrya uzeo, ne bih ja pristao, sve ostalo je moglo vrv. Decko mi je rekao, ja cu Mixona da izbacim u FA uzecu Johnsona, necu te ostale, i dogovorili smo se kad sam ja vec hteo Mixona, da uzmem ja Johnsona iz FA i da obavimo trejd, a ne da Mixon leti u FA da ga neko treci pokupi, kad se niko danima nije javljao na ponudu. Ukljuci se malo, sta si tako zadrt jbt. Prestani da sikaniras decka, ko si bre ti, kao neces ti da on napusti, a svaku poruku mu to porucujes indirektno. Nije ok.

                  Sto se tice NBA to si u pravu, znam, zato sam mu rekao biraj koga ces za Mixona, ima puno igraca sa slicnim ucinkom kod mene. On je rekao necu, hocu Johnsona, ako hoces poruke da ti pokazem. Ja decka ne mogu po usima da bijem, jedini moj nacin da dobijem Mixona, pre nego sto ode u FA je bilo ili da dam nekog od gore spomenute trojice, ili da izbacim nekog svog, uzmem Johnsona i dam Urosu igraca kog hoce i kog bi uzeo umesto Mixona svakako. Ja ne mogu da se ubijem zasto Uros hoce njega, mogu samo da sprecim da odleti u FA jbg
                  Last edited by colchonero; 07-10-20, 10:57.

                  Comment


                  • A Uros sigurno ne bi izbacio Mixona u FA i uzeo Johnsona iz razloga sto hoce da pojaca konkurenciju, a pslabi sebe. Svi znamo da hoce da pobedi, kao i vrv svi ostali. To sto bi se vrv sjebao, (80%greska 20%uspesan rizik ako se sloze kocke) je drugi stvar i rizik. A ne da svi ovde osudjuju sto je takvog igraca bacio u FA. Kad se javi ponuda za trejd dobar ili se javljas ili kupis poklone iz FA ako dodje do toga da neko dobar odleti. Problem je samo kad neko namerno svesno na svoju stetu izbaci igraca jer mu je igrica dopizdela, a to kod Urosa nije slucaj.

                    Nisam ja imao Johnsona niti Uros favorizuje, da se neko drugi javio u onih par dana, isto bi mu Uros odgovorio.

                    Jevta je isto pisao za trejd, opet niko nista, ja sam se decku javio, on je pitao sta bih hteo/dao, videcu danas.
                    Last edited by colchonero; 07-10-20, 11:03.

                    Comment


                    • Nikako ga ja ne teram samo sam protiv ovog trejda, samo mi još čudnije da je cela liga ovo dozvolila. Zna lepo da ovo nije fer trejd i sad se praviš neka dobrica da nisi dozvolio da ode na pijacu lol..

                      Bolje da ga je dropao nego ovaj sraman trejd.

                      Pa svakako je pojačao konkurenciju a oslabio sebe.
                      Last edited by Lord Aleksoni; 07-10-20, 11:07.

                      Comment


                      • Ok aj mi odgovori ovo. Znaci bolje je dropovati, da ga pokupi svako ko nista nije nudio danima, kao da je sugav, nego ponuditi decku svoje igrace, i na kraju trejdovati po njegovim uslovima, za onog za koga bi ga zamenio u FA.

                        Ae molim te ne vuci me za jezik.... vidis li sta pises.

                        Sta je tacno bolje u dropu, nego sto sam ja ili neko drugi uzeo Johnsona, jer smo hteli Mixona, a on bi za njega dropovao. Msm pored toga sto je bitno samo da komsiji crkne krava, da bude FA, pa da ga uzme svako ko nije ni zeleo, kad vidi u FA, i izbaci neki trash iz zadnje runde drafta, jer nije zeleo nikog da se odrekne, nego hoce gratis da profitira.... Sta je osim toga tacno bolje?!?!


                        Ti si kukao i sto Lejkersi daju par igraca za AD, i to bi vetovao, da se hipoteticki desilo u fantaziju.
                        Last edited by colchonero; 07-10-20, 11:16.

                        Comment


                        • Neka ga, videću posle Titansa, Coltsa i 2x Ravensa i Steelesa koliko sam pojačao konkurenciju. Kad Mixon bude istrčao kao u prva 3 kola za 30yardi bez RZ opasnosti.

                          Iživeo se lik nad Jaxom koji ima top 3 najslabija rostera i odjednom fama. Neće se natrčati ni protiv Brownsa. Ni protiv Dolphinsa. Ostaju mu Giantsi i WFT.

                          Comment


                          • Svakako je bolje sto su obojica zadovoljni izalsi iz trejda nego da je Uros bacio Mixona na FA pa da ga je pokupio neko ciji je tim vec napucan. S obzirom da se niko nije bunio, ja ne vidim problem.

                            Evo i ja imam Mixona u timu i moze mu se desiti da ga sjutra nekome dam za dzabe Isto tako imam I Gallupa za kojeg sam, btw, spreman da razmotrim ponude

                            Comment


                            • Ma javno sam ponudio ovde brate da ga škartiram. Jer sam hteo baš backup rb. Mixon me vuče svaku sedmicu da ga ubacim a video sam raspored i mislim i dalje da će ga izduvati. Baš bih ja ojačao Madrida, ne verujem ni da ga on planira za startera kad mu se vrati Henry.

                              Ja imam Singletary, Conner, Robinsona iz Jaxa, Rexa, Harrisa i White-a iz NEP. Bukvalno sam jurio backup rb da bih jasno odvojio od startera da ne dolazim u dileme. Još sam mislio da je David Johsnon povredjen.

                              Mixon je ono odigrao jednu tekmu i sad odmah fama.

                              Comment


                              • Evo ih sada gavrani, dosli da baksuziraju Mixona, alo dajte bar ovo kolo nek odigra, Aaron Jones mi ima bye, sa Titansima ne znam sta je, Henrya nisam imao proslo kolo, ne baksuzirajte, nemam 2 glavna RB, ne mogu 2 jarda trcanjem da uzmem ove nedelje, kako je krenulo. Jos ovi gavrani hahaha

                                pu pu

                                Comment

                                Working...
                                X