Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta bre fali trade-u? Što nije ok trade? Slobodnom voljom sam mu ja lično tražio Duke Johnsona i nudio svima Mixona jer ga neću. Dogovorio se sa Madridom da mi pošalje Duke-a i ja njemu Mixona. Šta tu nije ok nisam skontao? Ne smemo da se dogovaramo kog igrača želim ili?

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Nije do mene, osam ljudi(medju kojiima i ja) je imalo pravo da se izjasni. Ja sam svoju duznost odradio.

      Ne mogu ja da vetujem.
      Kako misliš ne možeš ti da vetuješ? Svaki trejd prvo prolazi kroz odobrenje komesara, mislim čak prije nego što uopšte postane vidljiv ostatku lige. To što kažeš da ne možeš da vetuješ, misliš da nisi našao dugme za veto ili moralno ne želiš da donosiš takvu odluku? Jer ovaj trejd ne bi trebalo ni da je prošao kroz ono inicijalno odobrenje komesara, nema ostatak lige šta ovdje da raspravlja. Uozbiljite se

      Comment


      • Pa šta ovde nije ok ne razumem, eto prvi put igram, ne kontam šta nije u redu, stvarno

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Kako misliš ne možeš ti da vetuješ? Svaki trejd prvo prolazi kroz odobrenje komesara, mislim čak prije nego što uopšte postane vidljiv ostatku lige. To što kažeš da ne možeš da vetuješ, misliš da nisi našao dugme za veto ili moralno ne želiš da donosiš takvu odluku? Jer ovaj trejd ne bi trebalo ni da je prošao kroz ono inicijalno odobrenje komesara, nema ostatak lige šta ovdje da raspravlja. Uozbiljite se
          Ne izjasnjava se komesar, nego cela liga. Tako je podeseno.

          Comment


          • A hoće neko da mi objasni gde je problem ili? Mariću? Šta smo loše uradili?

            Comment


            • Dao si igraca koji je prosle godine imao 80 poena vise u odnosu na ovog kog si dobio, a slicna razlika ce biti i u ovoj sezoni. Dao si startera za second string RB.

              RB u prvim rundama umeju brzo da razocaraju sa svojim nekonstantim performansima.

              Comment


              • Pa dao sam svojom voljom, nikakav dogovor nije bio, imamo i prepiske. Odbio sam Kelly-ja i tražio da on digne Duke-a iz FA. Jer mislim da će se David povrediti a Mixon mi svakako nije starter i ne bi bio, trčaće kurac protiv Steelersa i Ravensa. To što je trčao, trčao je. To što sam ja dijabola ne znači da je neki dogovor

                Comment


                • Bukv sam samo hteo da se ratosiljam Mixona i svima sam ga nudio... Znam šta želim na RB, a to ne smem još da otkirvam.

                  Comment


                  • Dao si igraca na poklon. Vise imas srece sto se nije dovoljno ljudi protivilo trejdu sto bi se desilo u svakoj drugoj normalnoj ligi.

                    Onaj ko nije glasao ide na njegovu dusu ovaj trejd.

                    Elem, iskopirah ovo posto me mrzi da cropujem.

                    Trade Review Type League Votes (by team managers)

                    Comment


                    • Druže prvo ne znam pravila, drugo ja bih ga strpao u FA. Ko jebe Mixona. Pitao sam lepo hoće li ga ko. Kakav je to totalitarizam u ligama? Sledeći put ću da šibnem u FA zabole me patka. Može da bude prvi u fantasy, ja ako neću da ga vidim očima, neću.

                      Eto izvinjavam se članovima nisam znao da postoji to pravilo.

                      Baš nisam imao zadnju nameru neku tu prevarantsku ni ja ni Madrid. Više smo noobovi. Može on da okači naše prepiske.
                      Last edited by Cassius Clay; 06-10-20, 23:23.

                      Comment


                      • Ako ne znaš lepo pitaš a ne na svoju ruku i to obojica prvi put igrate ovaj fantazi. Ne možeš tako da se ponašaš i da deliš igrače koji ti se ne svidjaju. Ako već hoćeš da trejduješ nekog moraš tražiti nekog ko je na sličnom nivou a ne ovako.

                        Comment


                        • Verujem da Uki nije imao losih namera, desilo se, idemo dalje.

                          Uosalom i on je upravu, mogao je da ga baci na waiver listu i niko nista ne bi komentarisao.

                          Comment


                          • Aleksa, kako se ponašam? Što nije neko stopirao? Ja sve jesam ali varalica nisam.

                            Ma kakvu Sovo lošu nameru na kraj pameti mi nije bilo. Ja ako mrzim nešto, mrzim da varam. Birajte sankciju, hoćete svima da udelim celoj ligi jačeg za slabijeg igrača, boli me kurac za fantasy.
                            Last edited by Cassius Clay; 07-10-20, 09:47.

                            Comment


                            • Ma kakvo sankcionisanje zbog igre.

                              Uostalom niste vi krivi sto se liga nije izjanisala o trejdu.

                              Zabava na prvom mestu, nemoj da se nerviras, smrsaces
                              Last edited by belgrade_owl; 07-10-20, 09:53.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Aleksa, kako se ponašam? Što nije neko stopirao? Ja sve jesam ali varalica nisam.

                                Ma kakvu Sovo lošu nameru na kraj pameti mi nije bilo. Ja ako mrzim nešto, mrzim da varam. Birajte sankciju, hoćete svima da udelim celoj ligi jačeg za slabijeg igrača, boli me kurac za fantasy.
                                Tako što bi stavljao dobre igrače na pijacu ili davanjem dobrog za lošeg. Prošlo je sada i gotovo nema dalje za sl put znaš.

                                Za stopiranje i dalje ne verujem da je prošlo, ne znam na osnovu čega se procenilo da je ok trejd.

                                Comment

                                Working...
                                X