Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da logicno je da neko kad iskoristi waivera, ide na dno i tako u krug.

    Comment


    • Originally posted by Contador54 View Post
      Zasto nam se waiveri resetuju nakon svakog kola i to na osnovu tabele? Ovakvo podesavanje diskriminise one koji su na vrhu tabele onemogucujuci im da uzmu bilo kad top waivera :/
      Ja sam prvi na tabeli i imam prvi waiver. Tako da mislim da nema veze sa tabelom.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kod nas u ligi sigurno ima veze sa tabelom, znam po sebi, ja sam bio medju poslednjima na draftu, a nikad dobar waiver nisam imao plus evo ss jasno se vidi.

        Screenshot 2020-10-06 115205.jpg

        Nekom moze sezona da se unisti u kolu, i sada ako je to recim pred PO, nece izgubiti na tabeli, a nije nikad iskoristio waivera, dok neki drugi mogu vise puta, na taj nacin udju u PO nekako i onda imaju prednost opet da biraju pre i da imaju jaci tim.
        Kad neko iskoristi, treba da saceka krug, oni koji su imali dobru draft poziciju cekaju par kola vrv i to je to.


        Edi: ne vidi se na mrtvom screenu, ali waiver lista ide proporcionalno tabeli, samo kontra. 10 9 8 7...
        Last edited by colchonero; 06-10-20, 10:56.

        Comment


        • Gledao sam da to promenim, ali sem manuelno da promenim raspored trenutno ne vidim drugi nacin to da uradim. Deluje mi da to moze da se menja pre nego sto sezona pocne. Procackacu jos malo.

          Dodat je jedan Reserve Slot.

          Edit: Promenio sam da ne bude restetovanja od naredne nedelje. Ovako vec igramo par godina.
          Last edited by Ricma; 06-10-20, 11:05.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Gledao sam da to promenim, ali sem manuelno da promenim raspored trenutno ne vidim drugi nacin to da uradim. Deluje mi da to moze da se menja pre nego sto sezona pocne. Procackacu jos malo.

            Dodat je jedan Reserve Slot.
            Ma opusteno, nije ovo bilo tebi upuceno, bar sa moje strane, nego gledao kad je contador spomenuo, pa prokomentarisao, moze moze, ne moze ne moze, sta sad jbg. Mixon 36p proslo kolo, nek donese upola sledece, tesko da bih u FA nasao boljeg. Plus mi trebao, jer proslo kolo Henry out, ovo sada Jones bye ima, a meni RB 2 ove nedelje doneo, 1poen hahah.
            Last edited by colchonero; 06-10-20, 11:05.

            Comment


            • Licno mislim da je pravicnije da ne bude resetovanja i mozda sam ovu promenu doneo pogresno pre nekog glasanja. Mozda je i bolje da se svi izjasne povodom toga. Ako bude ljudi koji su vise da bude resetovanja svake nedelje, vracamo na prethodno.

              Moja brzopleta greska.

              Comment


              • A gde je Uros jutros, docekam da ga sprdam, njega nema sdkjalfdhsafajdskjfladskjlads

                Comment


                • Nisam ni skontao da je izgubio, mislio da ide ka svom projektovanom skoru 5:0.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Nisam ni skontao da je izgubio, mislio da ide ka svom projektovanom skoru 5:0.
                    Ma da pricao kao "nek se spremi Sennheiser, a posle Bizoni koji je na 0-3"... Lik mu dao 140pts, 18+ partija, umro sam hahahaha, napisah mu izgleda da se bas spremio, kad ono sad ulazim i vidim i Bizoni upisao pobedu .
                    Last edited by colchonero; 06-10-20, 11:31.

                    Comment


                    • hahahhahahahahahahahahahhhahaha A od koga sam izgubio? Tipa je prosralo bas, a meni masu poena ostalo na klupi. OBJ ce mu odigrati onakvu utakmicu opet nikada, a tesko i da ce Tom Brady opet baciti 5 TD. Gordon 2 TD, Andrews 2 TD, Chiefsi 20 p odbrana, level useravanja 1 000 000.
                      Last edited by Cassius Clay; 06-10-20, 11:51.

                      Comment


                      • Kad Odell i Tom cuju da igraju protiv Urosa










                        Svestan sam da ce mi se ovo obiti o glavu, bas jako, ali jbg, igrica je

                        Comment


                        • Eto i to Odellovo hvatanje je bilo protiv mrtvaka Cowboysa. Nema, najveći mrtvaci u povijesti sporta. A Tom Brady je odigrao baš kao GOAT i jedan od najvećih sportaša u povijesti.

                          Nema veze, digli su mi tlak na momenat ali sam se ubrzo smirio

                          Comment


                          • Mariću, pratiš li ti ovo.. Kakva je ovo smejurija od trejda

                            EjercitoRojiblanco traded Duke Johnson RB - HOU to West Coast Choppers for Joe Mixon RB - CIN

                            Comment


                            • Nije do mene, osam ljudi(medju kojiima i ja) je imalo pravo da se izjasni. Ja sam svoju duznost odradio.

                              Ne mogu ja da vetujem.

                              Comment


                              • Pa kako je većina ovo dozvolila, gospodo da li se sprdate da vam je ovo fer trejd?

                                Comment

                                Working...
                                X