Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Madrid mi je skinuo Henrija i taman mi je stvorio disbalans u rosteru. Nisam uopste ni gledao ko se tako kotira, tek sada bih znao sta bih draftovao od druge do cetvrte runde.

    Ako ne podbaci WR korpus, sredicu to preko trejda.

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Imaće dobru zaštitu. Ja očekujem da Metcalf i Fuller budu prve mete kao što se i očekuje. Mixon je produžio ugovor i očekujem da trči zbog Joe-a baš dosta. Singletary je nenormalan igrač u rangu Kamere kada se zaleti iz backfielda i dobije pas, Ingram je razbijač.

      Šta znam. Odbrana Buffala ima tekme sa Jetsima dve, sa NEP dve, sa Dolphinsima dve. Brees je tu, Cooka gadja često.

      Meni je Madrida da pobedim i srećan sam
      Ccccc....
      Ja sam ove godine ovde dobio wild card turisticki, dodji ti na NBA krajem godine pa da vidis ko je tata. Ili sacekaj sledecu sezonu da te ostavim u prasini.

      Comment


      • Odbrana Bearsa nije draftovana, a ni Coltsa

        Comment


        • E ljudi, ko je Blaske Patriots (Srdjan)? Mislim da sam ga pobedio, pise meni 60 min remaining vs 0 njegovih, ja sam 89.28 on 88.14 i meni jos igra Conner. Da li je to prva pobeda za West Coast Chopperse u historiji kluba? Da otvaram Whey sa lesnikom da nazdravim.

          Comment


          • Kad mogu trade-ovi ili da se kupe igraci, oslobadjaju i sta to vuce sa sobom?

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              E ljudi, ko je Blaske Patriots (Srdjan)? Mislim da sam ga pobedio, pise meni 60 min remaining vs 0 njegovih, ja sam 89.28 on 88.14 i meni jos igra Conner. Da li je to prva pobeda za West Coast Chopperse u historiji kluba? Da otvaram Whey sa lesnikom da nazdravim.
              Jeste, pobedio si [emoji16]

              Što se tiče uzimanja igrača sa pijace što bi se reklo, postoji caka da ako se za jednog igrača ti i još neko aplicirali uzeće ga onaj ko ima veće pravo te nedelje da uzima igrača. Trejdove možeš kada hoćeš samo se dogovoriš sa nekim šta i kako i to je to. E sada i tu postoji caka da ako komesar misli da je neka strana oštećena udariće veto.

              Sent from my moto e5 using Tapatalk

              Comment


              • Penis

                Ostadoh ja u drugom fantaziju i Uros u ovom bez Konera.

                Adams i Endruz me izvukli ovu nedelju, moraju neki igraci to mnogo bolje. RB tanki, ali sta ces.

                Comment


                • Koliko li će ludak biti povredjen, videh da se povredio

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    E ljudi, ko je Blaske Patriots (Srdjan)? Mislim da sam ga pobedio, pise meni 60 min remaining vs 0 njegovih, ja sam 89.28 on 88.14 i meni jos igra Conner. Da li je to prva pobeda za West Coast Chopperse u historiji kluba? Da otvaram Whey sa lesnikom da nazdravim.
                    Strasno uzimaju se pobede sq 90 bodova, a sa 115 ne, kad ja drzim gronka mentol doneo 1poen, a na klupi neko imao 17 mrzi me da gledqm.sad ko, uglavnom bilo koga drugog da sam stavio, uzeo bih.

                    Comment


                    • To ti je WR, mogao si njega umesto Woodsa sto ja recimo isto ne bi uradio.

                      Voler uzeo 3.5 boda vise od Gronka na poziciji TE.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Strasno uzimaju se pobede sq 90 bodova, a sa 115 ne, kad ja drzim gronka mentol doneo 1poen, a na klupi neko imao 17 mrzi me da gledqm.sad ko, uglavnom bilo koga drugog da sam stavio, uzeo bih.
                        Sastavni deo fantazija, svima se to dešava
                        24p mi je u ovom kolu ostalo na klupi a imao sam 123..
                        Last edited by Mark0; 15-09-20, 16:21.

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          E ljudi, ko je Blaske Patriots (Srdjan)? Mislim da sam ga pobedio, pise meni 60 min remaining vs 0 njegovih, ja sam 89.28 on 88.14 i meni jos igra Conner. Da li je to prva pobeda za West Coast Chopperse u historiji kluba? Da otvaram Whey sa lesnikom da nazdravim.
                          Cestitam druze, tako je kad ti se povrijedi prvi pik na draftu od kojeg ocekujes da te drzi svake nedelje u igri. Sad sam ga ugasio!

                          Comment


                          • Originally posted by Blaške View Post
                            Cestitam druze, tako je kad ti se povrijedi prvi pik na draftu od kojeg ocekujes da te drzi svake nedelje u igri. Sad sam ga ugasio!
                            Hahha ja sam tolika kanta da bi samo tebe pobedio, malo sam poena imao. Ali sam napravio neka mala prilagodjavanja u medjuvremenu.




                            Sent from my iPhone using... using my brain cells

                            Comment


                            • E da i ja proslavim svoju prvu pobedu u fantazi karijeri. Kad prosle nedelje sa 110 nije moglo, ove nedelje sa 134 moze. Mada moglo je obrnuto da bude

                              A ne kao neki poznati forumasi, koji idu na 2-0 jedva 160 ukupno nagurali u 2 kola...

                              Gronk opet 0 vreme je mozda da leti.

                              Comment


                              • McCaffrey mora na skener .... ono kad ja dobijem prvi pick na draftu...

                                Comment

                                Working...
                                X