Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biće gusto Slave, proradiše ti Jackson i Ekeler..

    Ali evo brata Chubba, 88 yrd td run
    Last edited by Lord Aleksoni; 29-09-19, 20:36.

    Comment


    • Jebeni Chubb nasao dan kad ce da poludi. Julio Jones me je iznevjerio danas Vidim da mu onaj bezmudi nesto danas nije bacao cesto. Nista, sad se nadam da ce odbrana Seahawksa da odradi dobar posao danas i da ce Cooper da zabode 2 TDa... od Connera ne ocekujem ama bas nista... neka me demantuje

      Comment


      • Neće ni jedan wr da proradi koga dovedem

        Comment


        • Imas nekog Rb za razmenu?
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Peterson?

            Ne gadjam lepo sa WR ali lepo pogodih sa TE Dizlijem

            Comment


            • Ubili me tvoji bekovi danas, svaka cast! S obzirom da imas prednost od 31.72, vec sam se pomirio sa porazom.

              Comment


              • Izgubio sam jednom sa takvom prednosti u prvom kolu od Rićme, valjda neće Bogovi da budu ponovo na suprotnoj stani Znači trebala je odbrana Broncosa samo JEDAN poen da mi donese oni završili na NULI

                Nedostajao je barem jedan TD od Jonesa i ovaj Gostkowski da pogodi neki dalekometni hitac ali dobro, RB odlični Wilson solidan..

                Comment


                • Kad ti tim ima skoro 130 poena i treba da pobijedis

                  Ocekivao sam da ce Engram imati sjajnu utakmicu protiv raspalog secondarya Redskinsa i da ce Julio Jones imati makar TD.. ali eto, nije se desilo ni jedno ni drugo

                  Ko zna, mozda Cooper poludi... nisam imao u planu da gledam ovu utakmicu nocas, ali sad vala ocu

                  Edit: Cooper eksplodirao... ka' u prkno. Stavio ga Lattimore u dzep.
                  Last edited by powerslave; 30-09-19, 03:29.

                  Comment


                  • Divota kada prva dva moja pika imaju zajedno manje od 10 poena, zato ce sledece nedelje obojica da eksplodiraju a neko drugi ce da podbaci.

                    Comment


                    • Mogu li JuJu i Samuels da donesu 15 bodova veceras?

                      Godwin odlucio da eksplodira protiv Ramsa
                      Last edited by belgrade_owl; 30-09-19, 10:38.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                        Peterson?

                        Ne gadjam lepo sa WR ali lepo pogodih sa TE Dizlijem
                        Sta trazis za Mekrifa ili Chaba???
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Nzm brt, slabo šta bi mi pasalo da dodje u zamenu sa ove dve zveri.. Možda bih hteo Tilena ali ti to ne bi dao sigurno..

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Nzm brt, slabo šta bi mi pasalo da dodje u zamenu sa ove dve zveri.. Možda bih hteo Tilena ali ti to ne bi dao sigurno..
                            Moze Tilen za Menkrifa???
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Ipak neću ovaj trejd, izvini ali nesiguran je Kazins i može se desiti kao ove nedelje da nikakav učinak ne napravi Tilen. Krpaću se nekako dok se AJ Green ne vrati, previše je vredan CMA sada kada je Newton povredjen a ne daju mi se ni ostala dva RB Gurley i Chubb..

                              Comment


                              • nevjerovatno da u jednoj ligi dvije zaredom gubim iako prebacih oba puta 137
                                spreman sam za trejd, samo da nisu dolphinsi i brownsi

                                Comment

                                Working...
                                X