Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A da, moja greška..

    Comment


    • @Marko zgazio si me ovo kolo i ako nisam bio loš. 5-6 igrača dvocifreni a od toga 4 20+ poena . Haos

      Comment


      • Mislim da mi je ovo prvo 11-0 kolo, jbg losa sreca za tebe..

        Screenshot_20181128-163052.jpg
        Slicnu situaciju sam imao prosle sezone.
        Last edited by Mark0; 28-11-18, 15:35.

        Comment


        • Mislim da nije mogao bolji tajming da se izgube 2 startna RB i TE no u prvoj rundi plej-ofa.

          Comment


          • 4 ide u prvu ligu, iako recimo Twister i Pepesnyg dodju do finala?

            @Twister
            Mislim da ti je Gordon bar spreman. Mene na primer nervira koga ja otkacim taj dobije prostor i krene sa ubica skorom, svez primer Godwina, a Chubb je isto bio prvo kod mene.
            Last edited by Mark0; 05-12-18, 14:14.

            Comment


            • Ček, zar YNWA i Minimalizam nisu direktno otišli u prvu ligu? Mislio sam da prva dva idu direktno, a ostali PO.

              Svakako sam zadovoljan sa ovih 8-5. Napredak u odnosu na ruki sezonu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pa da, prva dva idu u prvu ligu a nije moglo da se namesti da prva dva posle regularnog dela ne igraju plejof jbg..

                Ako oni stignu do finala onda dva poražena iz polufinala idu takodje u prvu, to je mslim logično..

                Ja se dokopah nekako plejofa uz sve muke sa igračima ali odmah idem na novog člana prve lige, fuck this

                Comment


                • Pa jeste logicno, ali mi iz prve lige nije poznato kako ide ispadanje..

                  Comment


                  • Valjda poslednja dva u konacnom poretku ispadaju, tako je bilo prosle sezone.

                    Comment


                    • Odavde napreduje 4, pa se liga ili siri na 12, ili ispada isto 4.

                      Comment


                      • Širi se na 12 koliko se ja sjecam

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Pa da, prva dva idu u prvu ligu a nije moglo da se namesti da prva dva posle regularnog dela ne igraju plejof jbg..

                          Ako oni stignu do finala onda dva poražena iz polufinala idu takodje u prvu, to je mslim logično..

                          Ja se dokopah nekako plejofa uz sve muke sa igračima ali odmah idem na novog člana prve lige, fuck this
                          Ovo nije uopšte fer.

                          Zašto bi 8. tim u ligi bio "kažnjen" da kažem da mora da igra protiv najboljeg tima u ligi? Znači, ako YNWA u četvrtfinalu pobedi taj 8. tim, YNWA ide dalje a ovaj ispada? To nije fer.

                          8. tim treba da igra protiv prvog tima koji ulazi u PO, tj. koji je na trećem mestu u generalnom plasmanu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Ovo nije uopšte fer.

                            Zašto bi 8. tim u ligi bio "kažnjen" da kažem da mora da igra protiv najboljeg tima u ligi? Znači, ako YNWA u četvrtfinalu pobedi taj 8. tim, YNWA ide dalje a ovaj ispada? To nije fer.

                            8. tim treba da igra protiv prvog tima koji ulazi u PO, tj. koji je na trećem mestu u generalnom plasmanu.
                            Kao da sam ja nepobjediv

                            Comment


                            • Originally posted by Pepesnyg View Post
                              Kao da sam ja nepobjediv
                              Rezultati ne lažu.

                              I vas dvojica treba da budete nagrađeni. Šta se dešava ako ispadneš nekim slučajem sad u četvrtfinalu?

                              Ja sam za to da prva dva idu direktno, a da ostalih 8 igraju PO za ta dva preostala mesta. Od trećeg do 10og mesta nije neka velika razlika, 2-3 pobede. Jedino 11. i 12. mesto su baš ispod, i oni se jedino ne bi borili za PO.

                              Znači, 3. vs 10. , 4. vs 9., 5. vs 8. i 6. vs 7. Da ovo kolo bude četvrtfinale, a sledeće PO.

                              Ako ništa, neće nama ovde biti teško da napravimo parove i da ispratimo rezultate.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne verujem da postoji takva opcija, Maric zna posto je on pravio ligu.. Bilo bi super da moze tako da se odradi..

                                Comment

                                Working...
                                X