Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahah

    Ukopao me Hyde kada je presao u Jagse, ovamo u Brownsima sam imao sigurne poene a sada je bekap Yeldonu

    Comment


    • I naravno odigra ovaj Mostert kada je na klupi..

      Comment


      • Ima li zainteresovanih za Barkley + Julio Jones kombinaciju? Trazim isto rb+wr.

        Comment


        • Originally posted by Mark0 View Post
          Ima li zainteresovanih za Barkley + Julio Jones kombinaciju? Trazim isto rb+wr.
          Holy fuck kakvo trgovanje kod vas daj neko link lige zanima me kakvo je stanje

          Comment


          • I jedna samo ponuda koju iskreno nisam razmatrao ni dve sekunde. Imas link unazad jednu ili dve strane. Jako izjednacena liga, jedino Pepesnyg ima 7:2 i drzi prvo mesto od starta.

            Comment


            • Mogu komotno da cestitam pobedu. Od 3 TD ekipe, sva tri Mc

              Comment


              • Originally posted by Mark0 View Post
                Mogu komotno da cestitam pobedu. Od 3 TD ekipe, sva tri Mc
                Ima jos da se igra

                Comment


                • Haha istina, ali ja jutros ulazim na sajt, vidim JuJu imao td, radujem se.. Kad vidim ti preko 30,hladan tus

                  Comment


                  • I ja sam se bas iznenadio kada sam vidio 30p

                    Comment


                    • Presudice cetvrtak i tih ~15p. Muku mucim sa qb. Samo cekam da se opet u sred utakmice zamene

                      Comment


                      • Kako me jebu ovi moji WR, nece TD na njihov konto i gotovo.. A lepo mi poludeo David Johnson sa skoro 30 poena i mogo sam lagano zatvoriti ovaj meč ove nedelje ali ništa od toga..

                        A naravno na fosni Ebron 25 poena a Kelce samo 5 hahahah

                        Comment


                        • Originally posted by Mark0 View Post
                          Presudice cetvrtak i tih ~15p. Muku mucim sa qb. Samo cekam da se opet u sred utakmice zamene
                          Velika mogucnost da cu da izgubim

                          Comment


                          • Hahahaha, pa zar ne vidis da ce Jones doci do 200+ jardi danas
                            U 1/4 nadmasio ucinak svih utakmica do sad.
                            Last edited by Mark0; 11-11-18, 22:03.

                            Comment


                            • Originally posted by Mark0 View Post
                              Hahahaha, pa zar ne vidis da ce Jones doci do 200+ jardi danas
                              U 1/4 nadmasio ucinak svih utakmica do sad.
                              Kakav duel, i sa mojih 143p jos nisam siguran

                              Comment


                              • 25% sansi imam za preokret, jer je Barkli samo u dve utakmice do sad presao 22p.
                                Neocekivano efikasna partija Ertza ali ne nadam se previse.. Bicu zadovoljan ako budem na 130, onda mogu da kazem da sam samo od tebe mogao da izgubim

                                Comment

                                Working...
                                X