Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam mislio da su Texansi bili proslo kolo savrseni sa 18p, ali ovo je vec bezobrazno od strane Z0le

    Comment


    • Haha, nisam ni znao da je moguće da odbrana uzme 32 poena u jednom kolu.

      Zanimljivo je što mi je Čikagova odbrana bila svaki vikend. I ponajbolji su u ligi, ali sam nešto mislio da malo promenim kad im je već protivnik NE, a imam odbranu Denvera na klupi.

      Uzeli su u ovom kolu više poena nego u ovih prvih 6 zajedno.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Haha, nisam ni znao da je moguće da odbrana uzme 32 poena u jednom kolu.

        Zanimljivo je što mi je Čikagova odbrana bila svaki vikend. I ponajbolji su u ligi, ali sam nešto mislio da malo promenim kad im je već protivnik NE, a imam odbranu Denvera na klupi.

        Uzeli su u ovom kolu više poena nego u ovih prvih 6 zajedno.


        Hyde otisao u Jaguarse, odose moji poeni

        Comment


        • Dajte link za ligu, da vidim kako stojite.
          sigpic

          Comment


          • http://fantasy.nfl.com/league/5568537

            Comment


            • Bogami, tvrdo i neizvesno.
              sigpic

              Comment


              • Oljusti me Zola ovu nedelju bas ono dobro.. Jbg WR kao i da nemam iz nedelju u nedelju sve losiji i losiji, RB takodje, Johnson mi nekako i donosi neke poene a Hyde otisao iz Brownsa i ove nedelje nista tako da mi debakl bio sudjen..

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Oljusti me Zola ovu nedelju bas ono dobro.. Jbg WR kao i da nemam iz nedelju u nedelju sve losiji i losiji, RB takodje, Johnson mi nekako i donosi neke poene a Hyde otisao iz Brownsa i ove nedelje nista tako da mi debakl bio sudjen..
                  Prošla sedmica me naučila da ništa nije gotovo dok se poslednja tekma ne završi.

                  Ovo jeste velika razlika, ali ko zna, možda Rajan odlepi totalno. Već je imao 40 poena ove sezone, možda ode na 50.

                  Imam problem sa TE. Obojica(Burton i Njoku) su baš podigli formu, i iz sedmice u sedmicu ne znam koga da izaberem. Ove izaberem Njokua, i oduševim se što je uzeo 11 poena, kad Burton na klupi 18.6... Prošle izaberem Burtona, on uzme 8.3, a Njoku na klupi 11.5.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Posle starta od 3:0, nacekah se do nove pobede. Colke ima najmanje srece ove godine a opet malo je i sad falilo, spasio me Barkley.
                    E sad meni nikako nije jasno kako ide rangiranje ovo..

                    Comment


                    • Ima neko da pozajmi RBa, Hyde tesko da ce dobiti priliku u Jaguarsima.. Spreman sam da dam njega ili Agholora za nekog RBa

                      Comment


                      • Nema Leksa, stislo sa svih strana. Meni su povređena 3 RB-a. Najžalije mi za Cooka. Dečko ne može da odigra jednu tekmu, a znam da je zver.

                        Ja imam za trejd kikera M. Brajanta ako nekome treba. Valjao bi mi WR, ako ima neko viška na klupi da mu sedi, a da je OK i ne treba mu.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • YNWA, čestitke na pobedi.

                          Dobar duel, ali tvoji igrači raspoloženiji večeras. Još ostao posle Kamara da me dokusuri.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Dobar duel, cestitke i tebi

                            Comment


                            • Stevan (Conquistadores) , što tražiš (ako si zainteresovan) za nekog od RB-va koje imaš u ekipi?

                              Comment


                              • Aleksa i ja vodimo pravi mali rat ko ce da ima goreg rb ove nedelje

                                Comment

                                Working...
                                X