Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ograničena igra. Postoji strategija bazirana na ljudskoj psihi koja, onom koji je upoznat, daje mnogo veću šansu za pobedu.
    Ja igram još tri lige pored ove koja bi mi bila četvrta. Mogu ja igrat i četvrtu, nije problem, volim ja fantasy, što više liga to veća šansa da se neka osvoji, ali ako već ima dovoljno kandidata da popune sva mesta onda ne bih na silu da ulazim. Neka gosn. Tvister nastupi, savršeno je OK što se mene tiče. Videćemo sledeće godine kakva će biti situacija

    Comment


    • Ako iskoci 14-ti do ponoci upadate obojica, a u tom slucaju bi mogla I i II liga da imaju isti broj ucesnika. Ne moze I liga da broji 10, a II 14 ucesnika.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Ako iskoci 14-ti do ponoci upadate obojica, a u tom slucaju bi mogla I i II liga da imaju isti broj ucesnika. Ne moze I liga da broji 10, a II 14 ucesnika.
        Od sledeće godine misliš? Pošto ne znam kako bi odredili onda koja dvojica još idu naknadno u prvu, po kojem kriterijumu...

        Comment


        • Pa ja i Twister...jednostavno i ispravno rešenje

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Od sledeće godine misliš? Pošto ne znam kako bi odredili onda koja dvojica još idu naknadno u prvu, po kojem kriterijumu...
            Po tabeli od prosle
            Ako se ne varam Colke i ja

            Ako ostane na 12, a imamo coveka sa foruma(Twister), sto bi zvali bilo koga sa strane?
            Last edited by Mark0; 29-08-18, 13:34.

            Comment


            • Twister je 12ti, posto Raginis igra vise liga. Ako se ne javi Sinovacev drug, Raginis upada.

              Ako nas bude 14, mislio sam najboljeplasirani iz II lige(Colke) i ja kao pretposlednji iz I lige jer sam u bitki fenjerasa dobio Aleksu. haha

              Comment


              • Samo da ne bude neđelja tad imam isto jedan draft. Go easy on me

                Comment


                • Hoće da igra drugar mcnfl kao i prošle godine, meni se obratite direktno za njegov mail na koji da mu pošaljete pozvinicu za ligu, pošto nije aktivan na forumu.

                  Comment


                  • Originally posted by Sinovac View Post
                    Hoće da igra drugar mcnfl kao i prošle godine, meni se obratite direktno za njegov mail na koji da mu pošaljete pozvinicu za ligu, pošto nije aktivan na forumu.
                    On je vec upao, jer se liga nije brisala.

                    Comment


                    • On je vec u ligi, ne moram njega da ubacujem. Samo ove nove koji se prikljucili od ove sezone.

                      Trebace mi mejl tvog drugog druga ako hoce da igra.

                      Comment


                      • Ok, super. Da li ima mesta za drugog druga? Do kad da javim da li on hoće definitivno da igra?

                        Comment


                        • Sto pre.

                          Comment


                          • +100

                            Comment


                            • Dje se igra onda, NFL, Yahoo?

                              Comment


                              • Možete li mi reci kako se upada u ligu? Dal to radi komesar il ja sam trazim po kodu lige?

                                Comment

                                Working...
                                X