Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto ionako nemam sansi, ja cu ova dva kola da se kockam sa postavom. Mislim da sam ubedljivo najgori po izboru startera, gubio sam duele zbog toga, a sve jer sam igrao na sigurno. Da vidimo sta ce ovakav pristup da donese

    Edit:Iako Colke izgubi, necu moci vise od 5. mesta.
    Last edited by Mark0; 05-12-17, 13:54.

    Comment


    • Kako sam samo podbacio u prošlom kolu. Bednih 64 boda...

      Skoro ceo tim me prodao kad su mi najviše trebali. A baš sam mislio da će Hulio sad da dodatno poludi, ali ne vredi kad ga Rhodes uštrojio. A i ja sam amaterski odigrao. Izbacio sam Stillsa da bi ubacio Tajrela Williamsa. Stills uzeo 14 poena, a Tajrel 0.8.

      Ali ajde, ja sam zadovoljan za svoju prvu sezonu. Ako dobijem nekako u ovom poslednjem kolu, biću na pozitivnoj 0 sa pobedama i porazima. Nisam to očekivao na početku sezone.

      p.s. Kako se gleda plasman na kraju, ako budemo svi imali npr 7-7? Međusobni duel ili poeni?
      Last edited by z0La; 05-12-17, 14:07.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Nazalost, medjusobni dueli

        Comment


        • Vezao cetiri poraza...

          I dalje sam u igri za PO. Dako izvucem pobjedu ovo kolo, pa onda u zadnjem okrsaj sa Radnickim

          Comment


          • Iduce sezone i ovde PO sa 6 ekipa kao u 1. ligi.

            Comment


            • Meni je puno 6 timova u PO na 10 igrača, ako ćemo da se igramo ajde da se igramo cijele sezone i da se kidamo za tih par mjesta, ne da više od pola lige uđe u PO i da praktično zadnja tri kola i match-upovi u njima odlučuju sve. Računaj da će bar dva igrača uvijek otpasti zbog neaktivnosti (kao i kod nas ove sezone) što znači da od preostalih 8 samo dva ispadaju, što onda gubi svaki smisao po meni.

              Inače ne znam ko je Ljubomir ovdje, ali nekako mi se provukao ispod radara, ubjedljivo najbolju postavu trenutno ima od svih, baš reži sa tog četvrtog mjesta. Samo ga Ryan malo jebe čini mi se, ostalo je top

              Comment


              • Ne slazem se. Prve dve ekipe koje dominiraju cele sezone imaju sigurno polufinale, ostatak se bori. Isto bih pricao i da je prica drugacija, tj da sam sa one strane PO
                Kada sam video da je ovakav sistem, mislio sam da je tako i u drugoj ligi pa ajde sto da kvarim kao rutinu. Ovako raspored mnogo toga odredjuje, pogledaj moje duele i odnos pobeda/poraza po kolima i sve ce ti biti jasno.
                Uostalom ode ti za sledecu sezonu u "primeru"

                Comment


                • Originally posted by Mark0 View Post
                  Ne slazem se. Prve dve ekipe koje dominiraju cele sezone imaju sigurno polufinale, ostatak se bori. Isto bih pricao i da je prica drugacija, tj da sam sa one strane PO
                  Kada sam video da je ovakav sistem, mislio sam da je tako i u drugoj ligi pa ajde sto da kvarim kao rutinu. Ovako raspored mnogo toga odredjuje, pogledaj moje duele i odnos pobeda/poraza po kolima i sve ce ti biti jasno.
                  Uostalom ode ti za sledecu sezonu u "primeru" [emoji3]
                  Haha samo ti jinxuj Ovdje kod nas je skroz otvoren playoff sad, još se ne zna ko sve ide dalje ali se već zna da svako svakog može dobiti

                  A što se tiče formata o tome ćemo više na ljeto, sad fokus na sezonu

                  Comment


                  • PO je blizu
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja ne mogu da vjerujem da gubim QB-a u poslednjem kolu.

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Ja ne mogu da vjerujem da gubim QB-a u poslednjem kolu.
                        Imas Cousinsa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma rekao sam sebi da ta tranja nikad vise nece zaigrati u mom timu. Taman cu njega izbciti i pokupiti nekog da zakrpi tu poziciju.

                          Izgubio cetiri zaredom... a vidi ih danas. 130 poena a imam jos dvoje sjutra vece. Ajde, pa da nastave ovako i u PO-u.

                          Comment


                          • To se prijatelju zove tempiranje forme za PO
                            Ako Cooks odradi kao sto se ocekuje, ovo ce biti rekord cini mi se..

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              PO je blizu
                              Osim ako K. Stills ne poludi večeras, to bi bilo to.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Osim ako K. Stills ne poludi večeras, to bi bilo to.
                                Ako nabaci 24 poena protiv odbrane Patsa, nek me banuju ljudi na mesec dana
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X