Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Finci

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #77
      Na čemu sutra na plaži na mobilnom da gledam našu utakmicu? Ko je sve prenosi?

      Imam Mobdro, ExYuTV i Orion TV instalirane. Vidim sa WSS više ne funkcioniše?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • #78
        Collet toliko ne zna da je ruzno za gledat

        Comment


        • #79
          Toma i Lovernj stvarno ukopali Francuze. A Fincima svaka cast. Salin, Lauri i Wilson muda do poda.

          Comment


          • #80
            Originally posted by Laki21 View Post
            Na čemu sutra na plaži na mobilnom da gledam našu utakmicu? Ko je sve prenosi?

            Imam Mobdro, ExYuTV i Orion TV instalirane. Vidim sa WSS više ne funkcioniše?
            Probaj ovaj sajt http://www.sport365.live/en/home

            Na početku imaš malo reklama ali kasnije extra slika. Mobdro nema ove kanale koji prenose tako da probaj sa ovog što sam ti stavio link ili nađi sam nešto.

            Comment


            • #81
              Originally posted by torpedo View Post
              Koliko ima reprezentacija da u timu nemaju crnog igrača.
              Zavisi da li mislis samo na naturalizovane ili racunas i one koji su rodjeni u toj zemlji? Evo spiska naturalizovanih:

              Francuska: -
              Grcka: -
              Slovenija: Randolph
              Finska: Wilson
              Poljska: Slaughter
              Island: -

              Nemacka: -
              Litvanija: -
              Italija: Burns
              Gruzija: Dixon
              Ukrajina: -
              Izrael: Howell

              Spanija: -
              Hrvatska: -
              Crna Gora: Rice
              Ceska: -
              Madjarska: Allen
              Rumunija: -

              Srbija: -
              Letonija: -
              Turska: -
              Rusija: -
              Belgija: ?
              VB: ?

              Ako se racuna vise godina, naturalizovanog igraca od gore navedenih nisu imali samo Srbija, Letonija, Litvanija, Grcka, Island i Rumunija.

              Prvenstvo jako zanimljivo, drago mi je zbog toga. Na pocetku dve velike pobede Finske i Gruzije nad favorizovanim ekipama u grupi, bravo, bravo.
              Odlican Markkanen, ali da ne bese brata Wilsona, nista. Nista nije Francuzima vredelo ni to sto protivnik ima stablo umesto centra, ni fenomenalne role dva beka. Sengelia umalo od junaka do tragicara, a ipak nisu Litvanci trebali ovo da dobiju.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • #82
                Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Probaj ovaj sajt http://www.sport365.live/en/home

                Na početku imaš malo reklama ali kasnije extra slika. Mobdro nema ove kanale koji prenose tako da probaj sa ovog što sam ti stavio link ili nađi sam nešto.
                Hvala. A koja televizija (ili televizije) uopšte prenosi našu utakmicu?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Laki21 View Post
                  Hvala. A koja televizija (ili televizije) uopšte prenosi našu utakmicu?
                  Spoiler

                  Comment


                  • #84
                    Živ bio!
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • #85
                      Ma pusti ti to rodjeni u toj zemlji, realno i to mu dodju stranci Dakle Grci i Islandjani otpadaju sa spiska,

                      Inace, bekovaska linija Francuska je istovremeno i jedna od najboljih ofanzivnih i jedna od najgorig defanzivnih u istoriji reprezentacija. Kakav su defanzivni tandem Ertel i De Kolo, katastrofa.

                      Comment


                      • #86
                        De Kolo je za Furniera licno Leonard sto se tice obrane

                        Comment


                        • #87
                          Bice ovo dosta izjednacneo prvenstvo, ne bas skroz. Ali u godinama koje slede bice sve vise vise tako. Rastu male zemlje u mladjim kategorijama. FIBA treba da nestane bar iz evropskih okvora,mada sma gledao I druga takmicenja,organizacija I sudjenje su svuda katastrofalni ali sudjenje ovde je dno dna za sad.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • #88
                            Kad je u startu ovakvo suđenje, kako li će to biti u eliminacijama???

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Пера Ложач View Post
                              Kad je u startu ovakvo suđenje, kako li će to biti u eliminacijama???
                              Eliminatorno

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Пера Ложач View Post
                                Kad je u startu ovakvo suđenje, kako li će to biti u eliminacijama???
                                Hvala ULEB-u sto iznova pokazuje da je FIBA suplja besmislena organizacija puna nesposobnih lopova. Uzmi im Djordi i reprezentativnu kosarku.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X