Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Belog niko ne pominje sramota.
    Beli Jokic i Teo su tri najbolja nasa igraca.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Htjedoh ja u ovom eseju koji sam ispisala (dio za one koju su otkazali tokom priprema) ali se sjetih da je za njega bilo poput Jokica, znalo se unaprijed da nece igrati pa je ekipa vec bila spremna za to.

      Comment


      • Bogdane Bogdanovicu, sta reci

        Svaka cast ekipo

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Belog niko ne pominje sramota.
          Beli Jokic i Teo su tri najbolja nasa igraca.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Beli je igrac koji je prosle sezone za Minesotu odigra podosta utakmica i bio za svoje standarde solidan. Igrao je nesto manje od 20-ak minuta po mecu i postizao oko 5 poena. Medjutim tada se povredio i sezona je za njega bila gotova, pa samim tim i nastup na ovom prvenstvu. Dobar je on igrac i svakako ce igrati jos za nasu repku, ali ne moze biti jedan od najboljih nasih nikako. Opet propustio je dva poslednja takmicenja. Medjutim njegova zelja i spremnost da igra za Srbiju nikada nije dovodjena u pitanje, tako da verujem da ce u buducnosti moci da se racuna na njega, a svakako ce nam pomoci...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Srecna medalja braco!!!!!Jos janeze da ugazite u nedelju,i to je to.Zasluzili ste vala to zlato poslije onoliko finala da jebe majku.

            Comment


            • Jesam li ja jedini koji nije impresioniran svedovom igrom?
              Nema sumnje da je on jedan od najboljih napadaca u evropi, mozda i bolji od bogdana kad se trpaju madjarske, ceske, finske... ali kad je bitno uvvek bih pre voleo bogdana u svojoj ekipi. Bigdan ima muda do kolena. I da ispucavace se i bogdan ali ce dati kad bude trebalo. Sved je po ko zna koji put ocajno poceo bitnu utakmicu i to je uzdrmalo i ostatak ekipe i unelo im nervozu. Njimanje pet igraca dalo sve poene do pred kraj. Da ga sudije nisu vratile sa onih devet bacanja ne bi mu ni brojke bile tako impreeivne. Svaka cast za one dve trojke na kraju. Ali mi smo do tad vec mogli da resino utakmicu. Cak je on i svukao dobar prpcenat. Dobar suter je onaj koji sezonu sutira 40% za tri, ali takav baja ovakvu tekmu mora da sutira tipa 9:6, 7:5, a ne 15:6 i kao ima 40%. Napisao sam pre tekme da ce sved dati 20, al da cemo pobediti on dao 30 al to ih uopste nije ucinilo boljima.
              Inace atmosfera u dvorani bzveze. Polufinale ep dvorana vise nego poliprazna. Nas je bilo vise od rusa tako da je bil domacinaka atmosfera. U finalu ce sigurno biti dosta slovenaca. Najvise menbrine jpvocrva poveda ako on bude zdrav dobijamo lagano
              Last edited by NateHuffman; 15-09-17, 23:23.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Beli je igrac koji je prosle sezone za Minesotu odigra podosta utakmica i bio za svoje standarde solidan. Igrao je nesto manje od 20-ak minuta po mecu i postizao oko 5 poena. Medjutim tada se povredio i sezona je za njega bila gotova, pa samim tim i nastup na ovom prvenstvu. Dobar je on igrac i svakako ce igrati jos za nasu repku, ali ne moze biti jedan od najboljih nasih nikako. Opet propustio je dva poslednja takmicenja. Medjutim njegova zelja i spremnost da igra za Srbiju nikada nije dovodjena u pitanje, tako da verujem da ce u buducnosti moci da se racuna na njega, a svakako ce nam pomoci...
                To koliko je jaka NBA liga pokazuje najbolje Marjanović koji za minornih 16 minuta u proseku uspeva da bude drugi najkorisniji igrač u reprezentaciji iako je maltene presedeo sezonu u Pistonsima. Dragića, Šredera i braću Gasol da i ne spominjem.
                Bjelica jeste jedan od najboljih i doktor košarke je za sve naše reprezentativce u ovoj reprezentaciji, to što je propuštao takmičenja ne menja tu činjenicu.

                Ono važnije, bravo momci, fenomenalan uspeh, ja sam prezadovoljan, u finalu samo opušteno i uživajte u igri!
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Bjelica da ima bogdanov karakter bio bi jebeni dirk novicki

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    To koliko je jaka NBA liga pokazuje najbolje Marjanović koji za minornih 16 minuta u proseku uspeva da bude drugi najkorisniji igrač u reprezentaciji iako je maltene presedeo sezonu u Pistonsima. Dragića, Šredera i braću Gasol da i ne spominjem.
                    Bjelica jeste jedan od najboljih i doktor košarke je za sve naše reprezentativce u ovoj reprezentaciji, to što je propuštao takmičenja ne menja tu činjenicu.

                    Ono važnije, bravo momci, fenomenalan uspeh, ja sam prezadovoljan, u finalu samo opušteno i uživajte u igri!
                    U ovakvoj nasoj repki - da.
                    Dobar je Bjelica, i nadam se da ce u buducnosti pruziti jos mnogo za repku. Samo sto po meni nije jedan od tri nasa najbolja igraca.
                    Last edited by Sandugp; 15-09-17, 23:39.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Meni je neverovatno koliko je Marjanovic trom. Mislim kapiram, ne mozes sa ovakvom gradjom da budes pokretan previse, ali steta zaista s obzirom koliko covek osecaja ima da ugura loptu u kos. Jednom rukom sa 3 metra ubacuje kao kliker da baca kroz obruc precnika 45cm, a ne loptu, dok je Kuzmic skroz suprotan. Da je malo pokretljiviji, legit NBA igrac.

                      Recimo od Marjanovica i Vranesa, da se napravi najbolji centar svih vremena.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        U ovakvoj nasoj repki - da.
                        Dobar je Bjelica, i nadam se da ce u buducnosti pruziti jos mnogo za repku. Samo sto po meni nije jedan od tri nasa najbolja igraca.
                        nego sta je... teo, bjelica i individualac jokic. Od sada i Bogdanovic. Bjelica je od nemerljivog znacaja, i niko nam ne fali kao on, jer na toj poziciji najvise skripi.

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Meni je neverovatno koliko je Marjanovic trom.
                          Ne znam sta je tu neverovatno. Covek za svojih 2,21 visine je prilicno verovatno da bude trom, a on je jos i pokretljiv kakvi su ti dzinovi uglavnom. Ljudi kao Porzingis se radjaju jednom u 50 godina.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ne znam sta je tu neverovatno. Covek za svojih 2,21 visine je prilicno verovatno da bude trom, a on je jos i pokretljiv kakvi su ti dzinovi uglavnom. Ljudi kao Porzingis se radjaju jednom u 50 godina.
                            Ali je previse kao biljka u odbrani prilicno cesto. Vranes ima 2.30, ali skroz suprotna situacija. U napadu papak, a u odbrani kad se razmase onim rucerdama, banane samo lete. Reket zakljucavao odlicno. No dobro, pokrivamo taj Bobijev nedostatak prilicno dobro.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              U ovakvoj nasoj repki - da.
                              Dobar je Bjelica, i nadam se da ce u buducnosti pruziti jos mnogo za repku. Samo sto po meni nije jedan od tri nasa najbolja igraca.
                              Ma u kojoj god hoćeš je među tri najbolja od aktivnih igrača: Teo, Jokić, Bjelica, tim redom.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Jel ima nekih novosti za Jovica?

                                Comment

                                Working...
                                X