Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li onih što su pišali uz vjetar poslije druge utakmice, čisto da nam kažu svoje impresije

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      A sto Mirka bijes bez razloga
      Samo da nam se Jovic oporavi i uzgred cestitke momcima

      Comment


      • https://www.pscp.tv/w/1gqxvOgVEPeKB
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • bogdan vodja i dokazao je zasto je najbolji i ima mu*a da uzme sut i kad je najteze pitam se samo sta bi bilo kad bi bili kompletni a ne ovako skupljeni.... i neko info za jovic dali je ozbilno?
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • E sad da se okrenemo Slovencima.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Bravo momci svaka cast , sad hrabro u finalu.

              Comment


              • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Faktor x u finalu je Guduric

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Fenomenalnoooo.... Svaka cast Saletu i momcima, ogroman uspjeh!!

                      Comment


                      • Mislim da bi FIBA a i ostali bili najsrećniji kad bi se mi nekako sklonili, pa da mogu lepo na miru da dodele zlato Slovencima i mirna Bačka. Ovako smo stalno jebeni remetilački faktor™.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Mislim da bi FIBA a i ostali bili najsrećniji kad bi se mi nekako sklonili, pa da mogu lepo na miru da dodele zlato Slovencima i mirna Bačka. Ovako smo stalno jebeni remetilački faktor™.
                          Gde ces vece remecenje od toga da se Balkanci na Prvenstvu Evrope bore izmedju sebe za zlato?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ocekivao sam da ce kladionice da daju jednake sanse, ali po njima su Slovenci blagi favoriti.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Gde ces vece remecenje od toga da se Balkanci na Prvenstvu Evrope bore izmedju sebe za zlato?
                              Možda se mi previše palimo na EP, kontinentalna takmičenja imaju sve manji značaj ... AmeriCup je smejurija, pa i sva ostala.
                              OI i SP još uvek imaju neku težinu, al ne zadugo ...
                              Da ne bude zabune, ovo je ogroman uspeh za nas i ovaj tim ... sve čestitke i sreću u finalu.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Stvarno sjajan uspjeh Srbije, i same Ex-Yu kosarke kad se vidi ko je u finalu.

                                Medjutim iako mi se cini da je vecina vise odusevljena uspjehom Slovenije, meni je ipak ovaj rezultat koji pravi Srbija za nijansu iznad njih. Slovenija uopste nema los tim, samo je zbog "vecih" imena zapostavljena u toj diskusiji ko moze najvise da dogura. Dragic, Randolph i nevjerovatan talenat Doncic, to su vec tri vrhunska igraca u prvoj petorci. I jos sa klupe predvodjeni sjajnim trenerom. Po meni su bili taj X faktor turnira koji moze da dogura daleko i to su uradili.

                                Sa druge strane, Srbija je ostala bez Jokica ali za njega se makar znalo unaprijed, tako da nisu pravljene akcije i seme u igri koje bi ukljucivale njega. Ali tokom priprema otkazali su Teodosic, Raduljica, Nedovic, Kalinic, Simonovic... Uglavnom, sa njima su zapocete pripreme, radjene su akcije, osmisljane igre i postavke... i onda su jedan po jedan otkazivali a Djordjevic je te probleme morao da rjesava u hodu sa igracima koji su realno gledano slabiji.

                                Zbog toga mi je ovo nezabiljezen uspjeh Srbije koji mislim da nijedna zemlja prije nije ostvarila (sa toliko bitnih igraca koji fale), pa prema tome vise sam odusevljena njima nego Slovencima.

                                Nadam se dobroj kosarci u finalu, navijacu za Srbiju a moji Crnogorci neka hvataju biljeske kako se vodi kosarka jedne zemlje pa mozda nekad ne budemo vise imali tim neorganizovanih pavijana koji gube 32 razlike od Letonije.

                                Comment

                                Working...
                                X