Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sudije su za za kriminal na terenu.


    Jovic da nam bude zdrav za finale. A momcima svaka cast.

    Comment


    • Pokazalo se da nije toliko bitno koliko će pojedinac da da koševa koliko je bitno kakav uticaj ima na igru tima. Bogdan je našao ravnotežu, asistira i pogađa baš kada treba a u odbrani se ne štedi, zato Bogdanu poručujem:"Maximus in Europa venit occidisti illi"
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment






      • Comment


        • A Vasina trojka ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • U trenutcima kada smo odustajali od unutrašnje igre sa Bobijem, Rusi su smanjivali razliku, za mene neobjašnjivo zašto su tako igrali.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • DJybUlcWsAAs6sj.jpg

              Comment


              • Aca debilčina glupa Informacija. Jedan glupander glupi debilni.

                Bravo momci bravo Bogdane. Tako se igra. Još više šuteva. Povlačim reči od juče.

                I opet da kažem Aco maloumni mentolu glupi.

                Comment


                • Bilo je timova, i bilo je timčina, i bilo je igrača i igračina, i bilo je medalja, i bilo je slave i hrabrosti, ali ja nikada nikoga neću voljeti kao ove momke ovdje! Srce vam je kao cela Srbija, ZEMLJA KOŠARKE

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Pokazalo se da nije toliko bitno koliko će pojedinac da da koševa koliko je bitno kakav uticaj ima na igru tima. Bogdan je našao ravnotežu, asistira i pogađa baš kada treba a u odbrani se ne štedi, zato Bogdanu poručujem:"Maximus in Europa venit occidisti illi"
                    Komso, ima i ona koja se redje citira: Bonus penis - pax in domo est
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Da slučajno ne zaboravim - suci, jebem vam sve mrtvo i živo.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Aca debilčina glupa Informacija. Jedan glupander glupi debilni.

                        Bravo momci bravo Bogdane. Tako se igra. Još više šuteva. Povlačim reči od juče.

                        I opet da kažem Aco maloumni mentolu glupi.
                        Sta uradio?
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Da slučajno ne zaboravim - suci, jebem vam sve mrtvo i živo.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Doktor Bogdan. Bravo svi!

                            https://youtu.be/oqdAXdxxQ3o
                            https://www.youtube.com/c/krkipfc

                            Comment


                            • Slovenci se raspituju da li su dozvoljene štule
                              sigpic

                              Comment


                              • Znalo se da smo zemlja kosarke ali ovo nisam ocekivao pre pocetka turnira, ovi momci zasluzuju svaku pohvalu, obozavam da vidim ovakvu energiju na terenu... Hvala vam za ovo divno vece.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X