Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    Decko je veceras bacio rukavicu u lice svetskoj kosarci, sa Bogdanom to nema nikakve veze. Za deset ili dvadeset godina cemo klincima prepricavati ovu utakmicu kao istorijski momenat kad je jedan strasan talenat postao igracina.
    Verujem u Bogdanov ego. Nama je vazno da on odigra na nivou kako bi uzeli zlato. Sto se tice Doncica nadam se direktnom okrsaju u finalu pa da vidimo.

    Comment


    • Umalo da im zemo Rendolf zasere tekmu na kraju...

      Murič overio sa ona dva skoka ali Luka is on the mission from God.
      Last edited by Wingwalker; 12-09-17, 23:16.

      Comment


      • Originally posted by taliesin View Post
        Decko je veceras bacio rukavicu u lice svetskoj kosarci, sa Bogdanom to nema nikakve veze. Za deset ili dvadeset godina cemo klincima prepricavati ovu utakmicu kao istorijski momenat kad je jedan strasan talenat postao igracina.
        Bice top5 pik iduce godine i ide odma u NBA. Ja mislim da atletski nije dovoljno dobar da bude glavni tamo.

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Verujem u Bogdanov ego. Nama je vazno da on odigra na nivou kako bi uzeli zlato.
          Mesina and Bazarevich ...

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Svako ko misli da bi nam u eventualnom finalu Slovenci bili mnogo lakši protivnik od Španije u debeloj je zabludi. Ekipa koja ima sve: najvećeg talenta, NBA kvalitet na pleju, radnika par excellence pod košem, role playere (ne rollere :biggrin) na oba kraja terena i pametnog trenera koji je sve to uklopio. Jako zajebana ekipa, svakako najlepša košarka koju smo dosad videli na ovom prvenstvu.
            Barem bi u tom slucaju mirnije prihvatili poraz. A Spanci em su zajebani em su ljigavi. Vec vidim Navara kako se bacaka po terenu ako prigusti.

            Comment


            • Originally posted by Samuraj View Post
              Bice top5 pik iduce godine i ide odma u NBA. Ja mislim da atletski nije dovoljno dobar da bude glavni tamo.
              Ne mora da bude glavni kao ruki tinejdžer u NBA,
              ali dečkonja ima telo zrelog košarkaša... kilo manje od stotke i santim više od dva metra.
              Za doradu tu su naravno John Deer pneumatici i ostala Hi-Tec skalamerija.
              Last edited by Wingwalker; 12-09-17, 22:11.

              Comment


              • Kad ga se Ameri docepaju ima da od njega naprave zver, atletski gledano. Sto se tice same igre, vec sad igra zrelije i pametnije od pola NBA plejeva.

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Imam viziju kako Vidmar zakucava preko oba Gasola jednom lomi kičmu drugom ispada bubreg,simuntalna penzija.
                  Oplakah
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Bagackis je idiot ili nema nikakvu kontrolu nad svojim timom. Kakvi su ono sutevi bez balansa, ne trazi tajmaut, ima pod kosem igraca kome protivnici ne mogu nista i ovaj sutira trojku?! Video bi vas kad bi se Bobi tako ispucavao za 2 (a ima meku rucicu za pop) umesto da rije u reketu i da na taj nacin Djordjevic izgubi, bio bi spaljen ovde. A komentari, fenomenalan mec, Doncic resio, a samo je u pitanju da je Letonija mnogo bolja, ali su odlucili da siluju jer im se moze i jer nema trenera koji ce to da dovede u red.
                    I inace su treneri ovde losi. Francuska se raspala, Markkanen u osmini finala samo 4 poena, raspad Hrvatske .. Sloveniju ce Spanija da rasfrafi jos u prvom poluvremenu jer ovi imaju samo jednog igraca (Vidmara) koji moze nesto u odbranu u reketu, ostalo je faul ili kos.

                    Samo da je glupi Bagackis to hteo da vidi ili da je mogao da smiri bandu..
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Nije to Bagackis, nego je to "silovanje" njihov stil igre, balticki stil, od koga ne zele da odstupe. Kad im ide sut mogu da odvale bilo koga, kad im zakaze mogu isto tako i da izgube. E sad imaju i vanvremenskog Porzingisa, pa je to za poraze malo redje, al kao sto smo videli - desava se.

                      Comment


                      • Originally posted by Vlax View Post
                        Kad ga se Ameri docepaju ima da od njega naprave zver, atletski gledano. Sto se tice same igre, vec sad igra zrelije i pametnije od pola NBA plejeva.
                        Ja mislim da cemo se leprsave kosarke od njega nagledati samo pre nego sto ode u NBA. Tamo od njega mogu samo da naprave sablonskog robota.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Nije to Bagackis, nego je to "silovanje" njihov stil igre, balticki stil, od koga ne zele da odstupe. Kad im ide sut mogu da odvale bilo koga, kad im zakaze mogu isto tako i da izgube. E sad imaju i vanvremenskog Porzingisa, pa je to za poraze malo redje, al kao sto smo videli - desava se.
                          Balticki, a Litvanci odavno ne divljaju i ne oslanjaju se na sut za 3 poena? Bukvalno su imali autoput do pobede, ovi su mogli da gledaju kako ih Porzingis sa 2.21 unosi u kos, ali ne, sto ne bi NBA igraci malo sutnuli za 3, koga je briga za pobedu.
                          Pitanje je kad ce opet imati priliku da dodju do medalje. Ovo je za njih neuspeh, to su ostvarivali i sa Freimanisom i Berzinsom. Ne mesajmo suterske ekipe sa silovanjem obruca sto je narocito Bertans mladji radio, toliko da je trebalo da ga zakucaju na klupu (nema ko, znam).
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Dade Porzingis 34 poena, gde ces vise? A i najvise je koseva dao iz reketa a ne za 3. Da su bar dve Bertransove trojke usle sad bi druga prica bila. Ko sto rekoh tako oni igraju, i vole tako da igraju.
                            Last edited by mmajstor; 12-09-17, 23:32.

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Balticki, a Litvanci odavno ne divljaju i ne oslanjaju se na sut za 3 poena? Bukvalno su imali autoput do pobede, ovi su mogli da gledaju kako ih Porzingis sa 2.21 unosi u kos, ali ne, sto ne bi NBA igraci malo sutnuli za 3, koga je briga za pobedu.
                              Pitanje je kad ce opet imati priliku da dodju do medalje. Ovo je za njih neuspeh, to su ostvarivali i sa Freimanisom i Berzinsom. Ne mesajmo suterske ekipe sa silovanjem obruca sto je narocito Bertans mladji radio, toliko da je trebalo da ga zakucaju na klupu (nema ko, znam).
                              Pogledati godista Porzingisa i saigraca mu. Bice oni jaci i bolji u godinama koje slijede.

                              Comment


                              • Luka i Rendolf po 9 skokova...
                                Prepelič bacanja 12/12. Luča gleda i neverue.

                                Comment

                                Working...
                                X