Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema, to je gubitnicki mentalitet, dzaba neki kvalitet, dzaba pompezne najave, podcenjivanje protivnika, pa cak i nas bez ikakvog razloga...
    Last edited by Carcosa; 10-09-17, 21:52.
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Samo da upozorim na vreme. Bez nacionalističkih ispada, to će nositi ban kao posledice.

      Comment


      • Al' ih Rusi odučiše od košarke, alal vera.

        Comment


        • Originally posted by Samuraj View Post
          Da li je Shved najbolji evropski kosarkas trenutno?
          Jedan od....

          Grci pakujte kufere

          Comment


          • Nadao sam se za tri ekipe iz nase grupe u polufinalu, videcemo da li ce mi Slovenci pomrsiti racunicu.
            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

            Comment


            • Originally posted by the soul assassins View Post
              Uvek je lepo kad izgube hrvati u kosarci.

              Aco je stvarno veliki luzer. Ja ne znam dal je on ista osvojio u kosarci kao trener? Ajd ovo prvenstvo hrvatske i da ne racunam

              Comment


              • Da postoji nagrada neka košarkaška zlatna malina za najgoreg trenera Aca Petrović bi je ubedljivo osvojio, takva kombinacija nestručnosti i bezmudosti se retko viđa. Da je Bazarevič tata to se još jednom pokazalo, nadam se da će daleko da doguraju, veoma dopadljivo igraju Ruje.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Baburin i Kulagin bas dosta rodjaka imaju na ovom forumu. Sve neka braca od necega.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Aci kome 2 najbolja igraca igraju striktno izolacije, maksimalno ako iznude neko preuzimanje mada najcesce direkt na svog igraca. Kad se to uporedi sa Rusijom gde jedan Sved ima kretnji, specijala, istrcavanja, vezanih blokova itd. Katastrofa i zasluzen poraz.

                    Comment


                    • Ne znam jel neko gledao emisiju na hrtu posle utakmice, ali slatko se nasmejah. Pitase goste za prognoze u cetvrtfinalu, i jedan "strucnjak" rece o mecu Italija/Srbija kako mi uvek lose igramo takve utakmice(Srbi).


                      Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Ne znam jel neko gledao emisiju na hrtu posle utakmice, ali slatko se nasmejah. Pitase goste za prognoze u cetvrtfinalu, i jedan "strucnjak" rece o mecu Italija/Srbija kako mi uvek lose igramo takve utakmice(Srbi).


                        Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                        Kad smo mi poslednji put izgubili cetvrtfinalnu utakmicu? Bese u Sloveniji na EP ako se ne varam.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Ne znam jel neko gledao emisiju na hrtu posle utakmice, ali slatko se nasmejah. Pitase goste za prognoze u cetvrtfinalu, i jedan "strucnjak" rece o mecu Italija/Srbija kako mi uvek lose igramo takve utakmice(Srbi).


                          Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                          To je Damir Mulaomerovic, nji'ova kosarkaska legenda.
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Originally posted by Carcosa View Post
                            To je Damir Mulaomerovic...


                            nisu imali krstenog pleja, od kad su se odvojili (a nesto ni pre toga). Tj. ako Drazena racunamo kao beka sutera.
                            Last edited by mmajstor; 10-09-17, 22:15.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post


                              nisu imali krstenog pleja, od kad su se odvojili (a nesto ni pre toga). Tj. ako Drazena racunamo kao beka sutera.
                              Prema svecu i tropar. Kakva kosarka, takve i legende
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment




                              • Imajte samo u vidu Bogijevo upozorenje

                                Comment

                                Working...
                                X