Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evo ga i Kenan:
    https://www.youtube.com/watch?v=A__KAdRhcz0

    Comment


    • Kenan je rodjen u Srbiji.

      Comment


      • Kakvu glupost je napravio Aco Petrović na -1 i 30 sekundi do kraja. Kaže na TO da se pravi faul čim Rubio primi loptu. Ako baca cigle sa trojke, ne znači da ne može bacanje da pogodi. Čoek je prošle sezone u NBA imao skoro 90% ubačenih slobodnih bacanja. Nevjerovatno.
        sigpic

        Comment


        • Finci sa dobrom šansom da završe kao drugi. Treba da dobiju Island a pre toga da se vidi šta će biti na FRA-SLO. Iz nekog razloga FIBA stavlja utakmice poslednjeg kola iz 2 grupe koje se ukrštaju u isto vreme, valjda da spreči nameštanje

          Comment


          • Mislis kalkulisanje ne namestanje

            Comment


            • Ђорђевић: Калкулација генерално има, али код нас не постоје

              СРЕДА, 06. СЕП 2017, 12:19 -> 12:41
              ИЗВОР:
              РТС,ТАНЈУГ


              Селектор кошаркашке репрезентације Србије Александар Ђорђевић очекује да његова екипа настави у истом ритму и са озбиљним приступом дочека дуел са Белгијом на крају групне фазе Европског првенства у Истанбулу. Утакмица између Србије и Белгије игра се у четвртак од 16.15 сати у "Улкер арени" у Истанбулу, а можете је пратити у директном преносу на Првомпрограму РТС-а и путем лајв стриминга на нашем порталу.

              "Желимо да уђемо у меч са добрим приступом, Белгијанци играју атипично са две "четворке", имамо времена да се спремимо и подигнемо концентрацију. Калкулације не постоје у нама, али их генерално има, гледамо само свој тањир. Хоћемо да сваки дуел одиграмо на најбољи могући начин", рекао је Ђорђевић на конференцији за медије.


              "Белгија игра јако организовано, добру кошарку, искусни су на бековским позицијама, одлични шутери, атлетски снажни. Ипак, идемо на победу, радићемо наше ствари и тако ћемо се спремити. Постоји зрелост у нама да сваком противнику приђемо на прави начин".
              Ђорђевић је апострофирао одличну комуникацију играча на терену која доноси стабилност екипи.

              "Некад ни не могу не видим како играчи шапућу једни другима. Имамо неке наше знаке, јако је битно да причамо, а појединци су стидљиви и морамо да их "погурамо".

              Плејмејкер Стефан Јовић задовољан је скором од четири победе и једним поразом, за тренутно прво место Д групе ЕП.

              "Одрадили смо сјајан посао у досадашњем току, имамо добар скор. Најбитније је да смо добро одреаговали после пораза од Русије, мечу у којем смо били неровозни... Права ствар је да смо реаговали против Турске и победили у резултски лакшем меч против Велике Британије. На нама је да савладамо Белгију и видимо са којег места идемо даље", рекао је Јовић.

              Јовић је открио да се тек синоћ први пут сусрео са калкулацијама у разговору са новинарима, што је обрадовало селектора Ђорђевића.

              "Што се тиче друштвених мрежа, немамо ни времена за њих јер смо максимално фокусирани на све што следи. После Русије смо до дубоко у ноћ остали да разговарамо да видимо шта треба да радимо и поправимо", закључио је Јовић.

              Утакмица између Србије и Белгије игра се сутра од 16.15 сати у "Улкер арени" у Истанбулу, а можете је пратити у директном преносу на Првомпрограму РТС-а и путем лајв стриминга на нашем порталу.
              http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...e-postoje.html
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Ako Turci dobiju Letonce igramo sa Srbijom u osmini,a ako pobijede Letonci igramo sa njima.Nisam odusevljen ovim raspletom.

                Comment


                • Originally posted by Chupa View Post
                  Mislis kalkulisanje ne namestanje
                  Mislim da su teški imbecili kao kada EL stavi od 4 četvrtfinala 3 u isto vreme. Igraju se 3 utakmice iste grupe u različita vremena ali se iz nekog razloga utakmice grupe sa kojom se ukrštate igraju u isto vreme sa utakmicama ove grupe. Jezivo.

                  Comment


                  • Ovo prvenstvo je najbliže proročanstvu rahmetli babe Tanjevića koji je svojevremeno poručio Evropskim selekcijama:
                    ,,Osvajajte medalje dok mi se Jugoslavija nije raspala, jer nakon toga postolje nema da vidite godinama" (slob.interp.)
                    U tom svetlu opcija jedan:
                    Izbacujemo hrvate u polufinalu i sa slovencima pikamo kom tozla-kom silver a španjolci indisponirani ludilom koje im je igrač Reala napravio, prepuštaju brončanu kockastima.
                    Opcija dva:
                    Opet izbacujemo hrvate, sa armadom kako god, a hrvati po tradiciji zduvaju od jednog suseda.
                    Opcija tri:
                    Da naplatimo bar rusima onu sikiraciju, a posle kom opanci...

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      Ovo prvenstvo je najbliže proročanstvu rahmetli babe Tanjevića koji je svojevremeno poručio Evropskim selekcijama:
                      ,,Osvajajte medalje dok mi se Jugoslavija nije raspala, jer nakon toga postolje nema da vidite godinama" (slob.interp.)
                      U tom svetlu opcija jedan:
                      Izbacujemo hrvate u polufinalu i sa slovencima pikamo kom tozla-kom silver a španjolci indisponirani ludilom koje im je igrač Reala napravio, prepuštaju brončanu kockastima.
                      Opcija dva:
                      Opet izbacujemo hrvate, sa armadom kako god, a hrvati po tradiciji zduvaju od jednog suseda.
                      Opcija tri:
                      Da naplatimo bar rusima onu sikiraciju, a posle kom opanci...
                      Ja ne bih naplaćivao ništa!
                      Šta nas se smatra!
                      Mi moramo igrati svoju igru, ma kako to izgledalo, i neobraćati pažnju na druge.
                      Neka se drugi sikiraju!
                      Ako u utakmicama proradi BILO KO, sa 15/20 + ne može nam niko ništa!

                      Comment


                      • Ako Letonija dobije Turke, finale će biti Srbija-Slovenija! Micić na Dončića

                        Comment


                        • Zašto je nama bitno da Letonija dobije Turke?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Zašto je nama bitno da Letonija dobije Turke?
                            Da bismo se u osmini finala zajebavali s Madjarima umesto da igramo takmicarsku utakmicu protiv Crne Gore. Plus da izbegnemo Spance do finala.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Zašto je nama bitno da Letonija dobije Turke?
                              Da ako mi dobijemo Belgiju izbegnemo eventualno Spance pre finala. Glupost.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Nije glupost nego je lakši put (ako uz našu pobedu Letonci pobede Turke) izbegavamo deo kostura gde su Slovenci, Španci...dolaze nam Mađari i ne znam ko u 1/4 (Italija ili Finska) koje možemo da prođemo...
                                Last edited by nebitan; 07-09-17, 16:32.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X