Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mada, ovo nije neka namera sudija, nego brate jednostavno nisu za ovaj nivo takmičenja.

    Comment


    • Originally posted by Bastia33 View Post
      Kronose planiraš li da nam skineš protekciju sa psovanja sudija?
      Originally posted by Capo dei capi View Post
      Kronose, dabogda ti gaćni lastiš puk'o ako ne skines embargo ;)

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Šta sudije, ne brane oni Štimcu da uhvati defanzivni skok posle Gudurine odbrane u poslednjem napadu
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Lučić 4 lične, sad će Birča da igra

          Comment


          • Kuzma 2 faula al mogao je da se vrati u drugoj.

            Comment


            • Kakve sudije, igramo shodno mogucnostima, ovom timu mnogo fali Teo, vidimo kako znaci kad imas klasu kao sto je Porzingis koja nosi tim. Problem je treca Bobiju i cetvrta Luci, mora da se zaustavi njihov sut inace bice tezak kiks.

              Comment


              • Jel se Kuzmić povredio?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Nadam se da je ovo poslednje veliko takmicenje Stimca. Dosta je bilo.

                  On i moderna kosarka su na "VI".

                  Comment


                  • ja za vikend sudio radničke sportske igre sa istim ovim kriterijumom - samo da se neko ne povredi.
                    najsmešnije prvenstvo u najavi sa masovnom pogibijom po kladionicama.

                    Comment


                    • Macvan, Stimac, Birca zalutali u reprezentaciju, totalno beskorisni. Pri poslednjem prodoru, njih 3 stoje dok covek hvata loptu pod kosem. Mora mnogo bolje ovo.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Jel se Kuzmić povredio?
                        Ima dvije lične, vjerovatno Sale nije htio da rizikuje da mu prva dva centra dobiju po tri faula do poluvremena.

                        Comment


                        • Mislim da dobijamo,a mislim da previse podcenjuju ljudi ovaj tim Letonije,dobra ekipa

                          Comment


                          • Na SK 1 Španija-CG, kako igra Gasol majtor pa to je.

                            Comment


                            • Ponovo smo primili veliki broj koseva u cetvrtini. Hrvati drzali Madjare ispod 20 sve vreme, Spanci evo drze Crnogorce takodje ispod 20 samo nama daju po 23-24 kosa po cetrvtini. Ne valja ovo. Mora odbrana mnogo bolje.

                              Comment


                              • Madjarska i Crna Gora su 3 klase ispod Letonije.

                                Comment

                                Working...
                                X