Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maša skiči isto ko i pre suspenzije šta li će mi komšije pomisliti....

    Comment


    • Kako bi bilo da na nekom fudbalskom meču u po utakmice isključe prenos i stave nam nekog trenera da nam objasni kako ko treba igrati. Prepotentni debili ovi sa ES.

      Comment


      • Al Sarapova bije lopticu krv ti jebem

        Comment


        • Ovoj Halep kao da namještaju da nikad ne bude br1 - a tako je blizu. A ni Mariju baš ne vole pa aj nek se pokolju u prvom kolu

          Comment


          • Prejaka će biti Sharapova kad se fizički dozove do kraja, radilo se u pauzi, nikad bolja kontrola forhenda, nabacila je i neki spin, roka slajsove, igra skraćene loptice

            Djaba ovoj Halep da Marija ne igra 6 godina, opet bi je terorisala kad bi se vratila

            Comment


            • Mene sad sokirala kratka loptica. Al zato je volej isti ko prije

              Smjesna Halep i njen pileci servis

              Comment


              • Sa takvim servisom neće dobiti ni 3 svoja gema

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  shminka, Dzumhur upravo sa Rogerom trenira
                  Ni na treningu ništa novo, pogodi Damir BH paralelu ko snajperom, a nastade muk na tribinama

                  Comment


                  • Sad je smanjila brzinu prvog i imam osjecaj da je i jos gore jer sad joj Sarapova sve napada. Ma da i Mariju dok malo pomaknes mreza ide, vidi se da nema meceva.


                    Navalila Halep na FH Sarapove ko mutava, nije cudo da ju nikad nije dobila, a ovom taktikom tesko da i oce
                    Last edited by Mrkela; 29-08-17, 02:24.

                    Comment


                    • Šarapova izgleda nije zaboravila sa kim šta treba da igra. Ala vrišti, jel ima komunalaca u Njujorku
                      Bravo za Janka i Krunićku.
                      Kako se muči Zverev u prvom setu..
                      Last edited by Dekson; 29-08-17, 07:30.
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Au kakav set.. Negde oko 60 grešaka zajedno imaju, ali dramatičnije nije moglo biti.

                        Baš šteta za Kinga, sad verovatno glat gubi sledeća dva

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Sramotno da se dopingovanoj dopustilo da igra.

                          Comment


                          • Pomela drugu igracicu svijeta u pola godine imala jedan poluozbiljan turnir. Dominacija

                            Comment


                            • trenutno nema bas zanimljivih meceva, Fratangelo uzeo 1.set protiv Karlovica, Sugita ne ugrozava zivote forumasa, Thiem isto uzeo 1.set
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                trenutno nema bas zanimljivih meceva, Fratangelo uzeo 1.set protiv Karlovica, Sugita ne ugrozava zivote forumasa, Thiem isto uzeo 1.set
                                Znaci Don ce biti taaaaj



                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X