Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2009. samo obrnute uloge, Rodzera u SF, Nadala u finalu, Mara presrecna
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      U principu Nadalu je svejedno ko ce mu doc u polufinale,bice pociscen od strane obojice.
      Dobija ih Nadal ubedjen sam kao i za celu sezonu sljake.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        2009. samo obrnute uloge, Rodzera u SF, Nadala u finalu, Mara presrecna
        Tj. ja sam se sjebao, prebacio sam skroz da je ovo 1/4 finale

        Mada znamo da ce finale biti formalnost, SF je borba za titulu.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Kakav potez Nadala.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Dobija ih Nadal ubedjen sam kao i za celu sezonu sljake.
            Bio si ubijedjen i da Nadal osvaja AO prije finala.

            Comment


            • @Mare

              Bio sam puno puta i u danasnjoj Rublev situaciji i Nadal situaciji. Vidi se po stilu igre da se dobro oseca i da ima podesenu ruku, cak i kad ode par lopti u aut i izgubi gem. A poznato mi je i kada te odjednom nista ne ide.

              I po stavu uopste, kada se ljutis zbog najsitnijih gresaka a demoliras protivnika, tada znas da se igras dobro i da si namestio ruku.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                @Mare

                Bio sam puno puta i u danasnjoj Rublev situaciji i Nadal situaciji. Vidi se po stilu igre da se dobro oseca i da ima podesenu ruku, cak i kad ode par lopti u aut i izgubi gem. A poznato mi je i kada te odjednom nista ne ide.

                I po stavu uopste, kada se ljutis zbog najsitnijih gresaka a demoliras protivnika, tada znas da se igras dobro i da si namestio ruku.
                Jesi li defanzivac a la nadal ili drvosjeca neki,bas te nikad ne pitah

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Bio si ubijedjen i da Nadal osvaja AO prije finala.

                  Mislio sam da, slazem se, ali taj mec je bio potpuna nepoznanica, svi smo samo gledali prethodne godine. Rodzer se vratio sa pauze, Nadal imao ocajnu 2016. nije bilo mnogo parametara osim istorije. Posle AO mi je postalo jasno za IW i Majami.

                  Comment


                  • Sta se to promijenilo od AO,ne vidim da Nadal igra nesto bolje,mozda cak gore za nijansu.Federer je u super formi razbio je Lopeza bas lagano,ona prva 2 kola se malo sprdao.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Jesi li defanzivac a la nadal ili drvosjeca neki,bas te nikad ne pitah
                      Slicno Nadalu, ne preterano brz servis, siguran BH, FH sa puno spina ali to mi je najkriticniji udarac, po njemu znam da li sam u formi ili ne, volim duze razmene.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Sta se to promijenilo od AO,ne vidim da Nadal igra nesto bolje,mozda cak gore za nijansu.Federer je u super formi razbio je Lopeza bas lagano,ona prva 2 kola se malo sprdao.
                        Mnogo lakse ubaci protivnike u masinu i oni se pogube, posle ni ne mora specijalno da igra, samo da privede kraju. FH je sigurniji sto je normalno, jer se sada vec navikao na to da stize do zavrsnica i da dobija protivnike, pa je vratio i sigurnost. AO je bio jos sam pocetak, posle losih godinu i po.

                        Comment


                        • Što se tiče Rubljova, on je obećavao mnogo prije 2 i po godine
                          (ne više od dvije). Nažalost, prošle godine je umjesto da napreduje, konstantno nazadovao i tu je bio kraj svih nada što se mene tiče. Ove godine prosječan, no iznenađujuće je osvojio titulu u Umagu kao LL. Ovo četvrtfinale takođe znači veoma malo i ne očekujem velike stvari od njega.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Uz ovakvu konkurenciju mogu Big4 do 40ete da uzimaju slemove,samo sto nikada nece moci vise iz turnira u turnir tako da dominiraju

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Uz ovakvu konkurenciju mogu Big4 do 40ete da uzimaju slemove,samo sto nikada nece moci vise iz turnira u turnir tako da dominiraju
                              Zavisi do cije 40te. Do Rodzerove mogu svi, a do Novakove i Endijeve samo Rodzer, ostali ce se povuci, a on ce se zahvaliti svima na divnom turniru i reci da jedva ceka da dodje i sledece godine
                              Last edited by colchonero; 06-09-17, 21:04.

                              Comment


                              • Znaci spansko finale Nadal - Busta. Spektakl u najavi.

                                Comment

                                Working...
                                X