Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Rublev samo lupa po loptici bez ikakvog smisla.Na ovom turniru je ulazilo, na sledecem nece i tako u krug.
    Meni je Chung klasican radnik, a ne talenat
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Meni je Chung klasican radnik, a ne talenat
      Okej, postujem tvoje misljenje.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ja gledam I ne verujem vec 10 Dana na sta je spao Atp tur,jedino da Fedal mec spase ovu bruku od turnira

        Comment


        • Bas dobro igra Rafa. Mogao bih da ponovo krenem da pisem ovde, od W je bilo prilicno dosadno, i nije ni imalo bog zna sta da se komentarise.

          Comment


          • Mnogo vas je "big4" razmazio, uživajte u raznolikosti... A mladi dolaze

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Bas dobro igra Rafa. Mogao bih da ponovo krenem da pisem ovde, od W je bilo prilicno dosadno, i nije ni imalo bog zna sta da se komentarise.
              Nadal ima vise srece nego pameti sa zrebom, nijedan igrac u top 50 do sada
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Nije ovo dovoljno da se dobije Federer,ali ja sam zadovoljan kako je odigrao ovaj turnir,ne samo da je odbranio bodove vec je i ostvario bolji rezultat nego prosle godine.Jos je on mlad vrijeme radi za njega.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Nadal ima vise srece nego pameti sa zrebom, nijedan igrac u top 50 do sada
                  Pa dobro moze se turnir i osvojiti bez igranja protiv top10 igraca.

                  Comment


                  • Ako je zatvoren krov, nema teorije da ga dobije.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Pa dobro moze se turnir i osvojiti bez igranja protiv top10 igraca.
                      Ja ne pricam o top 10, nego o top 50
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nadal ima vise srece nego pameti sa zrebom, nijedan igrac u top 50 do sada
                        Ali ce mu zato u polufinalu najverovatnije doci najbolji svih vremena. Tako da ....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Pa da ali sa njima ce morati do finala da igra.

                          Comment


                          • Sasvim solidno igra Rafa. Najbolji mec do sada..
                            Dobro Bojana, to smo vec culi..
                            13/13!

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              Rublev samo lupa po loptici bez ikakvog smisla.Na ovom turniru je ulazilo, na sledecem nece i tako u krug.
                              Za druge meceve ne znam ali protiv Nadala nema drugu opciju. U razmenama nema sta da trazi pa mora da ide na vinere i asove otuda toliko UE. Nadal odlican u defanzivi, odlicno servira. Titula je takoreci u njegovim rukama.

                              Comment


                              • Daa mnogo nas je razmazio Big 4,pitanje kada ce se pojaviti 4 vrhunska stabilna konstantna igraca u isto vreme sa 40+medjusobnih meceva,ovo sto dolazi je neki Wawrinka sttylr 1 turnir odigra vrgunski pa 5 ne igra pa opet igra...ali sreca da su tu jos bar jedan ili 2 velikanaa da ih deru na Gs stvarno bruka da jedan Anderson uzme Gs ili Kareno

                                Comment

                                Working...
                                X